رفتن به مطلب

قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب


admin

پست های پیشنهاد شده

با توجه به اصلاح و ویرایش قوانین انجمن به شما کاربر گرامی توصیه می شود حتمن این قوانین را تا انتها مطالعه کنید.[-info-]

 • عضویت در انجمن و استفاده از مطالب عمومی انجمن رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت عضویت از شما دریافت نمی شود. اما استفاده از نسخه فارسی فروشگاه ساز پرستاشاپ مشروط به حفظ کپی رایت در بخش مدیریت آن است.

   

   

 • پرستاشاپ پارسی با دقت و کوشش فراوان کیفیت بومی سازی نرم افزار تحت پشتیبانی خود را سازماندهی میکند و هرگونه فروش و استفاده تجاری از اصل نسخه فارسی و تمام بومی سازی های منتشر شده در انجمن و بازارچه قانوناً، شرعاً و اخلاقاً مجاز نیست.

   

   

 • تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع مسدود می گردد . حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد . همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت .

   

   

 • کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند . در صورت مشاهده واژه های نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع می گردد .

   

   

 • کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغام هاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند . اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد . در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، ممکن است باعث محرومیت موقت از انجمن گردد.

   

   

 • لطفا از ارسال تاپیک های تکراری جدا خودداری فرمایید . قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده از گزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید . از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در انجمن های مختلف خودداری بفرمایید .

   

   

 • در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتما منبع آن را ذکر نماييد . در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتما نام وي را ذکر نماييد .

   

   

 • در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، به هیچ وجه از تصاویر برای تبليغات فروشگاه اینترنتی خودتان یا ديگران استفاده نکنید . توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد . در صورتي که به غير از اين عمل شود، بعد از اخطار و تکرار دوباره حساب آن کاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد .
 • بیش از یک لینک در امضا مجاز نمی باشد.

   

   

 • هرگونه تبلیغ در محتوای موضوعات و پست های ارسالی کاربران و همچنین هرگونه تبلیغ با مضمون طراحی سایت، هاست، پیامک، طراحی ماژول و تبلیغاتی از این دست در امضای کاربران نیز ممنوع است. این قانون شامل تمام گروه های کاربری می شود.

   

   

 • هرگونه محتوای تجاری فقط از طریق بازارچه و یا بخش ویژه در انجمن و با اطلاع مدیریت ممکن است. هرگونه تقاضای مبلغ و مواردی مشابه ارسال تجاری محسوب شده و بلافاصله حذف می شود.

   

   

 • لطفا از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جدا خودداري فرماييد . در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آن ها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي کاربر به انجمن ها قطع خواهد شد .

   

   

 • استفاده از نام کاربری سیستم های فروش پستی ، شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی تنها برای نمایندگان رسمی آنها مجاز بوده و در صورت استفاده دیگر کاربران از اینگونه اسامی خاص ، ضمن اخطار ، نام کاربری آنها تغییر می یابد .

   

   

 • هر گونه تلاش برای آسیب رسانی به انجمن اعم از محتوایی و یا ایجاد اختلال در پایداری انجمن ، و هر گونه تلاش برای بر هم زدن نظم کلی انجمن و انحراف آن از هدف و مسیر اصلی ، تخلف محسوب شده و از همه کاربران خواهشمندیم نهایت همکاری را داشته باشند . در صورت مشاهده چنین مواردی قطعا با کاربر متخلف برخورد می شود .

   

   

 • لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد . اين را بدانيد که اين انجمن محل آموزش است و کساني هستند که سوال هايشان بسيار ابتدايي مي باشد لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيدا خودداري فرماييد .

   

   

 • لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالب خودداري فرماييد .

   

   

 • مسئوليت تمامي فايل ها و يا تصاوير و . . . كه از طريق سايت رد و بدل مي شوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آن ها ، ويروسي نبودن آن ها و . . . ندارد . ما به شما پيشنهاد مي كنيم حتما پس از دريافت فايل ها ، آن ها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايل ها را بر عهده دارند ، بررسی نماييد .

   

   

 • براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نماييد . در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد ، سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل به وجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت .

   

   

 • لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمن ها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران و شرع مقدس اسلام احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن ها جدا خودداري فرماييد . ضمنا از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت ، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد . مسئولیت عدم توجه به این موارد تماما بر عهده کاربر بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت و مدیران آن نمی باشد .

   

   

 • هرگونه بحثي که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران ، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد . بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند . در صورتي که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي شما شد مي توانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود .

   

   

 • با عضویت در این انجمن ، شما مسئوليت رفتار و ارسال هاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت . در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد . با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعمل هايي که در آينده به آن ها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم .

   

   

 • کاربران انجمن وظیفه دارند تمام مطالب خود را با زبان شیرین پارسی در سایت درج کرده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغایر با فرهنگ ایرانی خودداری نمایند .
[/-info-]
[align=right]با تشکر

[/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • 1 year later...

دوستان عزیز و گرامی

ضمن عرض تبریک سال نو باید به اطلاع شما دوستان برسونم قوانین انجمن به روز شده و تمامی گروه های کاربری موظف به رعایت قوانین بالا میباشند

 

با تشکر از همکاری و همراهی شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.


 • کاربران آنلاین در این صفحه

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
 • اضافه کردن...