رفتن به مطلب

ویرایش ماژول

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت آقا دانوش و آقا رامتین و دوستان

چند تا ماژول از جاهای مختلف دانلود کردم یه سری تگ های اچ گذاشتن و یکی دوتا هم ای فریم گذاشتن توی ماژول ، که فروشگاه پرستا 1.5 منو داغون کرد

خواستم ببینم راهی نداره که ماژول رو بشه باز کرد و نگاه کرد ببینیم چه کارهایی توش کردن و جاهای زائد رو پاک کنیم و بعد نصب کنیم

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

راه داره ولی باید بتونید تجزیه و تحلیل کنید ماژول رو

به هیچ عنوان ماژولهایی که مطمئن نیستند رو استفاده نکنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

موفق باشید

سلام خدمت آقا رامتین

دنبال یه ماژول اخبار هستم مثل ماژولی که توی قالب کلاسیک استفاده کردین ، اخبار رو تک خبر نشون می ده نه آبشاری ولی نصب که می کنم سه تا تگ اچ داره و ای فریم

خواستم اینها رو تغییر بدم و نصب کنم

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

موفق باشید

با سلام مجدد

من سه تا ماژول به درد بخور خارجی برای نسخه 1.5 پیدا کردم می خوام ترجمه کنم و بتونم از لوکال فقط اون ماژول ها رو به صورت جدا خروجی بگیرم و موقعی که کسی خواست نصب کنه ترجمه شده در اختیارش قرار بگیره

یه راهنمایی کنین باید چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

به بخش بومی سازی -> ترجمه ها

ترجمه ماژول ها رو انتخاب کنید و قالب رو روی (هسته Core) بذارید

سپس ترجمه کنید

سلام ممنون مدیر جان

برای خروجی گرفتن چی کار کنیم؟

چون از یه راهی ماژول های تجاری رو دارم رایگان به دست می یارم البته تعدادی از ماژول ها رو ، خواستم ترجمه کنم به صورت موردی به دوستانی که خواستن بدم، البته با هزینه اندک و با هماهنگی شما، الان گیر ترجمه و خروجی گرفتن هستم، بیشتر خروجی گرفتن.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این کار شما با دزدی هیچ فرقی نداره و این انجمن شدیدا با این موارد برخورد میکنه و قانون کپی رایت در اینجا رعایت میشه.

شما تنها اجازه دارید ماژولهای رایگان رو بصورت عمومی منتشر کنید و ماژولهای تجاری رو هر شخص باید از سایت صاحب اثر تهیه کنه، چه ایرانی و چه خارجی

واقعا جای تاسف داره که ما فقط دم از فرهنگ 2500 ساله میزنیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این کار شما با دزدی هیچ فرقی نداره و این انجمن شدیدا با این موارد برخورد میکنه و قانون کپی رایت در اینجا رعایت میشه.

شما تنها اجازه دارید ماژولهای رایگان رو بصورت عمومی منتشر کنید و ماژولهای تجاری رو هر شخص باید از سایت صاحب اثر تهیه کنه، چه ایرانی و چه خارجی

واقعا جای تاسف داره که ما فقط دم از فرهنگ 2500 ساله میزنیم.

موفق باشید

سلام حق با شماست

خب برای ماژول رایگان اگه بخوام خودم ترجمه کنم و به صورت رایگان عرضه کنم چطور؟ می شه لینک سایت خودم رو به عنوان مترجم بدم دیگه مشکل نداره؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

بله

به عنوان مترجم میتونید خودتون رو معرفی کنید ولی نباید لینک سایت اصلی رو از ماژول حذف کنید

برای خروجی گرفتن هم کافیه به پوشه ماژولها برید و پوشه ماژول رو زیپ کرده و منتشر کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

بله

به عنوان مترجم میتونید خودتون رو معرفی کنید ولی نباید لینک سایت اصلی رو از ماژول حذف کنید

برای خروجی گرفتن هم کافیه به پوشه ماژولها برید و پوشه ماژول رو زیپ کرده و منتشر کنید.

موفق باشید

سلام مجدد خدمت آقا رامتین

لینک سایت اصلی رو می زارم بمونه، می تونم خودم هم لینک بدم به عنوان مترجم؟ چون چند تا ماژول حرفه ای سئو دارم و روی یکی از سایتها امتحان کردم خیلی خوب جواب داده

چه جوری لینک از خودم هم بزارم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...