رفتن به مطلب

تگ های اچ قالب دیفالت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت آقا دانوش و دوستان
توی قالب دیفالت 1.6.8 دقیقا کجا باید تگ های h1 تا h6 رو تعریف کنم توی انجمن اصلی یکی نوشته توی هدر بزارین یکی گفته رو لوگو بزارین یکی...
دومین مورد هم اینکه توی سایت woorank دو تا تگ اچ 2 واسه سبد خرید تعریف شده از کجا نابودش کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من قالب پیش فرض سئو شده و نیازی نیست شما جایی این کارها رو بکنید

بهتره وقتی دانش کافی در ویرایش html و tpl و حتی php ندارید به دنبال این چیزها نباشید.

تگ h1 رو داخل هدر نمیذارن و حتی بیان کردنش هم کمی خنده داره

اون سایت های متریک هم برای متخصصان طراحی میشن که مشکلات سایت رو پیدا کنند و رفع کنند

زیاد با این سایت ها خودتون رو سرگرم نکنید و فکر محتوای سایت باشید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

دوست من قالب پیش فرض سئو شده و نیازی نیست شما جایی این کارها رو بکنید

بهتره وقتی دانش کافی در ویرایش html و tpl و حتی php ندارید به دنبال این چیزها نباشید.

تگ h1 رو داخل هدر نمیذارن و حتی بیان کردنش هم کمی خنده داره

اون سایت های متریک هم برای متخصصان طراحی میشن که مشکلات سایت رو پیدا کنند و رفع کنند

زیاد با این سایت ها خودتون رو سرگرم نکنید و فکر محتوای سایت باشید

سلام خدمت آقا دانوش

توی سایت انجمن اصلی گفتن اینجا و اونجا تگ بذارین، حالا، من سواد و علم این کار رو ندارم، برای داشتن یدونه تگ اچ1 تا 6 قالب باید چیکار کنم؟

محتوا به نظر من هم خیلی مهم تر از سئو صرف هست

ممنون

لینک به دیدگاه

من گفتم که قالب پیش فرض خودش این تگ ها رو داره و پرستا از نظر سئو خیلی مناسب طراحی شده

سلام دانوش جان من هم با صحبتهای شما موافقم حرفم توی این عکسه

تگ اچ 2 سبد خرید هست

از کجا برای صفحه اصلی تگ اچ 1 تا 6 ست کنم؟ چون امکانش هست که بذاریم اما کجا و چه جوری؟

می خوام اسم فروشگاه مثلا تگ بشه یا اسم چند تا محصول به صورت دائم حالا چه جز محصولات جدید باشن چه نباشن ولی توی آنالیز صفحه اصلی نشون بده مثلا 4 تا محصول مد نظر خودم تگ اچ 2 هستن

post-3381-14373019844362_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اینارو باید از فایل های tpl قالب تغییر بدین!مثلا برای نام محصول در فایل product.tpl خط زیر تگ H1 رو اعمال میکنه. در اینصورت هم موتورهای جستجو اون رو تشخیص میدن و هم میتونین اندازش رو بزرگ کنین:

{$product->name|escape:'htmlall':'UTF-8'}

برای بقیه تگ ها هم باید اول بدونین مال کدوم بخش رو میخاین بعدا تغییرش بدین!

لینک به دیدگاه

اینارو باید از فایل های tpl قالب تغییر بدین!مثلا برای نام محصول در فایل product.tpl خط زیر تگ H1 رو اعمال میکنه. در اینصورت هم موتورهای جستجو اون رو تشخیص میدن و هم میتونین اندازش رو بزرگ کنین:

سلام ممنون از راهنمایی تون بزار یه تست بزنم

سلام ممنون از راهنمایی تون فقط اینجوری یه مشکل به نظرم پیش می یاد

اگر این تگ رو برای محصول به عنوان اچ 1 در نظر بگیریم و توی صفحه اصلی یا خانه 12 تا محصول جدید یا پرفروش یا پرطرفدار داشته باشیم، صفحه اصلی 12 تا تگ h1 داره، درسته؟ ولی هر محصول رو که آنالیز بگیریم یدونه تگ اچ 1 داره

لینک به دیدگاه

نه خیر دوست عزیز!چون این قالب فقط مخصوص صفحه محصوله نه صفحه اصلی!صفحه اصلی رو باید از جای دیگه ادیت کنین!

Sent from my C5303

سلام دوست عزیز لطفا دقیقتر داهنمایی می فرمایی ؟

می خوام صفحه اصلی تگ اچ 1 بشه فروشگاه اینترنتی تک داد

تگ های اچ 2 هم شاخه ها باشه

تگ اچ 3 تا اچ 6 هم فروشگاه اینترنتی تک داد و فروشگاه آنلاین و.. بشه

اگر صحبت شما رو درست متوجه شده باشم هم عنوان یا اسم محصول هم تگ اچ 1 بشه، توضیح کوتاه و بلند هم تگ های اچ 2

حالا دقیق می فرمایین چه فایلی رو چه جوری ادیت کنم؟

ممنون از راهنمایی هاتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هر کدوم از این موارد که گفتین باید فایلهای گوناگون ویرایش بشه و حدس میزنم شما معلومات کافی برای اینکار رو نداشته باشید!

اکثر قالبهای موجود برای اینکار بهینه شدن و لزومی به دستکاری نیست!

من به عنوان مثال برای اون صفحه محصولات گفتم شما اجرا کردین؟نتیجه داد؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هر کدوم از این موارد که گفتین باید فایلهای گوناگون ویرایش بشه و حدس میزنم شما معلومات کافی برای اینکار رو نداشته باشید!

اکثر قالبهای موجود برای اینکار بهینه شدن و لزومی به دستکاری نیست!

من به عنوان مثال برای اون صفحه محصولات گفتم شما اجرا کردین؟نتیجه داد؟

سلام حدستون درسته من اطلاعی از کد نویسی ندارم، قالب دیفالت نسخه 1.6.6 فارسی انجمن رو نصب کردم، این موضوع اکثر قالبهای موجود برای این کار بهینه شدن رو متوجه نمی شم، توی ادیتور توضیح کوتاه و بلند می شه تگ دار کرد محصول رو، منظور شما اینه؟

برای چند تا مورد دیگه چطور؟

تگ رو تست نکردم، منتظرم کامل به سوالاتم برسم بعد انجام بدم، چون بیشتر از خود اسم محصول تگ های صفحه اصلی دغدغه شده

ممنون

لینک به دیدگاه

نه خیر چیزی که من گفتم ربطی به توضیحات کوتاه و بلند نداره!این کدها از طریق فایلهای قالب اعمال میشه!

اگر شما از قالب پیش فرض استفاده می کنین که اون مشخصا بهینه شده و مشکلی نداره!

در ضمن چون شما معلومات کدنویسی رو ندارید بهتره در کدهای قالب تغییری ایجاد نکنین!اگر نیاز به این کار داشتین به مدیران انجمن از طریق فروشگاه بگین!

لینک به دیدگاه

دوست من چرا میخواین چیزی که استاندارد شده و شما دانش کافی ندارید دستکاری کنید و از حالت استاندارد خارج کنین؟

در سوالات شما دیدم نوشتین که ۱۲ تگ h1 برای صفحه اصلی! در حالی که طبق استاندارد سئو اگر بیش از یک تگ h1 داشته باشین امتیاز منفی میگیرید!

لینک به دیدگاه

دوست من چرا میخواین چیزی که استاندارد شده و شما دانش کافی ندارید دستکاری کنید و از حالت استاندارد خارج کنین؟

در سوالات شما دیدم نوشتین که ۱۲ تگ h1 برای صفحه اصلی! در حالی که طبق استاندارد سئو اگر بیش از یک تگ h1 داشته باشین امتیاز منفی میگیرید!

سلام آقا دانوش

ممنون از پاسختون

درباره 12 تا تگ h1 جواب دوستمون رو دادم که گفتن اون فایل tpl محصول رو اینجوری می تونی تگ اچ 1 دار کنی، گفتم خوب توی صفحه اصلی اگر 12 تا محصول داشته باشیم 12 تا هم اچ 1 داریم، سئو قالب پرستا نیازی به دستکاری نداره؟ یه قسمت در سایت gtmetric به عنوان etag داره که همیشه روی f هست جریان اون چیه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من همونجوری که توضیح دادم فایل product.tpl فقط صفحه محصول رو تغییر میده و کاری با محتوای صفحه اصلی نداره!به قول جناب دانوش شما دستکاری بکنین نتیجه منفی میده و نباید دستکاری کنین . شما اگر به فروشگاه من سر بزنین متوجه میشین تو هر صفحه فقط یه تگ H1 هست:

http://shop.lightiran.com/index.php

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من همونجوری که توضیح دادم فایل product.tpl فقط صفحه محصول رو تغییر میده و کاری با محتوای صفحه اصلی نداره!به قول جناب دانوش شما دستکاری بکنین نتیجه منفی میده و نباید دستکاری کنین . شما اگر به فروشگاه من سر بزنین متوجه میشین تو هر صفحه فقط یه تگ H1 هست:

http://shop.lightiran.com/index.php

سلام آقا aristar آقا دانوش گفتن دست نبر توی کد ها راستش من هم بی خیال شدم اما پاسخی که به شما دادم رو ملاک پاسخ خودشون قرار دادن که توضیح دادم جریان از چه قراره؟

راستش نه به دلیل اینکه قالب پرستا سئو شده است و... نمی خوام تگ ها رو دست کاری نکنم به این دلیل که جواب نهایی خودم رو نگرفتم فعلا بی خیال شدم و اینکه پرستا سئو حرفه ای داره رو 100 در صد باهاش موافقم چون با cms های دیگه کار کردم و پوستم کنده شده!

من تخصصم حقوقیه تو رشته ما واضح و مبرهن ومستدل باید وضعیت یه مسئله روشن بشه، توی برنامه نویسی و کد نویسی ظاهرا اینطور نیست، بنابراین چون علمش رو ندارم به متخصصان واگذار می کنم تا بفرماین کدوم راه بهتره

توی تاپیک نظر دادن راجع به سایتتون هم مواردی رو گفتم که به نظرم مهم می یومد، یه نکته هم اضافه کنم کاش وسط صفحه رو ماژول محصولات جدید می ذاشتین به جای پرطرفدار

لینک به دیدگاه

برای برنامه نویسی از قضا باید واضح و مبرهن باشه و اکثر آدمایی که برنامه نویس حرفه ای هستن آدمای شدیدا دقیقی هستن!

برای قالب شما فروشگاه تون رو راه اندازی بکنین بگین من یه نگاه میندازم اگر بهینه نبود اون زمان لازمه که درست بشه از الان لزومی به اینکارا نیست!

برای پیشنهادتون هم ماژول جدیدترین محصولات تو ستون کناری هست!ولی محصولات پرطرفدار چون کنترلش دست خود آدمه راحت تر میشه مدیریت کرد!مثلا اگر تاریخ و روزهایی که یه محصول جدید هست تموم بشه دیگه صفحه اول دیده نمیشه و این اصلا خوب نیست!

بازم متشکر

Sent from my C5303

لینک به دیدگاه

برای برنامه نویسی از قضا باید واضح و مبرهن باشه و اکثر آدمایی که برنامه نویس حرفه ای هستن آدمای شدیدا دقیقی هستن!

برای قالب شما فروشگاه تون رو راه اندازی بکنین بگین من یه نگاه میندازم اگر بهینه نبود اون زمان لازمه که درست بشه از الان لزومی به اینکارا نیست!

برای پیشنهادتون هم ماژول جدیدترین محصولات تو ستون کناری هست!ولی محصولات پرطرفدار چون کنترلش دست خود آدمه راحت تر میشه مدیریت کرد!مثلا اگر تاریخ و روزهایی که یه محصول جدید هست تموم بشه دیگه صفحه اول دیده نمیشه و این اصلا خوب نیست!

بازم متشکر

Sent from my C5303

سلام قصد جسارت به برنامه نویس یا شخص خاصی نبود، گفتم که فعلا زمان این نیست،

اما یه مطلب درباره ماژول پرطرفدار بگم شاید از این نظر نگاه کنین با من موافق باشین، این حاصل 3 سال تجربه است شاید هم فقط فکر من اینه، نمی دونم

ماژول پرطرفدار فقط اون محصولات اول رو نشون می ده، مثلا 20 تا یا 12 تا که توی صفحه محصولات مدیریت ای دی های ابتدایی رو دارن، حالا فرض کنین یه فروشگاه دارین که شاخه های مختلفی دارین، و یه شاخه رو تازه اضافه کردین، وسط صفحه جلب توجه بیشتر داره یا گوشه، فرق نمی کنه راست و چپ، عکاس ها می گن وسط تصویر نقطه تمرکز هست! حالا محصول جدیدی می ذارین که قبلا صنف اون رو نداشتین، مشتری زنگ می زنه می گه آقا سایتتون همون فلان محصول فروشست؟ خیلی جالب نیست بیاین به کسی که کار کردن ابتدایی با اینترنت رو هم بلد نیست ( البته ایراد نداره، همه تمام علم ها رو ندارن ) سه ساعت آدرس بدین و بگین برو فلان جا کلیک کن محصول جدید تو اون شاخه است، ولی می شه زمان جدید بودن محصول رو زیاد و کم کرد و فرصت دیده شدن محصولات جدید رو به مشتری تنبل ! داد.

شاید برای سایر دوستان هم مفید باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...