رفتن به مطلب

مشکل در افزودن یا اصلاح محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام . دوستان چند وقتی هست این مشکل برام به وجود اومده که وقتی می خوام محصولی اصافه کنم یا محصولی رو اصلاح کنم سایتم کلا می ترکه و تا چند ساعت بالا نمیاد .

جالب اینجاست که وقتی می خوام برای محصولی وابستگی هاش رو تعریف کنم اینطوری می شه . یعنی وقتی محصولی رو اضافه می کنم اگه بخش وابستگی ها را دست نزنم این مشکل به وجود نمیاد یا وقتی محصولی را می خوام اصلاح کنم اگه همه بخش ها رو تغییر بدم مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی بخش وابستگی ها را تغییر میدم و ذخیره رو میزنم سایت میره روی هوا و تا چند ساعت بالا نمیاد . :(

با هاستیگ سایت صحبت کردم می گن از پشتیبانی پرستاشاپ سوال کن !!! :@

در ضمن نمی دونم چرا بخش مدیریت سایتم با فایرفاکس به هم ریخته اس !!! کوکی ها و حتی هیستوری مرورگر رو هم پاک می کنم فرقی نمی کنه !!! :s

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون . چک کردم .

PHP Warning: htmlentities() [function.htmlentities]: Invalid multibyte sequence in argument in /home3/**/public_html/classes/Tools.php on line 655

اونجا هم نوشته :

if (!Validate::isLoadedObject($category))

باید چکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام

شما دیباگ رو هم روشن کردید ؟

در هنگام ذخیره پیغام دیگه ای وجود نداره ؟

موفق باشید

متوجه منظورتون از دیباگ نشدم !

خیر پیغامی وجود نداره ! و صفحه معمولی بالا نیومدن یک سایت نمایش داده می شه !

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

خوب من دیباگ رو روشن کردم و از اون روز تا الان مشکلی نداشتم ولی امروز مجددا همونطوری شد و این پیغام برام نمایش در اومد !!!

[PrestaShopDatabaseException]

MySQL server has gone away

SELECT COUNT(*)
		FROM `ps_hook_module` hm
		LEFT JOIN `ps_hook` h ON (h.`id_hook` = hm.`id_hook`)
		WHERE h.`name` = 'header' AND hm.`id_module` = 101 LIMIT 1at line 607 in file classes/db/Db.php601. 			WebserviceRequest::getInstance()->setError(500, '[sql Error] '.$this->getMsgError().'. From '.(isset($dbg[3]['class']) ? $dbg[3]['class'] : '').'->'.$dbg[3]['function'].'() Query was : '.$sql, 97);
602. 		}
603. 		else if (_PS_DEBUG_SQL_ && $errno && !defined('PS_INSTALLATION_IN_PROGRESS'))
604. 		{
605. 			if ($sql)
606. 				throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError().'

'.$sql.'');
607. 			throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError());
608. 		}
609. 	}
610. 
611. 	/**
DbCore->displayError - [line 307 - classes/db/Db.php] - [1 Arguments]DbCore->query - [line 521 - classes/db/Db.php] - [1 Arguments]DbCore->getRow - [line 544 - classes/db/Db.php] - [2 Arguments]DbCore->getValue - [line 1574 - classes/module/Module.php] - 1 Arguments]ModuleCore->isRegisteredInHook - line 47 - modules/productscategory/productscategory.php - [1 Arguments]productsCategory->__construct - [line 877 - classes/module/Module.php] - [0 Argument]ModuleCore::getInstanceByName - [line 389 - classes/Hook.php] - [1 Arguments]HookCore::exec - line 1698 - controllers/admin/AdminProductsController.php - [2 Arguments]AdminProductsControllerCore->processAdd - lne 716 - classes/controller/AdminController.php]  - [0 Argument]AdminControllerCore->processSave - [line 592 - classes/controller/AdminController.php - [0 Argument]AdminControllerCore->postProcess - [line 1251 - controllers/admin/AdminProductsController.php] - [0 Argument]AdminProductsControllerCore->postProcess - [line 158 - classes/controller/Controller.php] - [0 Argument]ControllerCore->run - [line 349 - classes/Dispatcher.php] - [0 Argument]DispatcherCore->dispatch - [line 50 - admin1941/index.php] - [0 Argument]
لینک به دیدگاه

این خطا وقتی داده میشه که سرور mysql از دسترس خارج بشه و ارتباطی به اسکریپت نداره

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

برای حلش باید چکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...