رفتن به مطلب

چندتا سوال ساده در مورد پرستا شاپ

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید ,

من برای یکی از دوستان در حال طراحی یک فروشگاه هستم , قبلا هم از اپم کارت استفاده کردم اما متاسفانه شدیدا پشیمون شدم از این کار ( بخاطر پشتیبانی ضعیف و ضعف در تولید ماژوال های رایگان ) برای همین قبل از استفاده از پرستا شاپ که خیلی تعریفش رو شنیدم میخواستم چندتا سوال بپرسم تا مطمئن شم , ممنون میشم به سوالات اگر اطلاع دارید جواب بدید .

1. آیا امکان قرار دادن محصولی هست که کاربر برای خرید اون کالا بتدا مجبور باشه تا فرضا یک سریال نامبری رو بنویسه ؟ منظورم رو واضح تو این مثال میتونید ببینید :

لینک مثال

2. ماژول ثبت نام سریع و یا پرداخت بدون ثبت نام ( و یا امکان کم و زیاد کردن فیلد های ثبت نام ) براش خیلی مهمه , من ماژول تجاریش دیدم که هست خواستم مطمئن شم ببینم ماژول رایگانش فارسیش رو هم میشه پیدا کرد یا نه .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشید ' date='

من برای یکی از دوستان در حال طراحی یک فروشگاه هستم , قبلا هم از اپم کارت استفاده کردم اما متاسفانه شدیدا پشیمون شدم از این کار ( بخاطر پشتیبانی ضعیف و ضعف در تولید ماژوال های رایگان ) برای همین قبل از استفاده از پرستا شاپ که خیلی تعریفش رو شنیدم میخواستم چندتا سوال بپرسم تا مطمئن شم , ممنون میشم به سوالات اگر اطلاع دارید جواب بدید .

1. آیا امکان قرار دادن محصولی هست که کاربر برای خرید اون کالا بتدا مجبور باشه تا فرضا یک سریال نامبری رو بنویسه ؟ منظورم رو واضح تو این مثال میتونید ببینید :

لینک مثال

2. ماژول ثبت نام سریع و یا پرداخت بدون ثبت نام ( و یا امکان کم و زیاد کردن فیلد های ثبت نام ) براش خیلی مهمه , من ماژول تجاریش دیدم که هست خواستم مطمئن شم ببینم ماژول رایگانش فارسیش رو هم میشه پیدا کرد یا نه .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

برای مورد اول می تونین از فیلد شخصی سازی استفاده کنین پس امکانش هست

2. خرید مهمان و امکان کم و زیاد کردن مراحل ثبت نام هم داره، رایگان هم هست

لینک به دیدگاه

مورد اول کاملا رایگان و بدون مشکل هست

مورد دومتا حدی قابل انجام است ولی بیش تر از اون باید هزینه کنید

در کل برای راه اندازی فروشگاه به دنبال چیزی که صد در صد رایگان باشه نباشید. چون فروشگاه برای کسب درآمد هست و باید برای درآمد بیشتر گاهی هزینه کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

راجع به مورد اول :اگه فیلد فقط اطلاعات میگیره و چیزی رو چک نمیکنه. مشکلی نیست. اما اگه نیاز به بررسی کد و شرط های بعدش هست باید کدنویسی انجام بشه

مورد دوم هم خرید مهمان و یک مرحله ای فکر کنم سریع ترین راه خرید آنلاین باشه.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

راجع به مورد اول :اگه فیلد فقط اطلاعات میگیره و چیزی رو چک نمیکنه. مشکلی نیست. اما اگه نیاز به بررسی کد و شرط های بعدش هست باید کدنویسی انجام بشه

مورد دوم هم خرید مهمان و یک مرحله ای فکر کنم سریع ترین راه خرید آنلاین باشه.

با سلام و ممنون از پاسخ های خوب همه دوستان , واقعا پرستا روبخاطر همین پشتیبانی قوی دوست دارم , با اینکه یک سیستم اپس سورس هست و پشتیبانی اجبار نداره اما به خوبی به کمک کاربراتون میایید. باز هم ممنون

در ضمن , خیر شرط های خاصی نداره فقط باید الزامی باشه پر کردنش و نباید خالی بمونه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...