رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ

پست های پیشنهاد شده

post-366-14373019724828_thumb.jpg

نایس شاپ قالبی دو ستونه ، سازگار با نسخه های 1.5.4.1 تا 1.6.0.6 پرستاشاپ می باشد . از این قالب می توانید در اکثر فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید . 5 رنگبندی متفاوت موجب می شود که انواع مختلف فروشگاه ها را با این قالب قابل پیاده سازی باشند .

مشخصات قالب

نام قالب : نایس شاپ

نسخه قالب : 1

عرض قالب : 980 - 1200

رنگبندی قالب : لیمویی ، مشکی ، پرتقالی ، صورتی ، آبی

پشتیبانی : یک سال پشتیبانی اختصاصی - پشتیبانی دائمی در انجمن

مناسب برای : بازی ، نرم افزار ، لوازم الکترونیکی ، آشپزخانه ، لوازم ورزشی ، لوازم کامپیوتری ، عطر و ادکلن و ...

امکانات قالب

دارای بخش هوشمند نماد اعتماد به صورت داخلی : کافیست از تنظیمات قالب بخش نماد را روشن نمایید تا بدون نیاز به هیچ گونه ماژولی در سایت شما نمایش داده شود .

قابلیت تعویض ستون راست و چپ فروشگاه با یک کلیک ،ستون راست را به سمت چپ منتقل کنید و بالعکس

امکان روشن کردن حالت عریض : سایت با رزلوشن های بالاتر نیز به راحتی هماهنگ می گردد .

5 رنگبندی مختلف که هر کدام برای موضوعات خاصی کاربرد دارد ، برای مثال رنگبندی صورتی برای عطر و ادکلن و محصولات بهداشتی و مشکی برای لوازم الکترونیکی .

امکان تبلیغات در ستون ها و صفحه اصلی

ماژول اخبار و اطلاعیه ها نسخه 4 ، درج بی نهایت خبر

استفاده از تول تیپ های جی کوئری برای نمایش توضیحات محصولات

دستری سریع به تمامی ماژول ها و تنظیمات از داشبورد پرستاشاپ 1.5 ، بدون نیاز به رفتن به صفحه ماژول ها

قالب ریسپانسیو ، سازگار با تبلت ، موبایل

post-366-14373019847382_thumb.jpg

دسترسی سریع به ماژول ها و تنظیمات قالب در داشبورد مدیریت

post-366-14373019766275_thumb.jpg

برای هر فروشگاهی ، رنگبندی مناسب در اختیار دارید :

post-366-14373019725503_thumb.jpgpost-366-14373019728597_thumb.jpgpost-366-14373019730852_thumb.jpgpost-366-14373019732937_thumb.jpgpost-366-14373019761333_thumb.jpgpost-366-14373019763603_thumb.jpg

مشاهده دموی قالب و خرید :

دو نمونه فروشگاه دمو ، برای مشاهده امکانات قالب براتون تهیه کرده ام و نمونه محصولات هم توش وارد شده . همانطور که مشاهده میکنید قالب با محصولات هماهنگی کامل دارد . :cool:

فروشگاه اول : لوازم جانبی کامپیوتر و قطعات الکترونیکی با رنگبندی مشکی - قرمز ( کلیک کنید )

فروشگاه دوم : فروشگاه عطر و ادکلن با رنگبندی صورتی ( کلیک کنید)

فروشگاه سوم : فروشگاه لوازم خانگی و آشپرخانه ( نسخه 1.6 قالب)

برای خرید از بازارچه پرستاشاپ اینجا کلیک کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 102
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام و ممنون از بهمن خان بابت این کار قشنگشون که واقعا نشون می ده خیلی وقت گذاشتن و زحمت کشیدن بابت این قالب بسیار زیبا. چند تا سوال داشتم :

اول اینکه بنده دنبال قالبی ریسپانسیو و در عین حال سازگار با IE8 به بالا هستم. (البته ظاهرا بهمن خان قبلا اعلام کردن که سازگاری با IE و

ریسپانسیو بودن کار زیادی می بره و خیلی سخته. البته در قالب های خارجی این موارد رو بنده دیدم که نوشتن با IE8+ سازگاره و ریسپانیسو هم هست. در بعضی قالب ها IE می تونه به درستی نشونش بده ولی در بعضی دیگه خیر)

دوم سبکی و آسانی بارگزاری و ثبت سفارش در قالب و نیز بالا بودن میزان سئوی قالب

سوم تعداد موقعیت ها و به اصطلاح بلوک های قالب هست. بهتر بود بالای صفحه مثل دیچی کالا دو ستونه می بود و زیر صفحه تک ستونه که در اینصورت خیلی بهتر می شد.

سوال دیگه هم اینه که آیا میشه تعداد رنگهاش رو کم کرد و قیمتش رو کاهش داد؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام و ممنون از بهمن خان بابت این کار قشنگشون که واقعا نشون می ده خیلی وقت گذاشتن و زحمت کشیدن بابت این قالب بسیار زیبا. چند تا سوال داشتم :

اول اینکه بنده دنبال قالبی ریسپانسیو و در عین حال سازگار با IE8 به بالا هستم. (البته ظاهرا بهمن خان قبلا اعلام کردن که سازگاری با IE و

ریسپانسیو بودن کار زیادی می بره و خیلی سخته. البته در قالب های خارجی این موارد رو بنده دیدم که نوشتن با IE8+ سازگاره و ریسپانیسو هم هست. در بعضی قالب ها IE می تونه به درستی نشونش بده ولی در بعضی دیگه خیر)

دوم سبکی و آسانی بارگزاری و ثبت سفارش در قالب و نیز بالا بودن میزان سئوی قالب

سوم تعداد موقعیت ها و به اصطلاح بلوک های قالب هست. بهتر بود بالای صفحه مثل دیچی کالا دو ستونه می بود و زیر صفحه تک ستونه که در اینصورت خیلی بهتر می شد.

سوال دیگه هم اینه که آیا میشه تعداد رنگهاش رو کم کرد و قیمتش رو کاهش داد؟

با تشکر

این قالب نیمه ریسپانسیوه فعلا ، در آپدیت بعدی ریسپانسیو کامل میشه . ضمنا با ie8 هم سازگاره .

تعداد رنگ ها هم قابل کم شدن نیستن . قابل اضافه شدن هستن .

توجه کنید این قیمت 100 هزار تومانی ، با احتساب پشتیبانی یک ساله اصلا به حساب نمیاد . همین الان تو سایت های متفرقه پشتیبانی یه قالب 200 تومنی رو فوقش 1 ماه زدن و موقع خرید اصلا مشتری نمیگه چرا یک ماه . پشتیبانی یک ساله یعنی اینکه تا یک سال حداقل خیالتون راحته که مشکلاتی اگه داشتین رو قالب ، حل میشه براتون . در مورد کم شدن قیمت این قالب ، باید بگم شاید اضافه هم شد با آپدیت های بعدی .

در ضمن اینکه بالای قالب چه شکله و چه شکلی باید باشه ، این دیگه قالب طراحی شده و اینجا نوشتنش من نمیدونم واسه چیه . چون هر مشتری یه سازی میزنه و سلیقه ای داره ما نمیتونیم نظرات مشتریان رو اعمال کنیم .

اگه این قالب مطابق با میل شما نیست ، میتونید قالب اختصاصی سفارش بدین تا براتون طراحی کنیم . تو قالب عمومی که نمیشه نظر یک فرد خاص رو اجرا کرد . تو قالب عمومی نظر طراح اجرا میشه همیشه که میانگین نظرات مشتریانه .

لینک به دیدگاه

بهمن خان فرمایشات شما کاملا متین

میشه بفرمایید سفارشی سازی این قالب و نیز سفارش طراحی یه قالب اختصاصی چقدر هزینه می بره؟

لطفا پیام خصوصی بکنید.

مرسی

لینک به دیدگاه

امشب نسخه 1.6 قالب با تمام امکانات جدید مخصوص نسخه 1.6 منتشر میشه .

دموی نسخه 1.6 نیز در پست اول قرار داده خواهد شد که به نسبت نسخه 1.5 امکانات بیشتری داشته و جذاب تر می باشد . قابل توجه دوستان که با خرید قالب ، هم نسخه 1.5 و هم نسخه 1.6 به خریداران تحویل داده می شود ( ممکنه فروشگاهی الان رو نسخه 1.5 باشه و ماهها بعد بخواد آپگرید کنه به نسخه 1.6 و اون زمان میتونه از نسخه 1.6 این قالب بدون هیچ مشکلی استفاده کنه و تمام امکانات جدید پرستاشاپ 1.6 رو در اختیار داشته باش )

لینک به دیدگاه

دموی نسخه 1.6 قالب با یک رنگبندی اضافه تر نسبت به نسخه 1.5 قرار داده شد :

نسخه نمایشی فروشگاه لوازم خانگی و آشپرخانه با قالب نایس شاپ ( نسخه 1.6 قالب)

در این نسخه امکانات جدید نسخه 1.6 جاسازی شده که ظاهر زیباتری را ارائه می دهد .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دموی نسخه 1.6 قالب با یک رنگبندی اضافه تر نسبت به نسخه 1.5 قرار داده شد :

نسخه نمایشی فروشگاه لوازم خانگی و آشپرخانه با قالب نایس شاپ ( نسخه 1.6 قالب)

در این نسخه امکانات جدید نسخه 1.6 جاسازی شده که ظاهر زیباتری را ارائه می دهد .

قالب بسیار قشنگیه و امکانات خوبی هم داره من این قالب و خرید کردم و از سازنده قالب هم کمال تشکر رو داره

دستش درد نکنه وقت گذاشته و زحمت کشیده و انصافا هم خوب طراحی شده.فقط چند تا مشکل کوچیک داره

که امیدوارم در نسخه های بعدی حل بشه. :) :) :)

لینک به دیدگاه

چند تا مشكل كوچيك داره

زماني كه نماد رو فعال مي كنيد، هم عكسي كه در پوشه قالب هست و هم عكسي كه از خود سايت نماد لود ميشه، نمايش داده ميشه و حالتي ميشه كه 2 تا نماد پشت هم قرار مي گيرند و حالت تار به وجود مي آره. وقتي عكس اضافه رو از داخل پوشه حذف مي كنيم، مشكل برطرف ميشه ولي پشت آرم نماد، علامت سوال كه يعني عكسي وجود نداره، نمايش داده ميشه.

زماني كه براي يك محصول ويژگي ايجاد مي كنيد، از نوع دكمه راديويي، در زمان نمايش، چيزي رو نشون نميده، ولي در حالت منوي بازشونده مشكلي مشاهده نشده.

تا اينجاي كار، اين مشكلات مشاهده شده.

اميدوارم آقا بهمن بتونند راهنمايي كنند.

www.albalo.ir

لینک به دیدگاه

چند تا مشكل كوچيك داره

زماني كه نماد رو فعال مي كنيد، هم عكسي كه در پوشه قالب هست و هم عكسي كه از خود سايت نماد لود ميشه، نمايش داده ميشه و حالتي ميشه كه 2 تا نماد پشت هم قرار مي گيرند و حالت تار به وجود مي آره. وقتي عكس اضافه رو از داخل پوشه حذف مي كنيم، مشكل برطرف ميشه ولي پشت آرم نماد، علامت سوال كه يعني عكسي وجود نداره، نمايش داده ميشه.

زماني كه براي يك محصول ويژگي ايجاد مي كنيد، از نوع دكمه راديويي، در زمان نمايش، چيزي رو نشون نميده، ولي در حالت منوي بازشونده مشكلي مشاهده نشده.

www.albalo.ir

درسته دوست عزیز مشکلاتی که گفتین وجود داره . بررسی و رفع و اصلاحیه براتون ارسال خواهم کرد .
لینک به دیدگاه

چند تا مشكل كوچيك داره

www.albalo.ir

درسته دوست عزیز مشکلاتی که گفتین وجود داره . بررسی و رفع و اصلاحیه براتون ارسال خواهم کرد .

بهمن خان برا منم زحمت بکش بفرست نسخه اصلاحیه رو. لطفا 1.6 رو هم ضمیمه کنید مرسی

لینک به دیدگاه

يك مطلب ديگه اينكه ماژول آخرين و جديدترين محصولات، بعضي اوقات محصولات رو نمايش ميده و بعضي اوقات چيزي نشون نميده و فق كادر مربوط به ماژول رو نشون ميده.

يه جورايي بگير، نگير داره. در تمام مرورگرها هم تست كردم. به همين صورته.

لینک به دیدگاه

با سلام

من قالب فروشگاه اول(لوازم الكترونيك) را ميخواهم بايد در در حين خريد به اين موضوع اشاره كنم يا خير؟؟

خیر دوست عزیز نیازی نیست ، چون تمام 5 رنگ به شما تحویل داده میشه بعد از خرید . ( از مدیریت قابلیت تعویض رنگ ها رو دارین به راحتی با یک کلیک )

به نظر نميرسه اين ماژول مربوط به خود پرستاشاپ باشه. ضمناً كش هم خاموشه.

همون ماژول پیشفرضه که اسمش فقط عوض شده . در هر حال باز بررسی میکنم .
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من قصد خرید این قالب رو دارم اما قبلش چندتا سوال دارم و ممنون میشم جواب بدید

۱. قالب نیاز به هاست خاصی داره؟

۲. قسمت نظرات قالب آیا تست شده و کار میکنه؟ (منظور همون قسمت نقدوبررسی هست و کاربردشو میدونم)

۳. پرستاشاپ من 1.5 هست و توسط یکی از همکاران شما (اسمشو نبر ;-) ) که هزاران مشکل باهاش داشتم و دارم نصب شده و میخوام با شما کار کنم به همین دلیل خواستم ببینم میشه رو همون نصب کنم یا مجدد باید از صفر نصب و راه اندازی بشه (متاسفانه هاست هم از این آقا خریدم)

۴. پشتیبانی قالب فقط از طریق انجمن هست یا به صورت دیگه ای هم هست (تیکت . تلفنی و ...) ؟

۵. قبلا ماژول پیشنهاد ویژه با شمارش ساعتی معکوس خرید کردم آیاروی این قالب کار میکنه؟

ببخشید انقدر سوال پرسیدم اما متاسفانه اون سایت همکار شما انقدر مارو اذیت کردند که چشمم از پرستاشاپ کلا ترسیده...!!!!!!

نزدیک ۲۰۰ تومن هزینه کردم هیچی تو سایتم کار نمیکنه

میخوام با این قالب و به کمک شما برطرف کنم(البته اگر قالب خاصی پیشنهاد بدید من خرید میکنم اگر این به نظر شما جواب کار منو نمیده .فروشگاه من موبایل هست www.chibile.ir)

لینک به دیدگاه

سلام

ابتدا عرض کنم که اگه منظور شما از همکار ما، سایت پرستاتولــــز هست که باید بگم از نظر ما اون شخص کلاهبرداره و دلایل زیادی هم براش داریم.

نسخه ای که اینا براتون نصب کردند مورد تائید و پشتیبانی ما نیست و در نتیجه از پشتیبانی ماژول و قالب هم محروم خواهید شد. پس بهتره اول از همه نسخه انجمن رو نصب کنید.

قبلش هم میتونید از طریق شماره های موجود در بازارچه ، با دانوش و مهرشاد مشورت کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ابتدا عرض کنم که اگه منظور شما از همکار ما، سایت پرستاتولــــز هست که باید بگم از نظر ما اون شخص کلاهبرداره و دلایل زیادی هم براش داریم.

نسخه ای که اینا براتون نصب کردند مورد تائید و پشتیبانی ما نیست و در نتیجه از پشتیبانی ماژول و قالب هم محروم خواهید شد. پس بهتره اول از همه نسخه انجمن رو نصب کنید.

قبلش هم میتونید از طریق شماره های موجود در بازارچه ، با دانوش و مهرشاد مشورت کنید.

موفق باشید

سلام مجدد

بله متاسفانه دقیقا منظورم همین آقای نسبتا محترم هست!

من مشکلی ندارم برای نصب مجدد نسخه شما.اما اینکار باعث نمیشه که رتبه من تو گوگل تنزل کنه؟؟

چون اگر بعضی محصولات فروشگاه من رو سرچ کنید تو صفحه اول گوگل بالا میاد و نمیخوام بعد از چند سال کار دوباره برگردم نقطه اول.

میشه کاری کرد که با خرید این قالب و نصب نسخه پرستاشاپ شما باز همون رتبه اول رو داشته باشم و تنزل نکنه؟؟؟!!!!

لینک به دیدگاه

سلام

من قصد خرید این قالب رو دارم اما قبلش چندتا سوال دارم و ممنون میشم جواب بدید

۱. قالب نیاز به هاست خاصی داره؟

۲. قسمت نظرات قالب آیا تست شده و کار میکنه؟ (منظور همون قسمت نقدوبررسی هست و کاربردشو میدونم)

۳. پرستاشاپ من 1.5 هست و توسط یکی از همکاران شما (اسمشو نبر ;-) ) که هزاران مشکل باهاش داشتم و دارم نصب شده و میخوام با شما کار کنم به همین دلیل خواستم ببینم میشه رو همون نصب کنم یا مجدد باید از صفر نصب و راه اندازی بشه (متاسفانه هاست هم از این آقا خریدم)

۴. پشتیبانی قالب فقط از طریق انجمن هست یا به صورت دیگه ای هم هست (تیکت . تلفنی و ...) ؟

۵. قبلا ماژول پیشنهاد ویژه با شمارش ساعتی معکوس خرید کردم آیاروی این قالب کار میکنه؟

ببخشید انقدر سوال پرسیدم اما متاسفانه اون سایت همکار شما انقدر مارو اذیت کردند که چشمم از پرستاشاپ کلا ترسیده...!!!!!!

نزدیک ۲۰۰ تومن هزینه کردم هیچی تو سایتم کار نمیکنه

میخوام با این قالب و به کمک شما برطرف کنم(البته اگر قالب خاصی پیشنهاد بدید من خرید میکنم اگر این به نظر شما جواب کار منو نمیده .فروشگاه من موبایل هست www.chibile.ir)

سوال قبل از خرید ، حق مشتریست و پاسخ گویی و رفع ابهامات مشتری ، وظیفه فروشنده و فردی هست که خدماتی رو ارائه میده و در قبالش پول دریافت میکنه .

1 -هیچ قالبی نیاز به هیچ هاست خاصی نداره ، مگر اینکه فروشنده شیطونی کنه و اون قالب رو عمدا رو هاستتون خراب نصب کنه و سپس به شما در کنار قالب هاست نیز بفروشه .

2 - نظرات ، جزو ماژول های پیشفرض پرستاشاپ هست و کارکردن یا نکردنش ، ارتباطی با قالب نداره ( حداقل 3 دمو از این قالب قرار داده شده ، میتونید همه چیز رو تست کنید )

3 - ما تضمینی در مورد عملکرد درست قالب و یا ماژول هامون روی نسخه های متفرقه و نسخه هایی غیر از نسخه این انجمن ، ارائه نمیدیم ، یعنی مسئولیتش بر عهده خود شما خواهد بود ، ضمنا اگر مالک هاست شما ، اونی باشه که نباید باشه ، به دلیل حفظ امنیت ماژول ها و قالب ها ، از ارائه خدمات یا پشتیبانی به شما معذور خواهیم بود ، مگر اینکه هاست خود را تعویض کنید ( به دلیل دزدی و کش رفتن قالب و ماژول از رو هاست توسط برخی افراد کلاهبردار )

4 - پشتیبانی قالب در انجمن + ایمیل + پشتیبانی آنلاین از طریق مسنجر

5 - تمامی ماژول ها روی قالب کار میکنند ، البته مسلما هر ماژولی نیازه که با ظاهر قالب هماهنگ بشه . این بر عهده شماست .

نیاز به توضیح بیشتری داشتین ، ای دی یاهوی بنده تو پروفایلم هست .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سوال قبل از خرید ، حق مشتریست و پاسخ گویی و رفع ابهامات مشتری ، وظیفه فروشنده و فردی هست که خدماتی رو ارائه میده و در قبالش پول دریافت میکنه .

1 -هیچ قالبی نیاز به هیچ هاست خاصی نداره ، مگر اینکه فروشنده شیطونی کنه و اون قالب رو عمدا رو هاستتون خراب نصب کنه و سپس به شما در کنار قالب هاست نیز بفروشه .

2 - نظرات ، جزو ماژول های پیشفرض پرستاشاپ هست و کارکردن یا نکردنش ، ارتباطی با قالب نداره ( حداقل 3 دمو از این قالب قرار داده شده ، میتونید همه چیز رو تست کنید )

3 - ما تضمینی در مورد عملکرد درست قالب و یا ماژول هامون روی نسخه های متفرقه و نسخه هایی غیر از نسخه این انجمن ، ارائه نمیدیم ، یعنی مسئولیتش بر عهده خود شما خواهد بود ، ضمنا اگر مالک هاست شما ، اونی باشه که نباید باشه ، به دلیل حفظ امنیت ماژول ها و قالب ها ، از ارائه خدمات یا پشتیبانی به شما معذور خواهیم بود ، مگر اینکه هاست خود را تعویض کنید ( به دلیل دزدی و کش رفتن قالب و ماژول از رو هاست توسط برخی افراد کلاهبردار )

4 - پشتیبانی قالب در انجمن + ایمیل + پشتیبانی آنلاین از طریق مسنجر

5 - تمامی ماژول ها روی قالب کار میکنند ، البته مسلما هر ماژولی نیازه که با ظاهر قالب هماهنگ بشه . این بر عهده شماست .

نیاز به توضیح بیشتری داشتین ، ای دی یاهوی بنده تو پروفایلم هست .

موفق باشید

تشکر از پاسخگویی شما

همانطور که در ارسال قبل هم گفتم من مشکلی ندارم و هر هاست و هر نسخه که شما بگید نصب میکنم اما این کار باعث تنزل رتبه سایت من در گوگل نمیشه؟؟!!!

چون الان در صفحه اول گوگل هستم و نمیخوام از دستش بدم.اگر راه حلی داره که در همون رتبه بمونه بفرمایید من انجام میدم و از همین فردا هاست و نسخه مورد نظر شمارو نصب میکنم.(البته فکر میکنم با خرید قالب خود شما زحمت نصب نسخه پرستاشاپ هم میکشید اگر اشتباه نکنم؟؟)

لینک به دیدگاه

تشکر از پاسخگویی شما

همانطور که در ارسال قبل هم گفتم من مشکلی ندارم و هر هاست و هر نسخه که شما بگید نصب میکنم اما این کار باعث تنزل رتبه سایت من در گوگل نمیشه؟؟!!!

چون الان در صفحه اول گوگل هستم و نمیخوام از دستش بدم.اگر راه حلی داره که در همون رتبه بمونه بفرمایید من انجام میدم و از همین فردا هاست و نسخه مورد نظر شمارو نصب میکنم.(البته فکر میکنم با خرید قالب خود شما زحمت نصب نسخه پرستاشاپ هم میکشید اگر اشتباه نکنم؟؟)

رتبه گوگل و اینا رو بنده تخصص ندارم که چی میشه یا نمیشه ، همانطور که گفته شد ، با شماره تلفن های بازارچه تماس بگیرین تا راهنمایی کنن .

ضمنا اون مشکلی که 6 -7 ماهه که هم شما هم اون به اصطلاح فردی که اسمشو گذاشته پشتیبان پرستاشاپ نتونستین حل کنین ، راه حلش اینه !

فایل global.css موجود در پوشه rtl قالبتون رو باز کنید و سطر زیر رو به آخر کد ها اضافه کنید :

#oosHook{

display:block !important

}

بعد تو صفحه محصول یه ctrl+f5 بزنید تا صفحه رفرش بشه.

به همین سادگی !

این راه حل رو ماه ها پیش تو تاپیک قالب ترمه ، نوشته بودم و اگه شما به جای مراجعه به افراد غیر متخصص ، یه بار مراجعه میکردین و اون تاپیک رو مشاهده میکردین ، مشکلتون ماه ها پیش حل شده بود .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

ممنون از هر دو دوست عزیز بابت راهنمایی سریع و دقیق

من فردا با ایشون صحبت میکنم برای خرید و اگر راه حلی برای رتبه گوگل باشه همین فردا تغییر میدم تمام مواردی که گفتید.

آقا بهمن از راه حل شما هم تشکر میکنم و بررسی میکنم ببینم درست میشه یا نه. این پشتیبانی که ازش صحبت کردید فقط بلد هست ماهی ۳۰ تومن به بهانه ای از من بگیره همین.هیچی دیگه بلد نیست جز تقلب و کم کاری.(و متاسفانه من هم خیلی مبتدی هستم و این آقا سواستفاده کرده از ندانستن من.همین الان باید کلی بگردم تا راه حل شمارو پیاده کنم چون کلا آشنایی با این مسائل ندارم :) )

ممنونم که راهنمایی کردید

بعد از خرید و راه اندازی این قالب مجدد با کلی سوال برمیگردم :)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

توی فوتر ، اطلاعات تماس با ما رو میتونید از طریق ماژول بلوک اطلاعات تماس ( block contact infos ) ویرایش کنید .

برای درج ای نماد در سایتتون ، ابتدا یک فایل براتون فرستاده ای نماد به اسم : ENAMADLOGO.htm

این فایل رو در روت اصلی فروشگاهتون تو هاست کپی کنید

سپس به تنظیمات قالب نایس شاپ مراجعه کنید و ای نماد رو فعال نمایید .

لینک به دیدگاه

توی ماژول گفته شده رفتم و دو تا فیلد شماره تماس و ایمیل رو تغییر دادم اما اطلاعات تغییر نکرد و همچنین فیلدی برای آدرس وجود نداشت.

در مورد ای نماد هم طبق کاری که گفتید انجام دادم اما بعد از اینکه برای وضعیت نصب و بررسی در پنل سایت ای نماد کلیک کردم پیغامی مبنی بر نقص در کد موجود در سایت نمایش داده شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...