رفتن به مطلب

مشکل با نسخه جدید پرستا

NaSRi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من چنتا مشکل دارم

1- اینکه این سایت من هست www.ggshop.ir اسلاید شو ها همه میرن زیر محصولات میخوام اسلاید شو بیاد بالا چه کار کنم

2- من در قسمت لینک ها که لینک میدم اینطوری میاد http://www.ggshop.ir/forum.garena.com چه کار کنم تا خود forum.garena.com بیاد ؟

3-اینکه من می خوام تو متن اول صفحه که محصولات رو توضیح میدن به صورت 1-2-3-4 گزینه بنویسم و برن زیر هم ولی اینجا همرو با هم یکجا می نویسه

4- چطوری تو قسمت خرید محصول قسمت وارز به حاسب از طریق فیش رو فعال کنم و چطور میشه 1 منو ثبت فیش درست کرد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جواب سوال 2

شما حتما لینک رو اینجوری مینویسید : forum.garena.com

باید این شکلی بنویسید : http://forum.garena.com

سوال 3 قبلا توضیح داده شده تو انجمن و باید تو کدها دستکاری بشه

سوال 4 هم جواب داده شده بگردید

لینک به دیدگاه

سؤال 1: برید به قسمت ماژول ها و موقعیت ها

ابتدا ماژول رو تیک بزنید و از پایین صفحه جداسازی از موقعیت

بالای صفحه اتصال (نشاندن) یک ماژول رو بزنید و به مکان مورد نظرتون پیوند بزنید.

سؤال 2: جواب دادن بهمن جان

سؤال 3: متوجه نشدم!

سؤال 4: به زودی ماژول ثبت فیش بانکی برای 1.4 به صورت رایگان قرار میگیره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز،

اکثر سوالات شما قبلا در این انجمن مطرح شده و پاسخ داده شده. لطفا از قسمت جستجوی بالای صفحه برای پیدا کردن جوابهای خودتون استفاده کنید.

شما باید در فروشگاهتون حدلقل یکی از ماژولهای پرداخت رو که ازش استفاده می کنید فعال کنید تا مشتری در هنگام سفارش اون رو انتخاب کنه. (مثلا ماژول پرداخت در محل رو انتخاب کنید) این ماژول به صورت عکسه و باید روی اون کلیک کنید.

در مورد حامل باید از حمل- واسطه های حمل یک حامل ایجاد کنید و طبق توضیحات بالای همون صفحه عمل کنید. این لینک بهتون کمک می کنه

لینک به دیدگاه

وقتی دکمه اضاه کردن به سبد خرید رو میزنم به سبد اضافه نیمشه عملا کاری انجام نمیده ولی وقتی رفرش میکنی محصول تو سبد میره بدون اینکه اون جلوه اضافه شدن به سبد دیده بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...