رفتن به مطلب

مشکل ماژول محصولات جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

یه مشکل جدید پیش اومده لطفاً راهنمایی کنین

محصولاتی رو توی دو تا شاخه گذاشتم، حالا توی صفحه اصلی- ماژول محصولات جدید، دوبار محصول رو داره نشون می ده، راهی نداره، ماژول محصولات جدید بر اساس محصول جدید تنظیم بشه نه محصولات جدید هر شاخه؟

به آموزش پیانو یا دف نگاه کنین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نباید قاعدتا چنین مشکلی وجود داشته باشه! الان خیلی از محصولات بازارچه در چندین شاخه هستند اما در محصولات جدید بر اساس آی دی محصولات جدید میگیره نه شاخه

شاید دوبار محصول رو در دو تا شاخه قرار دادید؟

لینک به دیدگاه

نباید قاعدتا چنین مشکلی وجود داشته باشه! الان خیلی از محصولات بازارچه در چندین شاخه هستند اما در محصولات جدید بر اساس آی دی محصولات جدید میگیره نه شاخه

سلام ادمین جان خودم هم توی نسخه 1.5 این کار رو زیاد کردم مخصوصا توی محصولات نرم افزار

دو تا عکس زیر رو مشاهده کنین، یه بار وارد کردم ، ای دی محصول مشخص هست، توی وابستگی هم که نمی شه دوبار توی یه شاخه قرار داد

به نظرتون ربطی به نمایش محصول توی شاخه ها نداره؟ الان توی تنظیمات - محصول- صفحه بندی ، روی تاریخ اضافه شدن و رو به بالا گذاشتم

post-3381-1437302005846_thumb.jpg

post-3381-14373020058796_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام ادمین جان خودم هم توی نسخه 1.5 این کار رو زیاد کردم مخصوصا توی محصولات نرم افزار

دو تا عکس زیر رو مشاهده کنین، یه بار وارد کردم ، ای دی محصول مشخص هست، توی وابستگی هم که نمی شه دوبار توی یه شاخه قرار داد

به نظرتون ربطی به نمایش محصول توی شاخه ها نداره؟ الان توی تنظیمات - محصول- صفحه بندی ، روی تاریخ اضافه شدن و رو به بالا گذاشتم

حل شد، صفحه بندی باید باید محصول درون شاخه و رو به پایین باشه، یه مشتری تیزبین مچم رو گرفته بود :D
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...