رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ

پست های پیشنهاد شده

توجه کنید دو تا ماژول اینشکلی وجود داره ، شما اشتباهی وارد ماژول دیگه ای شده این . اسم ماژول هست blockcontactinfos . همین اسمو تو کادر جستجوی صفحه ماژول ها بنویسید .

برای نماد هم ، مشکل از خود سایت نماد هست ، نمیتونم کمکی در این رابطه بهتون بکنم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 102
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

تو قالب دیفالت وقتی که هم تومان و هم ریال فعال هستند بالا جایی هست که کاربر یا بازدید کندده می تونه یکیش رو انتخاب کنه

تو نایس شاپ هم چنین چیزی هست ؟ چون با اینکه هر دو واحد پولی فعالن من چیزی نمی بینم

با سپاس

لینک به دیدگاه

تو این قالب ماژولش فعال نیست ( مخفی شده )

نیازی نیست مشتری ریال یا تومان رو انتخاب کنه ، اینجوری بیشتر مشتری سر در گم میشه . بهتره یک واحد تو فروشگاهتون استفاده کنید ( مثل فروشگاه های بزرگ که چیزی به اسم واحد پول ندارن )

این ماژول واحد پول برای فروشگاه های چند زبانه و چند ملیتی زده شده ، یعنی فروشگاهی که از چند کشور مختلف بازدیدکننده داره و هر کدوم از ان کشور ها واحد پولی جداگانه دارن ، نه برای فروشگاهی که تمامی بازدیدکنندگان اون مال یک کشور باشن .

لینک به دیدگاه

با سلام

من دو س روز پیش قالب رو گرفتم و آقا بهمن قالب رو فردا برام فرستاد تو میلم همونروزم خودش برام نصب کرد و هر سوالی هم پرسیدم با کمال صبر و ادب جواب داد

گفته هر سوالی هم در مورد قالب داشتی بپرس

با تشکر فراوان بخاطر قالب زیبا و پشتیبانی خوب

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

تشکر از ارسال قالب.با کمی تاخیر دریافت شد حالا مشکل از کجا بود نمیدونم!(خوشبختانه خوردیم به تعطیلی مجدد) :)

اما کارتون خیلی خوب هست و قالب بسیار خوبیه و جای تقدیر داره و برعکس اون دوست عزیز که گفتند قیمتش بالاست به نظر من خیلی هم مناسب هست.(سایتهای دیگه قالب گذاشتن با یک ماه پشتیبانی اونم چه پشتیبانی)

اما در مورد قالب چندتا سوال داشتم:

۱. از طریق بخش تخفیف در قسمت قیمتگذاری برای چند محصول تخفیف گذاشتم اما در قسمت محصولات پرطرفدار نمایش داده نمیشه(یعنی بالای عکس نزده 10 درصد تخفیف) اما در قسمت محصولات جدید زده و نه پرظرفدار.(بعضی تخفیفها برای کالاهای قدیمی هست و باید اونجا نشون بده.تو سایتهای دیگه که این قالب رو دارند دیدم بود)

۲. آیا کالاهای بخش محصولات پرطرفدار رو میشه با انتخاب خودمون بچینیم؟ (یا حداقل از انتها به ابتدا باشه.چون کالای جدید که اضافه میشه میره انتهای این لیست میخوام اول باشه)

۳. از زمانی که قالب رو نصب کردم روی هر محصول یا کلا سایت کلیک میکنم(رفرش کنم) باید دو مرتبه این کار رو انجام بدم و در مرتبه اول لود نمیشه و صفحه بالا نمیاد و صفحه فقط سفید میشه.دلیلش به نظر شما چی هست؟

۴. بنرهای وسط صفحه زیر هم قرار میگیرند.ترتیب قرار دادن آنها کنار هم به چه صورت است؟(در ترتیب نمایش به صورت عددی تست شد جواب نداد)(نمونه عکس ضمیمه شد)

۵. قسمتی در بالای اسلاید که نوشته (تمامی کالاها و خدمات فروشگاه ...) چطور میتوان اضافه کرد(در قالب پیش نمایش موجود است اما در قالب نصبی نیست و موفق به ایجاد نشدم)(نمونه عکس ضمیمه شد)

۶. مازول مدیریت محتوا جهت نگارش مطالب به صورت افقی در سایت نمایش میدهد(با اندازه قالب سازگار نیست)(نمونه عکس ضمیمه شد)

post-5849-14373019905784_thumb.jpg

post-5849-143730199072_thumb.jpg

post-5849-14373019908368_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

۱. از طریق بخش تخفیف در قسمت قیمتگذاری برای چند محصول تخفیف گذاشتم اما در قسمت محصولات پرطرفدار نمایش داده نمیشه(یعنی بالای عکس نزده 10 درصد تخفیف) اما در قسمت محصولات جدید زده.(بعضی تخفیفها برای کالاهای قدیمی هست و باید اونجا نشون بده.تو سایتهای دیگه که این قالب رو دارند دیدم بود)

۲. آیا کالاهای بخش محصولات پرطرفدار رو میشه با انتخاب خودمون بچینیم؟ (یا حداقل از انتها به ابتدا باشه.چون کالای جدید که اضافه میشه میره انتهای این لیست میخوام اول باشه)

۳. از زمانی که قالب رو نصب کردم روی هر محصول یا کلا سایت کلیک میکنم باید دو مرتبه این کار رو انجام بدم و در مرتبه اول لود نمیشه و صفحه بالا نمیاد و صفحه فقط سفید میشه.دلیلش به نظر شما چی هست؟

۴. بنرهای وسط صفحه زیر هم قرار میگیرند.ترتیب قرار دادن آنها کنار هم به چه صورت است؟(در ترتیب نمایش به صورت عددی تست شد جواب نداد)

۵. قسمتی در بالای اسلاید که نوشته (تمامی کالاها و خدمات فروشگاه ...) چطور میتوان اضافه کرد(در قالب پیش نمایش موجود است اما در قالب نصبی نیست و موفق به ایجاد نشدم)

۶. مازول مدیریت محتوا جهت نگارش مطالب به صورت افقی در سایت نمایش میدهد(با اندازه قالب سازگار نیست)

1 -تخفیف رو اگه درصدی تعیین کنید نمایش میده ، اگه مقداری تعیین کنید نمایش نخواهد داد ( مثلا 1000 تومن تخفیف بدین نمایش نمیده و باید درصدی تخفیف بذارین )

2 - خوب اگه جدیدترین محصولات تو ماژول محصولات پرطرفدار لیست بشن که میشه همون ماژول محصولات جدید :) کار این ماژول اینه که برخی محصولات رو به صورت گلچین به مشتری نشون بدین به اختیاز خودتون و بگین که اینا محصولات پرطرفداری هستن تا مشتری توجهش به اونا جلب بشه و خرید کنه ، بیشتر محصولاتی که فروش خوبی دارن یا سود خوبی برای شما دارن رو در این بخش بذارین . حالا چطوری محصولات رو بیارین تو این ماژول ؟ موقعی که دارین محصول میزنید دقت کنید که موقع انتخاب شاخه مورد نظر ، تیک شاخه خانه رو هم بزنید و دقت کنید که تمامی محصولات این تیک رو نداشته باشن . حالا چطور به دلخواه محصولات رو لیست کنید ؟ برین بخش کاتالوگ / محصولات . بالای این صفحه نوشته : توسط شاخه ها گزینش شود . تیک بزنید و خانه رو انتخاب کنید .

حالا یه امکانی اضافه میشه به کادر سمت چپ محصولات که میتونید با ماوس محصول رو بگیرین و بکشین و به دلخواه جابجا کنید و بالا و پایین کنید . هر محصولی بالا باشه ، اول نمایش داده میشه .

3 - ماژول شاخه ها رو بازنشانی کنید . اگر مشکلتون حل نشد ، به این تاپیک برین و ماژولی که ضمیمه شده رو دانلود کنید و تو پوشه modules تو هاست کپی کنید تا جایگزین بشه .

4 - احتمالا ماژول های دیگری برای تبلیغات تو سایتتون بوده و موقع نصب قالب تداخل کردن با هم . با توجه به این که نصب قالب رایگان است ، اطلاعات ورود به بخش مدیری . آدرسشو به آی دی یاهوی بنده یا پیام خصوصی ارسال کنید تا براتون قالب رو نصب و اشکالات موجود رو رفع کنم . ضمنا توجه کنید که ماژول های این قالب مشخص است ، آخرشون نوشته ( نایس شاپ ) . ماژول تبلیغات هم آخرش نوشته شده نایس شاپ .

5 - برین به تنظیمات قالب ( ماژول تنظیمات قالب ، یا از همون پیشخوان ) اونجا میتونید متن نماد اعتماد رو فعال کنید .

6 - متوجه نشدم کدوم ماژول رو میگین ( موقع پرسیدن سوال ، آدرس سایت رو هم ذکر کنید تا بشه وارد سایت شد و دید چه مشکلی هست )

لینک به دیدگاه

اما من تمام تخفیفهایی که دادم درصدی هست.

علت اینکه آدرس سایت ندادم اینه که سایت فعلا فقط با آی پی من بالا میاد (chibile.ir)

تمامی سوالاتی که قبل پرسیدم در ویرایش عکس ضمیمه کردم تا متوجه بشید کدوم رو میگم.(منظورم نوشته بالای اسلاید بود نه مازول نماد اعتماد)

براتون میفرستم خودتون بررسی کنید

لینک به دیدگاه

نتونستم جلوی خودم رو نگه دارم و نگم

واقعا خیلییییییییی زیباست ........... خیلی حرفه ایه وقتی دیدمش باورم نشد که 100 تومن قیمت گذاشتین .....

خیلی زیباست بهتون تبریک میگم بابت این طراحی

اگه این قالب رو میخواستین فقط برای یک نفر طراحی کنید خیلی گرون تر میشد درسته ؟؟ حدودش چه قدر میشد ؟

لینک به دیدگاه

نتونستم جلوی خودم رو نگه دارم و نگم

واقعا خیلییییییییی زیباست ........... خیلی حرفه ایه وقتی دیدمش باورم نشد که 100 تومن قیمت گذاشتین .....

خیلی زیباست بهتون تبریک میگم بابت این طراحی

اگه این قالب رو میخواستین فقط برای یک نفر طراحی کنید خیلی گرون تر میشد درسته ؟؟ حدودش چه قدر میشد ؟

تشکر ، لطف دارین

بله ، قالب اختصاصی حدودا 5-10 برابر قالب عمومی قیمت داره .

لینک به دیدگاه

من تازه قالب نایس شاپ رو خریداری و فروشگاهم رو افتتاح کردم ... تازه کارم و بعضی چیزارو هنوز ناواردم ....چندین مشکل دارم مثل :

1- بخش عضویت در خبرنامه که نمیدونم چجوری باید نصبش کنم و در قسمت ماژول ها پیداش نکردم؟

2- بخش " تبلیغات شما " رو نمیدونم چجوری باید اضافه کنم و تصاویرش رو عوض کنم ... چون اونم پیدا نکردم در بین ماژول ها؟

3- و دیگه اینکه چطور می تونم در بخش " آخرین محصولات " که در صفحه ی نخست

سایت هست ، تصاویری از محصولات که به نظر خودم جذابتره و جلب مشتری بیشتری

رو داره بزارم ، چون در حال حاضر ، آخرین محصولات که در سایت ثبت شدن رو به

نمایش در میاره ، البته خودم چنیش محصولات رو در قسمت محصولات سایت تغییر

دادم ولی بازم آخرین محصولات ثبت شده رو نشون میده ....

لطفا راهنمایی بفرمائید ...

لینک به دیدگاه

من تازه قالب نایس شاپ رو خریداری و فروشگاهم رو افتتاح کردم ... تازه کارم و بعضی چیزارو هنوز ناواردم ....چندین مشکل دارم مثل :

1- بخش عضویت در خبرنامه که نمیدونم چجوری باید نصبش کنم و در قسمت ماژول ها پیداش نکردم؟

2- بخش " تبلیغات شما " رو نمیدونم چجوری باید اضافه کنم و تصاویرش رو عوض کنم ... چون اونم پیدا نکردم در بین ماژول ها؟

3- و دیگه اینکه چطور می تونم در بخش " آخرین محصولات " که در صفحه ی نخست

سایت هست ، تصاویری از محصولات که به نظر خودم جذابتره و جلب مشتری بیشتری

رو داره بزارم ، چون در حال حاضر ، آخرین محصولات که در سایت ثبت شدن رو به

نمایش در میاره ، البته خودم چنیش محصولات رو در قسمت محصولات سایت تغییر

دادم ولی بازم آخرین محصولات ثبت شده رو نشون میده ....

1 - خبرنامه ماژوله ، از بخش ماژول ها newsletter رو جستجو کنید .

2 - تبلیغات نیز ماژوله . کافیه تو صفحه ماژول ها ، به بخش سایر ماژول ها برین و وارد ماژول تبلیغات بشین ( البته تو صفحه اول مدیریت ، پایین سمت راست ، مشخصه ، لینک ورود به بخش تبلیغات هست )

3 - آخرین محصولات ، اسمش روشه ، یعنی آخرین محصولات رو نشون میده ، کارش همینه . دستی نمیتونید توش چیزی بذارین .

لینک به دیدگاه

دوستان چجوری میتونم متن نماد اعتماد رو تغییر بدم متن زیر

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع

مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي

ايران است

لینک به دیدگاه

اقا بهمن شرمنده اینقدر سوال میپرسم

من میخوام فروشگاه بازی بزنم asregame.net خوب حالا میخوام عکسی که برای محصول انتخاب میکنم حاشیه سفید نداشته باشه توی صفحه اصلی -سایز عکس ها رو از قسمت تنظیمات-تصاویر تغییر میدم ولی باز توی صفحه اصلی حاشیه سفید میفته و عرض و طول عکس هم تغییری نمیکنه جایی بغیر از توی تنظیمات نیست که بشه طول و عرض رو تغییر داد که حاشیه سفید هم نیفته

لینک به دیدگاه

من میخوام فروشگاه بازی بزنم asregame.net خوب حالا میخوام عکسی که برای محصول انتخاب میکنم حاشیه سفید نداشته باشه توی صفحه اصلی -سایز عکس ها رو از قسمت تنظیمات-تصاویر تغییر میدم ولی باز توی صفحه اصلی حاشیه سفید میفته و عرض و طول عکس هم تغییری نمیکنه جایی بغیر از توی تنظیمات نیست که بشه طول و عرض رو تغییر داد که حاشیه سفید هم نیفته

اشتباه شما در همینجاست ، نباید از تنظیمات اندازه عکسا رو عوض کنید ، بلکه باید عکسی که میذارین ، هم اندازه یا تناسبش با اندازه عکس قالب باشه . چون این قالب ریسپانسیو هست ، اندازه عکسا از طریق استایل کنترل میشه و کمی پیچیدست .

البته در آپدیت بعدی در نظر دارم از تنظیمات بشه پس زمینه اون بخش رو به سفید عوض کرد ، اینجوری حاشیه سفید عکس هم دیده نمیشه .

لینک به دیدگاه

سلام

من نمیدونم چطور این قالب رو نصب کنم یعنی چندتا مشکل دارم

اول اینکه اتوماتیک چطور میشه نصبش کرد ؟

دستی پوششو ریختم توی theme اما در بخش قالب ها یک فیلد هست نوشته نام شاخه نمیدونم توی اون چی باید مینوشتم ؟ بهرحال همینطوری هر چی تو پوشه تم بود ریختم توی theme/blu

و هر چیم توی پوشه ماژول بود ریختم توی پوشه مازول ها publichtml/module/

حال که انتخابش میکنم این شکلی بالا میاد

http://upload7.ir/imgs/2014-08/32852434048752725603.png

لینک به دیدگاه

سلام

تو قالب نایس شاپ تو صفحه اول ماژول اخبارو داریم که تو صفحات دیگه نقش بریدکامبرز رو بازی می کنه اما مثل اینکه تو صفحه دیگه جای خالیه و هیچی نداره

چند تا قالب نایس شاپ مال دوستانو دیدم و فقط یکی از اونا درست بود

post-5888-14373019975018_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام

تو قالب نایس شاپ تو صفحه اول ماژول اخبارو داریم که تو صفحات دیگه نقش بریدکامبرز رو بازی می کنه اما مثل اینکه تو صفحه دیگه جای خالیه و هیچی نداره

چند تا قالب نایس شاپ مال دوستانو دیدم و فقط یکی از اونا درست بود

این یک باگ هست .

دوستانی که چنین مشکلی رو دارن + دوستانی که مشکل محصولات جدید رو دارن ، با ای دی پشتیبانی تماس بگیرن تا براشون حل بشه .

لینک به دیدگاه

من هم قالب نایس شاپ رو برای فروشگاهم نصب کردم .. بهمن جان ممنون به خاطر طراحی این قالب عالی .. بسیار زیبا و کاربردی است .

همچنین ممنون به خاطر پشتیبانی خوبتون ..

موفق باشید..

لینک به دیدگاه

سلام

تو پایین صفحات قالب ی تصویر بنام "centerblockfooter" که پایین قالب رو با تصویر گرد و قشنگ کرده که تو همه صفحات وجود داره ولی تو صفحه ای که میریم توضیحات محصول رو ببینیم این عکس وارد نشده ، اقا بهمن لطف کنید ی نگاهی بندازید

ممنون

post-5888-14373019983304_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن منم مشکل محصولات جدید توی صفحه اصلی و نمایش اخبار توی صفحه دوم رو دارم نوشته بدوین با ایدی پشتیبانی تماس بگیرین گفتم اگه ایدی یاهوتون باشه که افلاین هستین

سوال دوم چجوری میتونم محصولات مرتبط و محصولات پرطرفدار رو بردارم

سوال سوم چجوری میتونم نقد و بررسی مشتریان رو پیدا کنم و نظرات قبلی رو پاک کنم

یه نگاه به فوتر من میندازید جای ستون اطلاعات تماس با ما با ستون حساب کاربری شما جابجا شده چجوری درستش کنم

asregame.net

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

لطفا سوالات زیر رو جواب بدید

ممنون

1 - روی 1.6 رسپانسیو کامل نیست دمو هاتون رو نگاه کردم و دیدم که رسپانسیو کامل نیست بررسی هم در سایت responsinator.com کردم . همینطوره ؟

2 - روی 1.5 اصلا رسپانسیو نیست؟ یعنی حتی نیمه رسپانسیو هم نیست؟

3 - امکانش هست در ادامه رسپانسیو بشه هم برای 1.6 هم برای 1.5 به صورت کامل رسپانسیو بشه؟ یا بخوایم رسپانسیوش کنید؟

4 - یه جا گفته بودید میشه ماژول سبد خرید رو حذف کرد و در قسمت توضیحات کوتاه لینکمون رو بذاریم پس اینجا هم میشه این کا رو کرد درسته ؟

5 - بنده یک فروشگاه هم برای خودم میخوام بالا بیارم ولی روی وب سایت پنل بالا آوردم و درست هم بالا اومده ولی شما یک جا گفته بودید نمیشه . حالا به نظر شما در ادامه به مشکل میخورم ؟فعلا که مشکل نداشته البته خیلی باهش کار نکردم فقط نصبش کردم

6- ارتقای ورژن از 1.5 به 1.6 خیلی سخته ؟ اصلا امکان پذیر هست؟

7- اگه بخوام از یک قالب رسپانسیو کامل با امکانات خوب و بی مشکل و زیبا استفاده کنم برای انگشترجات با 1.5 یا 1.6 سازگار چی رو پیشنهاد میدید؟

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن منم مشکل محصولات جدید توی صفحه اصلی و نمایش اخبار توی صفحه دوم رو دارم نوشته بدوین با ایدی پشتیبانی تماس بگیرین گفتم اگه ایدی یاهوتون باشه که افلاین هستین

سوال دوم چجوری میتونم محصولات مرتبط و محصولات پرطرفدار رو بردارم

سوال سوم چجوری میتونم نقد و بررسی مشتریان رو پیدا کنم و نظرات قبلی رو پاک کنم

یه نگاه به فوتر من میندازید جای ستون اطلاعات تماس با ما با ستون حساب کاربری شما جابجا شده چجوری درستش کنم

asregame.net

تو یاهو پیام بدین یا اطلاعات هاست + مدیریت فروشگاهتون رو از طریق ایمیل پشتیبانی ارسال کنید . در مورد ستون ها هم که میگین تو فوتر جابجا شدن ، به عنوان یک فردی که از پرستاشاپ استفاده میکنه فکر کنم اینو میدونید که پرستاشاپ قابلیت جابجایی بلوک ها رو داره . دلیل اینکه جابجا شده اینه که شما یک ماژول رو احتمالا ریست کردین . برای درست کردنش باید به بخش ماژول ها / جایگاه ها برین و در اون صفحه میتونید فوتر رو پیدا کنید و ماژول ها رو با ماوس جابجا کنید .

سلام مجدد

لطفا سوالات زیر رو جواب بدید

ممنون

1 - روی 1.6 رسپانسیو کامل نیست دمو هاتون رو نگاه کردم و دیدم که رسپانسیو کامل نیست بررسی هم در سایت responsinator.com کردم . همینطوره ؟

2 - روی 1.5 اصلا رسپانسیو نیست؟ یعنی حتی نیمه رسپانسیو هم نیست؟

3 - امکانش هست در ادامه رسپانسیو بشه هم برای 1.6 هم برای 1.5 به صورت کامل رسپانسیو بشه؟ یا بخوایم رسپانسیوش کنید؟

4 - یه جا گفته بودید میشه ماژول سبد خرید رو حذف کرد و در قسمت توضیحات کوتاه لینکمون رو بذاریم پس اینجا هم میشه این کا رو کرد درسته ؟

5 - بنده یک فروشگاه هم برای خودم میخوام بالا بیارم ولی روی وب سایت پنل بالا آوردم و درست هم بالا اومده ولی شما یک جا گفته بودید نمیشه . حالا به نظر شما در ادامه به مشکل میخورم ؟فعلا که مشکل نداشته البته خیلی باهش کار نکردم فقط نصبش کردم

6- ارتقای ورژن از 1.5 به 1.6 خیلی سخته ؟ اصلا امکان پذیر هست؟

7- اگه بخوام از یک قالب رسپانسیو کامل با امکانات خوب و بی مشکل و زیبا استفاده کنم برای انگشترجات با 1.5 یا 1.6 سازگار چی رو پیشنهاد میدید؟

بازم ممنون

1 و 2 و 3- قالب ریسپانسیو هست در نسخه 1.6 به صورت کامل و در نسخه 1.5 اصلا ریسپانسیو نیست ، سایت هایی که بررسی میکنن ریسپانسیو بودن رو فقط میتونن اون سایت هایی که با روش های معمول ریسپانسیو شدن رو شناسایی کنن . شیوه ریسپانسیو کردن این قالب خصوصی هست و بوت استرپ و غیره نیست و شیوه شخصی خود بنده استفاده شده .

4 - امکان پذیر نیست تو این قالب

5 - اگه مشکلی ندراین که هیچ .

7 - قالب مناسب بدلیجات چیزی نداریم تو بازارچه .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

یک جا گفته بودید قالب رو هم 1.5 و 1.6 رو میفرستید ولی فقط 1.6 رو فرستادید چرا؟

فقط نسخه سازگار با پرستاشاپی که مشتری استفاده میکنه ارسال میشه .
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...