رفتن به مطلب

فعالیت اعضا سایت در وارد کردن محصول

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اعضا انجمن خصوصا آقا دانوش

یه سوال در مورد پرستاشاپ 1.6 داشتم آیا امکان داره که اعضا سایت رو در وارد کردن محصول به طور محدود مشارکت داد؟

من با پرستا 1.5 سه تا سایت رو در حال حاضر راه اندازی کردم و در قسمت وارد کردن محصول دیدم که یه قسمت داره برای امکان مشاهده که می شه انتخاب کرد

ولی با 1.6 می خوام یه سایت بین فروشگاه و پرتال راه اندازی کنم خواستم بدونم امکان داره که مثلا بازدید کننده بتونه عضو بشه و محصولی وارد کنه ولی در نهایت غیر فعال باشه تا ادمین اصلی تایید کنه؟

یا برای عضویت سطح های مختلف تعریف کرد که اگر بخواد از یک عضویت به مرحله دیگه تبدیل بشه هزینه ای که در سایت تعریف شده رو توسط درگاه پرداخت کنه و به خواسته اش برسه؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای این کار نیاز به چند ماژول خواهید داشت که بصورت مدیریت شده این کار رو بتونید انجام بدید

مطمئنا قیمت بالایی هم خواهد داشت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

برای این کار نیاز به چند ماژول خواهید داشت که بصورت مدیریت شده این کار رو بتونید انجام بدید

مطمئنا قیمت بالایی هم خواهد داشت

موفق باشید

با سلام خدمت آقا رامتین

ممنون از پاسختون

راه میانبری هست که بشه این کار رو انجام داد؟

مثلا برای بعضی جنس ها زمانیکه داریم محصول تعریف می کنیم حالت کاتالوگ مد رو انتخاب کنیم و در تنظیمات سبد خرید، زمانیکه مشتری در حال مشاهده محصول کاتالوگ مد هست سبد خرید نشان داده نشه و مابقی محصولات که قصد فروش داریم روال عادی خرید رو داشته باشیم؟

صرف نظر از سهیم کردن اعضا در وارد کردن محصول

لینک به دیدگاه

سلام

متوجه منظور شما نشدم

ولی حالت کاتالوگ ، یه حالت کلی هست و نمیتونید فقط در بعضی بخش ها فعالش کنید

موفق باشید

با سلام مجدد و تشکر از سرعت پاسخگویی شما

من امتحان کردم می شه حالت فروشگاه فعال باشه، محصول رو در حالت کاتالوگ مد قرار داد، من پرستا شاپ 1.6 رو که انجمن شما زحمت کشیده فارسی سازی کرده رو نصب کردم و امتحان کردم

فقط یه مشکل دارم و اون هم اینکه وقتی روی محصول کلیک می کنیم، سبد خرید هم نمایش داده می شه، جایی برای غیر فعال کردن سبد خرید در حالت کاتالوگ مد اینجوری نیست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

شما خیلی مبهم سوال میکنید

نیازتون رو درست و واضح شرح بدید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام خدمت آقا دانوش

برای موسسه حقوقی که دارم می خوام یک سایت راه بندازم که فعالیت اصلی اون با پرتال مانند باشه مثل مقاله داشتن و معرفی انواع خدمات حقوقی، در کنارش بازدید کننده امکان خرید بعضی محصولات و ثبت سفارش رو هم داشته باشه ولی حالت فروشگاهی پرستا سبد خرید رو همه جا نشون میده ، گفتم شاید بشه این کار رو کرد: پرستا رو روی حالت کاتالوگ مد بزارم، یه ماژول بانک ملت که امکان وارد کردن مبلغ توسط مشتری رو داشته باشه نصب کنم، فکر می کنم خودتون زحمت این ماژول رو کشیدین الان خاطرم نیست، این جوری هم پرتال به قول معروف خبری دارم هم فروش بعضی محصولات رو

فقط سوالم اینه که اگه کلا روی حالت کاتالوگ مد بزارم سبد خرید کلا غیر فعال می شه؟ نمی شه حالت فروشگاه فعال باشه توی تعریف بعضی محصولات گزینه نمایش حالت کاتالوگ مد رو براش بزنم؟

اگه امکانش هست که تست کردم شده یه مشکل پیش می یاد و اون اینکه محصول رو نمایش می ده ولی سمت چپ هم سبد خرید رو نمایش می ده، نمی شه تنظیمی کرد که وقتی محصولی روی حالت کاتالوگ مد هست سبد خرید نمایش داده نشه؟

بقیه جزییاتش رو می تونم با تغییر ترجمه درست کنم

از جوملا استفاده نمی کنم چون اصلا سئو نداره نسبت به پرستاشاپ

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

نیازی به کاتالوگ نیست

به صفحه ماژولها برید، در قسمت Top of the page، ماژول سبد خرید وجود داره. روی ویرایش کلیک کنید و در قسمت استثناها، صفحاتی که نمیخواید سبد خرید در اونها نمایش داده بشه رو مشخص کنید.

با اینکار سبد خرید از صفحات دلخواهتون حذف میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

نیازی به کاتالوگ نیست

به صفحه ماژولها برید، در قسمت Top of the page، ماژول سبد خرید وجود داره. روی ویرایش کلیک کنید و در قسمت استثناها، صفحاتی که نمیخواید سبد خرید در اونها نمایش داده بشه رو مشخص کنید.

با اینکار سبد خرید از صفحات دلخواهتون حذف میشه.

موفق باشید

سلام با تشکر از پاسخ های بسیار سریعتون

راه حل جالبی فرمودین

شاخه هایی که نمی خوام سبد خرید نشون بده رو در استثناها قرار بدم، درسته؟

لینک به دیدگاه

من بازهم با توضیحات شما مشکل دارم

از پرستاشاپ قرار هست برای پرتال و فروشگاه استفاده کنید؟

چرا باید بعضی محصولات حالت کاتالوگ باشند؟ هدف رو شرح ندادید؟

کلی توضیح میدین ولی اون هدف اصلی رو توضیح نمیدین

لینک به دیدگاه

من بازهم با توضیحات شما مشکل دارم

از پرستاشاپ قرار هست برای پرتال و فروشگاه استفاده کنید؟

چرا باید بعضی محصولات حالت کاتالوگ باشند؟ هدف رو شرح ندادید؟

کلی توضیح میدین ولی اون هدف اصلی رو توضیح نمیدین

با سلام

آقا دانوش یه موسسه حقوقی ثبت کردم خواستم بخش آموزشی و مشاوره آنلاین و بخش خدمات فروشگاهی رو در یک سایت جمع کنم توضیح بیشتر اینکه خواستم بخش آموزشی شامل مقالات حقوقی باشه و راهکارهای حقوقی، بخش مشاوره آنلاین رو تصمیم گرفتم از فروم پرستا استفاده کنم و بخش فروشگاهی رو شامل خرید قرارداد و خدمات مشاوره حقوقی قرار بدم به عنوان مثال قرارداد رو وکیل به مشتری می خواهد بدهد کاربر بتونه واریز کنه حق الوکاله رو

اما چون جولا مشکلات عدیده داره مخصوصا سئو کردن این همه بخش کار و زمان زیادی می بره تصمیم گرفتم از پرستا 1.6 استفاده کنم و بخش پرتال رو که گفتم برای مقالات آموزشی باشه که خواستم متن کامل مقاله رو در توضیح تکمیلی محصول بذارم ( یعنی مقاله به عنوان محصول) و این نوع محصول رو روی حالت کاتالوگ مد قرار بدم که رایگان بودن و عدم امکان خرید برای این قسمت مثلا شاخه مقالات قرار بگیره و قسمت مشاوره آنلاین رو صرفاً با فروم یا انجمن سازی نظیر انجمن سازی که شما استفاده می کنین استفاده کنم و بخش فروشگاهی هم که برای سفارشات کاربران باشه

حالا مشکل این قسمت جمع فروشگاه و خدمات رایگان در یک جا هست اگر محصول رو روی حالت کاتالوگ مد بزارم که قابل خرید نباشه، طبق فرمایش آقا رامتین محلی رو که گفتن موقعیت ماژول سبد خرید رو استثنائش رو تغییر بدم، دیدم قسمت شاخه ها در محلی که می شه استثنا نمایش سبد خرید کرد نیست

به نظرم پرستا جای کار بسیار وسیعی حتی در این زمینه فعالیت داره

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شاخه ها که صفحه نیست

شما میتونید صفحات رو استثنا کنید. مثلا با انتخاب CMS (مدیریت محتوا) ، سبد خرید در صفحه مطالبی که قرار میدهید نمایش داده نخواهد شد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شاخه ها که صفحه نیست

شما میتونید صفحات رو استثنا کنید. مثلا با انتخاب CMS (مدیریت محتوا) ، سبد خرید در صفحه مطالبی که قرار میدهید نمایش داده نخواهد شد

موفق باشید

با سلام مجدد و تشکر از پاسخگویی های به موقع شما

دو تا سوال دیگه در این رابطه برام پیش آمد

1. امکان داره که صفحه رو مثلا صفحه سی ام اس رو شاخه و زیر شاخه ای بسازیم، به صورت عادی که فکر نمی کنم بشه، مثلاً آموزش سئو به جای ارتباط با ما و چند زیر شاخه بهش بدیم؟ یعنی چند زیر صفحه به یک صفحه بدهیم؟

2. ماژول پرداخت مبلغ آزاد بانک ملت برای پرستا وجود داره؟ الان حضور ذهن ندارم ولی دیدم که ماژول در صفحه اصلی سایت قرار می گیره و مشتری مبلغ رو خودش به صورت دستی وارد می کنه و مراحل پرداخت رو انجام می ده.

لینک به دیدگاه

سلام

1- مدیریت محتوا، خودش شاخه بندی مجزا داره که میتونید استفاده کنید

2- سوالتون رو در بخش ماژول بانک ملت بپرسید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خب حالا بهتر میشه به شما کمک کرد

اول تصمیم بگیرید که هدف اصلی سایت شما که قرار هست ابتدا در مقابل دید کاربران شما باشه چیست. اگر پرتال و مدیریت محتوا بیشتر فعالیت شماست استفاده از پرستاشاپ برای پرتال توصیه نمیشه. من وردپرس رو پیشنهاد میکنم که در کنارش از پرستاشاپ برای بخش فروش استفاده کنید.

اما چنانچه هدف و بیشتر فعالیت سایت شما فروش و عرضه فایل و محصول هست از پرستا استفاده کنید و در کنارش به صورت ساده از مدیریت محتوای داخلی پرستاشاپ یا ماژول وبلاگ (از بازارچه درخواست بدید) استفاده کنید

برای انجمن هم چنانچه انجمن بازدید زیادی داره از انجمن ساز استفاده کنید و در غیر این صورت میتونید از انجمن سازهای پلاگینی برای وردپرس یا پرستاشاپ استفاده کنید

همچنین برای قراردادن فایل بدون سبد خرید میتونید از بخش پیوست فایل به محصول استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

خب حالا بهتر میشه به شما کمک کرد

اول تصمیم بگیرید که هدف اصلی سایت شما که قرار هست ابتدا در مقابل دید کاربران شما باشه چیست. اگر پرتال و مدیریت محتوا بیشتر فعالیت شماست استفاده از پرستاشاپ برای پرتال توصیه نمیشه. من وردپرس رو پیشنهاد میکنم که در کنارش از پرستاشاپ برای بخش فروش استفاده کنید.

اما چنانچه هدف و بیشتر فعالیت سایت شما فروش و عرضه فایل و محصول هست از پرستا استفاده کنید و در کنارش به صورت ساده از مدیریت محتوای داخلی پرستاشاپ یا ماژول وبلاگ (از بازارچه درخواست بدید) استفاده کنید

برای انجمن هم چنانچه انجمن بازدید زیادی داره از انجمن ساز استفاده کنید و در غیر این صورت میتونید از انجمن سازهای پلاگینی برای وردپرس یا پرستاشاپ استفاده کنید

همچنین برای قراردادن فایل بدون سبد خرید میتونید از بخش پیوست فایل به محصول استفاده کنید.

با سلام ممنون از لطفتون از پاسخ های فوری

فکر می کنم ورد پرس و پرستا بهتر باشه فقط می شه روی مثلا domain.com وردپرس رو نصب کرد و روی shop/domain.com پرستا نصب کرد؟

سرعت لود سایت کم نمی شه یا به اصطلاح سنگین نمی شه اگه همین کار رو برای انجمن ساز هم انجام بدم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

خیر مشکلی ایجاد نمیشه

البته توصیه من اینه که از subdomain استفاده کنید

آقا دانوش درباره انجمن ساز سرچ کردم چندین انجمن ساز معرفی کردن، این

انجمن سازی که شما به کار گرفتین اسمش چی هست ؟ و توصیه شما کدومه؟

من یه طرح کلی با فتوشاپ می زنم برای جزیی تر کردن فعالیت می فرستم تا شما توصیه های خودتون رو لطف کنین بفرمایین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...