رفتن به مطلب

باز نشدن هیج کدوم از صفحات سایت

milad207590

پست های پیشنهاد شده

ُسلام

من تو قسمت مدیریت حافظه‌ موقت: رو غیر فعال کردم و وقتی دوباره فعال کردم قالب سایت قاطی کرد و روی هر چی که کلیک می کنم url عوض میشه و فقط تو صفحه اصلی سایت می مونه و به صفحات دیگه نمی ره

و تمامی عکس سایت باز نمی شه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه پرستا شاپتون مال این انجمنه؟ قالبتون رو از کجا تهیه کردید؟

به نظر میرسه مشکل از تنظیمات سئو و URL هاست

ادمین جان در رابطه با پشتیبانی پرستاشاپ در جریان اختلافات پیش اومده هستم

انجمن مای بی بی اومده قانون گذاشته که کاربرها باید آدرس سایتشون رو توی امضا قرار بدن تا شامل حال پشتیبانی رایگان یا غیر رایگان قرار بگیرن( من قانون انجمن شون رو دقیق نخوندم ولی دیدم توی پاسخ بعضی تاپیک ها این مطلب رو گفتن و پاسخ سوال رو ندادن) و توی نسخه ها هم اومدن کپی رایت رو گذاشتن و حق تغییر کپی رایت رو سلب کردن، به نظرم این موضوع رو شما هم به صورتی اجرایی کنین بد نیست

لینک به دیدگاه

انجمن مای بی بی اومده قانون گذاشته که کاربرها باید آدرس سایتشون رو توی امضا قرار بدن تا شامل حال پشتیبانی رایگان یا غیر رایگان قرار بگیرن( من قانون انجمن شون رو دقیق نخوندم ولی دیدم توی پاسخ بعضی تاپیک ها این مطلب رو گفتن و پاسخ سوال رو ندادن) و توی نسخه ها هم اومدن کپی رایت رو گذاشتن و حق تغییر کپی رایت رو سلب کردن، به نظرم این موضوع رو شما هم به صورتی اجرایی کنین بد نیست

ممنون از نظرتون. بنده خودم با هرگونه اجبار برای کاربران مخالف هستم. در نسخه 1.5 ما کپی رایت اجباری گذاشتیم که همین راه رو برای سودجویی برخی افراد باز کرد. طبق سیاست های جدیدمون دیگه کپی رایت اجباری در کار نخواهد بود و فقط تعهد اخلاقی هست که کاربران برای حمایت از ما باید داشته باشند

برای این دوست خوبمون هم به این دلیل پرسیدم قالبشون رو از کجا تهیه کردند چون برام نا آشناست قالبش

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

پرستا شاپ 1.4 که از همین انجمن دانلود کردم ونصب کردم و قالب هم خارجی هست

به خوبی داشت کار می کرد ونمی دونم چر ا چند روز پیش این مشکل پیش امد

ممنون از نظرتون. بنده خودم با هرگونه اجبار برای کاربران مخالف هستم. در نسخه 1.5 ما کپی رایت اجباری گذاشتیم که همین راه رو برای سودجویی برخی افراد باز کرد. طبق سیاست های جدیدمون دیگه کپی رایت اجباری در کار نخواهد بود و فقط تعهد اخلاقی هست که کاربران برای حمایت از ما باید داشته باشند

برای این دوست خوبمون هم به این دلیل پرسیدم قالبشون رو از کجا تهیه کردند چون برام نا آشناست قالبش

پیروز باشید

قالب رو من خودم از یک سایت خارجی خریدم
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...