رفتن به مطلب

کسی هست برای من پرستابا ماژولها ی لازم نصب کنه 200000

پست های پیشنهاد شده

یه هفته اس دنبال یه نفر میگردم بتونه یه پرستا برای من نصب کنه

به پشتیبانی اطلاع دادم فرمودن باید اول بسته برسی فنی 30 تمنی بخری و بعدشم حتما یه 50 60 تمن برای نصب اسکریپت و 100 تمن برای قالب و ..

نمیخام اینقد هزینه کنم اگه کسی هست پرستا برای فروش لوازم و هنرهای دستی و لوازم خانگی و این چیزا با قابلیت پرداخت پارس پال و قسمت فروش فایل یعنی لینک دانلود پولی برام نصب کنه اینجا هزینشو و توضیحاتشو بفرمایید یا پ خ بدید.

خودم نصب اسکریپت و .. تا حدودی واردم فقط توی دسترسی دادن 3 تا فایل موندم فایل کش و ماژول ها و ایمیج که هر جور 777 میدم درست نمیشه

کمک کنید تا خداوند انجیرتان دهد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نصب پرستاشاپ کاری نداره و آموزشش در انجمن هست

شما اگه نمیتونید با روشهای معمول نصب کنید، نشونه اینه که مشکلی در سرور و هاستتون هست. برای همین به شما گفته شده که بسته بررسی فنی رو بخرید تا مشکل شناسایی بشه.

راه حل دیگه اینه که در لوکال نصب کنید و به هاست انتقال بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

شما اگه نمیتونید با روشهای معمول نصب کنید، نشونه اینه که مشکلی در سرور و هاستتون هست. برای همین به شما گفته شده که بسته بررسی فنی رو بخرید تا مشکل شناسایی بشه.

موفق باشید

ممنونم از راهنماییتون آیا امکانش هست شما همه این کار ها رو که من نیاز دارم با نرخ پایین تری برای من انجام بدید؟

لینک به دیدگاه

سلام

موفق باشید

ممنونم از راهنماییتون آیا امکانش هست شما همه این کار ها رو که من نیاز دارم با نرخ پایین تری برای من انجام بدید؟

چرا تاپیک تکراری می زنین؟

http://ipresta.ir/forum/t5746-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%DA%A9%D9%86%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87?pid=36938#pid36938

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...