رفتن به مطلب

مشکل در نصب پرستاشاپ نسخه 1.6.0.6

پست های پیشنهاد شده

با سلام - من وقتی می خواهم پرستاششاپ نسخه ی 1.6.0.6 رو نصب کنم در مرحله ی آخر که در صد پر می کند پیغام خطا می دهد و درصد تا آخر پر نمی شود. هاست خریداری شده از ایران سرور می باشد یعنی همین هاستی که انجمن داره استفاده می کند ولی نمی دانم چرا مشکل داره با خود پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم تیکت زدم میگن مشکل از طرف ما نیست و خود نرم افزار پرستا شاپ 1.6.0.6 مشکل داره در صورتی که ورژن 1.6.0.6 رو از انجمن دانلود و آپلود کردم. برای تست بر روی لوکال هاست نصب کردم به راحتی ورژن 1.6.0.6 نصب میشه ولی روی هاست خریداری شده از ایران سرور مشکل داره و نصب نمیشه. بعد گفتم ورژن های دیگه رو تست کنم که ورژن 1.6.0.5 رو نصب کردم مشکلی نداشت و نصب شد. حالا دوستان میشه راهنماییم کنید که باید چه کنم مشکل از هاست هست باید هاستم رو عوض کنم یا مشکل از ورژن 1.6.0.6 نرم افزار دانلود شده از انجمن هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام - من وقتی می خواهم پرستاششاپ نسخه ی 1.6.0.6 رو نصب کنم در مرحله ی آخر که در صد پر می کند پیغام خطا می دهد و درصد تا آخر پر نمی شود. هاست خریداری شده از ایران سرور می باشد یعنی همین هاستی که انجمن داره استفاده می کند ولی نمی دانم چرا مشکل داره با خود پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم تیکت زدم میگن مشکل از طرف ما نیست و خود نرم افزار پرستا شاپ 1.6.0.6 مشکل داره در صورتی که ورژن 1.6.0.6 رو از انجمن دانلود و آپلود کردم. برای تست بر روی لوکال هاست نصب کردم به راحتی ورژن 1.6.0.6 نصب میشه ولی روی هاست خریداری شده از ایران سرور مشکل داره و نصب نمیشه. بعد گفتم ورژن های دیگه رو تست کنم که ورژن 1.6.0.5 رو نصب کردم مشکلی نداشت و نصب شد. حالا دوستان میشه راهنماییم کنید که باید چه کنم مشکل از هاست هست باید هاستم رو عوض کنم یا مشکل از ورژن 1.6.0.6 نرم افزار دانلود شده از انجمن هست؟

یه بار 6.9 رو نصب کن ببین اون هم ارور میده من هم با 6.6 مشکل داشتم 6.9 رو نصب کردم اون مشکل رو نداشت دوباره 6.6 رو نصب کردم مشکل حل شده بود ! البته این مطلب علمی نیست فقط تجربه است

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...