رفتن به مطلب

فرصت بی‌نظیر خرید یک قالب و 10 ماژول

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از آنجایی که این فرصت بی نظیر خیلی کم و محدود هست، خیلی توضیح نمیدم و یک راست میرم سر اصل مطلب.

گروه سایت های envato (تم فارست) یک بسته مخصوص پرستاشاپ با تخفیف بی نظیر قرار داده که شامل یک تم و ده ماژول جداگانه است (به علاوه ماژول های موجود در تم). فرصت خرید این بسته فقط تا 3 روز دیگر است و یکی از بهترین فرصت ها برای خرید ماژول و تم هست.

قیمت این بسته که مجموع قالب و ماژول های آن بیش از 200 دلار ارزش دارد فقط و فقط 20 دلار است که با احتساب کارمزد نقل و انتقالات حدود 75 هزار تومان می شود.

خرید این مجموعه:

1. برای مشاهده این محصول اینجا کلیک کنید . سپس از بالای صفحه روی create an envato account کلیک کنید.

2. در سایت عضو شوید و از طریق لینکی که به ایمیل شما می آید ایمیل خود را تایید کنید.

3. مبلغ 75 هزار تومان از طریق این لینک پرداخت کنید (50 هزار + 20 هزار + 5 هزار به سبد اضافه کرده و سپس پرداخت کنید)

4. نام کاربری و رمز عبور خود را در کادر متن لینک بالا در بازارچه وارد کنید.

5. منتظر باشید تا پرداخت شما انجام شود. (ممکن است همه پرداخت ها باهم صورت بگیرد)

6. در صورتی که به هر دلیلی پرداخت شما انجام نشد یا فرصت تمام شد مبلغ شما به طور کامل برگشت داده میشود.

چند نکته:

1. اگر مایل به خرید محصول دیگری از مجموعه envato هستید (themeforest, codecanyon و ...) اعلام کنید تا حساب شما یکجا شارژ شود.

2. از آن جایی که این بسته در موعد ذکر شده غیر قابل خرید هست سعی کنید بعد از خرید برای شما بلافاصله آن را دانلود کنید.

3. از آن جایی که این بسته بسیار ارزان است ممکن است توسط تولید کنندگان محصولات پشتیبانی نداشته باشد.

4. ترجمه و راست چین سازی و یا سازگاری استایل با قالب شما در مورد ماژول های این بسته به عهده خود شماست و درصورت درخواست شما با پرداخت هزینه آن توسط تیم ما امکان پذیر ست.

برای خرید این مجموعه فقط تا 1 تیرماه فرصت دارید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این بسته با توجه به اینکه آپدیت نمیشه ارزش داره بخریمش؟

هزینه فارسی سازی قالبش حدودا چه قدر میشه؟

میشه تو پرستا فارسی نصبش کرد؟به مشکل نمیخوره؟

ماژول هاش به درد ایرانیها میخوره؟

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمت مناسبش میتونه مفید باشه. قالب بعد از راست چین سازی قابل استفاده هست.

با نسخه فارسی هم مشکلی نیست

ماژول ها هم بد نیستن.

پاپ آپ

بلاگ

خروجی از محصولات

ویرایش سریع سئو

وردپرس+پرستا

دو ماژول آماری و تحلیلی

و ماژول های دیگه

فکر نکنم بد باشه.

لینک به دیدگاه

دوستان ، فرصت توضیح نیست دیگه ، 24 ساعت مونده تموم بشه ، حتی اگه ماژول ها به درد نخور باشن ( که اینطور نیست ) یدونه قالب ریسپانسیو خارجی تو این بسته هست که اگه بخواین بعدا بخرین 60 دلار یعنی حدود 200 هزار تومان باید پرداخت کنید . الان که فرصتش ایجاد شده که 20 تا ماژول رو با یه قالب ریسپانسیو 75 تومن خریداری کنید ، از این فرصت استفاده کنید ، چون تو یکسال یکی دو دفعه این فرصت ها پیش میاد فقط.

لینک به دیدگاه

دوستان ، فرصت توضیح نیست دیگه ، 24 ساعت مونده تموم بشه ، حتی اگه ماژول ها به درد نخور باشن ( که اینطور نیست ) یدونه قالب ریسپانسیو خارجی تو این بسته هست که اگه بخواین بعدا بخرین 60 دلار یعنی حدود 200 هزار تومان باید پرداخت کنید . الان که فرصتش ایجاد شده که 20 تا ماژول رو با یه قالب ریسپانسیو 75 تومن خریداری کنید ، از این فرصت استفاده کنید ، چون تو یکسال یکی دو دفعه این فرصت ها پیش میاد فقط.

خب اینکه اون تم آپدیت نداره مشکلی نیست؟بعدا اگه باگ داشته باشه چی؟من خودم خیلی دوس دارم بگیرمش ولی تو آپدیت نشدن تم مشکل دارم.نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

هنوز وقت هست؟میشه پرداخت کرد؟

لینکی که واسه پرداخت دادید کار نمیکنه.من با ویزاکارت خودم هم اقدام کردم اسکریل که نمیپذیره شماره ایرانو و پی پال هم ارور میداد متاسفانه:(

لینک به دیدگاه

تم به نظر مشکل نداره. آپدیت نداشتنش هم خیلی مهم نیست. اگر کسی خواست با هزینه اندکی مشکلی داشته باشه براش حل میکنیم

تا پایان امشب فرصت پرداخت دارید.

هرکس پرداخت کرده باشه امشب سعی میکنیم پرداخت بشه و تحویل بشه.

لینک پرداخت : http://bazaar.ipresta.ir/prestashop-services/62--.html

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

اون قالبی که تو این بسته بود دیگه رو سایت نیست.منظورم خود بسته نیست ها.کلا تم فارست قالب شاین برای پرستا نداره.

من میخواستم ببینم قابلیتاش چیه پیداش نکردم.

خود قالب هم موقت بوده یعنی؟

لینک به دیدگاه

بله

موقت بوده

ما یک نسخه داریم و میتونیم لایسنز رو فقط به یک نفر بفروشیم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

خودم خریدمش.منتهی میخواستم ببینم قابلیتاش دقیق چیه.

و وقتی هم رو لوکال تستش میکنم جی کوئری رو پیدا نمیکنه و باعث 49 تا ارور میشه.نمیدونم چرا.

یه سوالی.حدود هزینه فارسی سازی این قالب چه قدره؟میدونم باید پیام بدم تا برآورد بشه ولی حدودی میخوام.زیر 50.زیر 150.بالای 200.

و این که اگه من اینو روی سایتم بالا بیارم بعدن پشیمون شم برش دارم میتونم ببرم رو یه سایت دیگه؟از لحاظ قوانین کپی رایت میگما.

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...