رفتن به مطلب

اشکال در سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض خسته نباشید

من اومدم سه نوع حامل رو معرفی کردم . پست پیشتاز . تیپاکس و پیک موتوری

استانهای کشور و شهر خودم رو اومدم منطقه بندی کردم بصورت .شهری . استانی . برون استانی همجوار و برون استانی غیر همجوار

برای حامل ها هم وزن معرفی کردم و به هر کدوم هم قیمتی معرفی کردم

در واقع این صحیح ترین روش برای هزینه ارسال هست که هم وزن مبنا قرار میگیره هم فاصله

نکته ای که هست حامل پیش فرض رو پست پیشتاز انتخاب کردم

وقتی جنسی رو به سبد خرید اضافه میکنم زیر جنس هزینه ارسال هم میزنه و اون هم کمترین هزینه پست پیشتاز رو میزنه

ولی

وقتی وارد سبدخرید میشم

در بالا قیمت کالا و هزینه ارسالی که خودش گفته رو میزنه و جمع میزنه و در زیرش هم دوباره بسته به منطقه و وزن کالا میاد نوع هزینه های ارسالم میزنه که این هزینه ها دقیقا درسته

حالا مثلا میام نوع ارسال رو تیپاکس انتخاب میکنم

باز هم در صفحه بعد میاد نوع ارسال رو میاره این بار تیپاکسی که انتخاب کردم و اون مبلغی که خودش اول اعلام کرده بود که کمترین مبلغ بود

بعد اگه تیپاکس انتخاب شده این بار هزینه ارسال تیپاکس میاد روی قیمت کالا و اعلام شماره حساب

عکس پیوست کردم لطفا ببینید و راهنمایی کنید که چطور اون مبلغی که خودش میزنه و در عکس هم معلومه اون مبلغ 4000 تومانی نیاد و اصلا در سبد خرید هزینه ارسال رو معلوم نکنه تا در مرحله خرید که طی میشه نشون داده بشه و انتخاب بشه

آدرس فروشگاه هم هست : shop.sarisky.ir

پیشاپیش ممنونم

post-5061-14373019936409_thumb.jpgpost-5061-14373019937995_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...