رفتن به مطلب

مشکل در مدیریت موجودی پیشرفته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من وقتی که مدیریت موجودی پیشرفته

رو فعال می کنم تعداد موجودی محصولات صفر میشه و دیگه نمیشه براش تعداد معلوم کرد باید چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من 2 تا انبار تولید کردم ولی جایی و یا چیزی برای موجودی اجناس نمیاره من داخل نسخه 1.5 قبلاً درست کردم خوب بود و مشکلی نداشتم اما نسخه خدید رو که نصب کردم جایی برای موجودی انبار نمیاره ؟

باید چیکارpost-2922-14373019707887_thumb.jpg کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام

سال نو مبارک باشه

از مدیران عزیز یک سوالی داشتم

این امکان در پرستا نسخه 1.5.4.1. وجود داره که بدون برنامه نویسی کاری کنیم که وقتی کاربری محصولی را در سبد خرید اضافه میکنه و می خواد چند روز دیگه خرید کنه . بعدش اون محصولیکه خریدار در سبد خرید چند روز قبل اضافه کرده تموم میشه و به مشتری میگه یک محصول در سفارش شما موجود نیست . نام محصول را در یک پیغام بگه

همکاران سایت ما 100 قلم محصول به سبد خرید اضافه می کنند فردا که میاد ثبت سفارش کنه میزنه یک محصول در سبد خرید موجود نیست . نام محصول را نمی گه که اونو حذف کنه . چه راه حلی برای انجام اینکار وجود دارد ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من وقتی که مدیریت موجودی پیشرفته رو فعال می کنم تعداد موجودی محصولات صفر میشه و دیگه نمیشه براش تعداد معلوم کرد باید چیکار کنم ؟

وقتی انبار ایجاد کنی سمت راست یه گزینه "موجودی" ایجاد میشه. روش که بری یه منو باز میشه که زده "مدیریت موجودی" از اونجا می‌تونی موجودی رو تغییر بدی.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...