رفتن به مطلب

استفاده از کش و حافظه نهان

پست های پیشنهاد شده

سلام

در قسمت کش و حافظه نهان یک گزینه وجود دارد که ظاهراً قابل نصب است Memcache PECL

من آی پی سرورم را دادم و وقتی تست رو زدم فیلد ها قرمز شد آیا این نشانه خطا است

من مقدار درگاه و عمق را دست نزدم میشه لطف فرمائید راهنمایی کنید چطور این قسمت را تنظیم کنم

یه سوال دیگه ی هم داشت در مورد ajax سایت آیا برای این امکان باید تنظیمات خاصی انجام بدم زیرا هر وقت از شاخه به شاخه کلیک میکنم کل سایت دوباره لود میشه

و وقت زیادی میبره ممنون میشم از اگر در این زمینه هم راهنمایی فرمائید ...

با تشکر

من در سایت گشتم برای نتونستم این موضوع را بصورت کامل پیدا کنم اگر پست تکراری بود بنده را ببخشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در قسمت کش و حافظه نهان یک گزینه وجود دارد که ظاهراً قابل نصب است Memcache PECL

من آی پی سرورم را دادم و وقتی تست رو زدم فیلد ها قرمز شد آیا این نشانه خطا است

من مقدار درگاه و عمق را دست نزدم میشه لطف فرمائید راهنمایی کنید چطور این قسمت را تنظیم کنم

یه سوال دیگه ی هم داشت در مورد ajax سایت آیا برای این امکان باید تنظیمات خاصی انجام بدم زیرا هر وقت از شاخه به شاخه کلیک میکنم کل سایت دوباره لود میشه

و وقت زیادی میبره ممنون میشم از اگر در این زمینه هم راهنمایی فرمائید ...

با تشکر

من در سایت گشتم برای نتونستم این موضوع را بصورت کامل پیدا کنم اگر پست تکراری بود بنده را ببخشید

سلام

برای استفاده از کش دو سه تا گزینه اول رو باید از هاست بخوایین که هر کدوم از افزونه ها رو می تونه روی هاست نصب کنه، از طرف اون هاست، مثل مم کش

کلا توی هاست های اشتراکی هاست این افزونه رو نصب نمی کنه، ولی می تونین از کش سیستم فایل استفاده کنین، یه 1 بزنین اونجا و فعالش کنین، فقط یادتون باشه اون سیستم فایل رو باید مرتب پاک کنین، توی قسمت تنظیمات پیشرفته- کارایی ، بالا نوشته پاک کردن حافظه موقت ، برای آجاکس هم نیست سرعت، به نظر من چون 1.6 رسپانسیو هست، در کل حجم سایت بیشتره و سرعت لود هم کمتر، باز دوستان اطلاعات بیشتری بدن خوشجال می شیم!

لینک به دیدگاه

خیلی عالی بود ممنون

یک سوال پاک کردن فایل حافظه فقط به دلیل اینه که حجمش زیاد میشه یعنی فضای بیشتری در هاست اشغال میکنه

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

خیلی عالی بود ممنون

یک سوال پاک کردن فایل حافظه فقط به دلیل اینه که حجمش زیاد میشه یعنی فضای بیشتری در هاست اشغال میکنه

باز هم ممنون

فکر می کنم روی سرعت و کندی سایت تاثیر داره، من تجربه خودم رو می گم ، یادمه اون موقع هم که توی سایتهای فارسی دنبال جواب سوال شما بودم، خدا رو شکر مثل خیلی موضوع های دیگه جوابی براش نبود، ولی هفته ای یه بار پاک کنین، از فعال نکردن خیلی بهتره، البته باز هم بستگی داره هاستتون امکانش رو نبسته باشه، من یه هاست دارم ( بلو هاست) همین امکان هم نمی ده، ولی اون یکی هاست آلمانه می زاره!

لینک به دیدگاه

ممنون واقعاً از شما متشکرم خیلی آموزنده بود

یک سوال دیگه هم دارم چطور میشه کالای را در قسمت محبوب قرار بدم ؟

یک درخواست یه ماژولی در سایت شما وجود دارد خیلی عالیه ماژول خبری اسمش چیه ؟ ممنون میشم اگر لطف کنید معرفی فرمائید...

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنون واقعاً از شما متشکرم خیلی آموزنده بود

یک سوال دیگه هم دارم چطور میشه کالای را در قسمت محبوب قرار بدم ؟

یک درخواست یه ماژولی در سایت شما وجود دارد خیلی عالیه ماژول خبری اسمش چیه ؟ ممنون میشم اگر لطف کنید معرفی فرمائید...

با تشکر

اولین کالاهایی که تعریف می کنین به صورت عادی توی قسمت محبوب جا می گیرن، که می تونین با دست کاری آی دی محصولات اون ها رو به دلخواه تغییر بدین، البته اگه بلد باشین، چون خودم هم دست نمی زنم خرابکاری می شه!! ولی توی تنظیمات تعداد می تونین به دلخواه تنظیم کنین مثلا 12 تا محصول اول رو توی قسمت محبوب نشون بده یا 8 تا یا ...

ماژول خبر رو از قسمت بازارچه سفارش بدین کار آقا دانوش هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...