رفتن به مطلب

مشکل در محاسبات هزینه حمل در سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تشکر از انجمن و دوستان عزیز

من یه مشکلی دارم . حامل پیک موتوری را مطابق راهنما ساختم و کار می کنه . در هنگام ساختن محصولات نیز در بخش ارسال هزینه حمل اضافی (برای یک قلم) را هم برای تمام محصولات یکسان و یک عدد تنظیم کردم .

مشکل من دقیقا زمانی است که مشتری مثلا دو محصول را انتخاب می کنه و سبد خرید هم دو هزینه حمل براش محاسبه می کنه در صورتی که مشتری می خواد مجموعه ای از محصولات را در یک سرویس پیک موتوری تحویل بگیره و قانونا" باید فقط یک هزینه حمل پرداخت کنه اما در فاکتور و سبد خریدش به ازای هر محصول یه هزینه حمل محاسبه می شه و به رقم فاکتور اضافه می شه . برای این مشکل چه راه حلی هست و چه باید بکنم .

Http:/www.fekrshop.com

آدرس سایت را هم نوشتم . سایت پرستا 1.6.0.6 است . با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با تشکر از دوستان

الان سه روزه که هیچ یک از دوستان ومدیران انجمن هیچ پاسخی نداده اند . آیا راه حلی به نظرتان نرسیده است ؟

لطفا کمک کنید . خیلی روش ها را امتحان کردم اما جواب نگرفتم .

هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستم .

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از انجمن و دوستان عزیز

من یه مشکلی دارم . حامل پیک موتوری را مطابق راهنما ساختم و کار می کنه . در هنگام ساختن محصولات نیز در بخش ارسال هزینه حمل اضافی (برای یک قلم) را هم برای تمام محصولات یکسان و یک عدد تنظیم کردم .

مشکل من دقیقا زمانی است که مشتری مثلا دو محصول را انتخاب می کنه و سبد خرید هم دو هزینه حمل براش محاسبه می کنه در صورتی که مشتری می خواد مجموعه ای از محصولات را در یک سرویس پیک موتوری تحویل بگیره و قانونا" باید فقط یک هزینه حمل پرداخت کنه اما در فاکتور و سبد خریدش به ازای هر محصول یه هزینه حمل محاسبه می شه و به رقم فاکتور اضافه می شه . برای این مشکل چه راه حلی هست و چه باید بکنم .

Http:/www.fekrshop.com

آدرس سایت را هم نوشتم . سایت پرستا 1.6.0.6 است . با تشکر فراوان

الان که درسته، دو تا محصول به سبد خرید اضافه کردم، قیمت یک موتوری و پست پیشتاز یکی هست

اگه منظورتون از دو هزینه حساب کردن، زمانی هست که محصول رو به سبد اضافه می کنین، می تونین توی ترجمه یه اصلاح جزیی بکنین، مثلا بنویسین: نمایش پیش فاکتور ( برای تعیین هزینه دقیق، خرید خود را تکمیل کنید)

لینک به دیدگاه

ببینید دوست من پیک یا هر چیز دیگه ای که تعریف کنید دو ساختار داره

براساس قیمت

براساس وزن

اگر محصولات شما اینقدر کوچک هستند که پیک برای خرید ده تا هم یک هزینه میگیره فقط راه اینه که وزن رو بازه های بزرگ بدید

مثلا صفر تا ده کیلو

یا کلا براساس قیمت تعریف کنید

یا این که هزینه رو پس کرایه کنید. به این معنی که هزینه صفر هست و توضیح میدین که به عهده مشتری هست و پیک در محل حساب میکنه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر فراوان

با تغییر قیمت ارسال در صفحه ارسال محصول به عدد 0.01 و تغییر حالت حامل از محاسبه بر اساس وزن به جای قیمت و تنظیم گزینه هزینه جابجایی .در تنظیمات حامل . و تعیین قیمت ثابت برای هزینه جابجایی در تنظیمات حامل ها توانستم مشکل را حل کنم .

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام دوستان من یه مشکل تقریبا مشابه دارم. حامل ها رو دقیق بر اساس منطقه و وزن تنظیم کردم. فقط وقتی سفارش میدم توی هزینه های ارسال میاد و دو ریال به آخر هزینه اضافه می کنه اینو کچا حذف کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...