رفتن به مطلب

درخواست کمک و راهنمایی

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوال و راهنمایی از دوستان و اساتید دارم.

من انبار و حساب هام رو با برنامه حسابداری هلو که تحت ویندوز هست انجام میدم و جنس ها میرنو میان و همچنین تعداد اقلاممون هم زیاده.(تو کار پخش هستم)

برای داشتن یه فروشگاه اینترنتی که امکانات زیر رو داشته باشه کدوم ورژن پرستاشاپ و چه افزونه ها و نیازهایی دارم و لطف کنید منو راهنماییم کنید.

موارد مورد نیاز من:

*هر روز بتونم با یه فایل اکسل موجودی انبار و قیمتشونو بصورت یکباره و یکجا به سایت بدم و نیاز به تنظیم دستی یک به یک اجناس نباشه.

* هزینه ارسال رو بر اساس وزن و یا تعداد خودش اضافه کنه.

* مالیان بر ارزش افزوده رو خودش اضافه کنه.(حالت انتخابی باشه)

* سیستم پرداخت و درگاه واسط بانکی بصورت مستقیم با درگاه شاپرک داشته باشه و بخوبی باهم هماهنگ باشن.

* از نظر سیستمی و قالب بخوبی فارسی و راستپین باشه.(در صورت امکان ریسپانسیو)

* براش بتونم یه قالب ریسپانسیو پیدا کنم که در تبلت 7 اینچی بخوبی هماهنگ باشه.

*ایراد و باگ های سیستمی نداشته باشه

* بتونم برای خرید های بالاتر از یه تعداد خاص و یا بالاتر از رقم خاص درصد های تخفیف براش تعریف کنم.

* خریدار اکانت داشته باشه و بتونه با استفاده از کد رهگیری و پنل کاربری سفارش های قبلی و فعلی و مراحل کارو ببینه.

* پنل پیامک براش بتونم بگیرم که بعد از خرید و پرداخت هم برای مدیر و هم برای خرید پیام ارسال بشه.

* کاربر بتونه هم بصورت خرید پرداخت آنلاین و هم پرداخت درب منزل خرید رو انتخاب کنه.

دوستان اگه لطف کنن و راهنماییم کنن خیلی ممنون میشم

و لطف کنید ماژول ها و پلاگین هایی را که لازمه هم معرفی کنید.

امیدوارم بتونم جای دیگه جبران کنم

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با کمی تحقیق جواب بعضی از سوالامو تو همین انجمن پیدا کردم

ولی در مورد این موارد هنوز سوال دارم:

*هر روز بتونم با یه فایل اکسل موجودی انبار و قیمتشونو بصورت یکباره و یکجا به سایت بدم و نیاز به تنظیم دستی یک به یک اجناس نباشه.

(دقت کنید که این فایل اکسل رو خروجی گزارش برنامه حسابداری هلو بهم میده و نه این که دستی فایل اکسل رو بسازم و بدم به ماژول آپدیت محصولات)

* هزینه ارسال رو بر اساس وزن و تعداد خودش اضافه کنه.

* بتونم برای خرید های بالاتر از یه تعداد خاص و یا بالاتر از رقم خاص درصد های تخفیف براش تعریف کنم.

* خریدار اکانت داشته باشه و بتونه با استفاده از کد رهگیری و پنل کاربری سفارش های قبلی و فعلی و مراحل کارو ببینه.

* کاربر بتونه هم بصورت خرید پرداخت آنلاین و هم پرداخت درب منزل خرید رو انتخاب کنه.

* قالب پیش فرض ورژن 1.6 رو چطور میتونم کامل فارسی کنم.

همچنان در حال جستجو هستم و اگه جواب سوالیو پیدا کردم اعلام میکنم

ممنون از راهنماییاتون

لینک به دیدگاه

با کمی تحقیق جواب بعضی از سوالامو تو همین انجمن پیدا کردم

ولی در مورد این موارد هنوز سوال دارم:

(دقت کنید که این فایل اکسل رو خروجی گزارش برنامه حسابداری هلو بهم میده و نه این که دستی فایل اکسل رو بسازم و بدم به ماژول آپدیت محصولات)

* هزینه ارسال رو بر اساس وزن و تعداد خودش اضافه کنه.

* قالب پیش فرض ورژن 1.6 رو چطور میتونم کامل فارسی کنم.

همچنان در حال جستجو هستم و اگه جواب سوالیو پیدا کردم اعلام میکنم

ممنون از راهنماییاتون

سلام

- این قابلیت رو فکر نمی کنم به طور پیش فرض پرستا داشته باشه و شاید بشه براش یه ماژول درست کرد که در این باره باید با بخش بازارچه در میون بگذارید.

- این مورد رو پرستا به صورت پیش فرض داره.

- هر خرید یه مرجع خاص (مثل یه شماره فکتور اختصاصی) داره و مشتری از طریق پنل کاربریش میتونه هر لحظه که بخواد اون رو چک کنه. (این مورد رو همه ی سیستم های فروشگاهی اینترنتی دارن)

- انجمن نسخه ی 1.6.0.6 رو در حال حاضر به صورت کامل هم در بخش مدیریت و هم در بخش کاربری به صورت کامل فارسی و بومی سازی کرده.

لینک به دیدگاه

سلام

برای مورد اول باید سفارش ماژول بدید که فایل خروجی حسابداری شما رو بتونه بخونه و وارد دیتابیس پرستاشاپ کنه.

البته از بخش csv خود پرستاشاپ هم شاید بتونید استفاده کنید و با زبان فارسی مشکلات زیادی داره و عملکردش تضمینی نیست.

مابقی موارد رو هم که warface عزیز پاسخ دادند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحاتتون- خیلی بهم کمک کرد

بخش مدیریتی ورژن 1.6.0.6 کامل فارسی نیست و من تصمیم گرفتم با ورژن 1.5.6.2 کار کنم که فکرکنم پایدارتر و بی ایراد هم باشه.(مخصوصا برای تازه کارا مثل من)

*به نظرتون انتخاب درستیه؟

* آموزشی برای قسمت جایگذاری و جایگاه ها در انجمن هست که بیشتر باهاش آشنا بشم؟

* بلکوی که فیلتر نمایش محصولات رو بر اساس قیمت و وزن و ... میده اسمش چیه و چطور بیارمش در ستون سمت راست قالب؟

* چطور میتونم یه نسخه کامل از سایت رو بر روی لوکال (xampp 1.8.3) هر روز انتقال بدم (روی کامپیوتر بصورت آفلاین)؟

یعنی سایت رو هاست سی پنل تنظیم و فعال هست و یه کپی ازش بصورت آفلاین هر روز بتونم بگیرم؟

لینک به دیدگاه

پکیج زبان فارسی رو از سایت خود پرستاشاپ برای ورژن 1.6.0.6 گرفتم و نصب کردم

هم مدیریت و قالب 100% فارسی شد

اینم لینکش: http://www.prestashop.com/en/translations

برای ورژن 1.6.0.9 الان زده 90% فارسی شده

پیشنهاد میدین که از ورژن 1.6.0.9 استفاده کنم؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

آخرین نسخه ارائه شده تا این لحظه نسخه 1606 هست و شما هم همین نسخه رو استفاده کنید بهتره ، یا اینکه صبر کنید تا نسخه 1609 منتشر بشه.

در مورد ترجمه ها هم ، شما اگه در هنگام نصب ، کشور ایران رو انتخاب کنید، زبان فارسی بصورت خودکار نصب میشه و نیازی به مراجعه به سایت اصلی ندارید.

احتمالا شما کشور ایران رو انتخاب نکردید و یا روی لوکال نصب کردید و در زمان نصب اینترنتتون قطع بوده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

* آموزشی برای قسمت جایگذاری و جایگاه ها در انجمن هست که بیشتر باهاش آشنا بشم؟

* بلکوی که فیلتر نمایش محصولات رو بر اساس قیمت و وزن و ... میده اسمش چیه و چطور بیارمش در ستون سمت راست قالب؟

لینک به دیدگاه

ناوبری لایه ای یا جستجوی لایه ای

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

ممنون از راهنماییتون

دو تا سوال دارم:

*تو قسمت انتخاب محل جایگذاری کدوم گرینه رو برای ستون سمت راست باید انتخاب کنم؟؟

* برای تعریف گزینه های فیلتر در قسمت جزییات محصول و همچنین در قسمت گزینه های ماژول ناوبری لایه ای چطور باید اقدام کنم؟؟

لینک به دیدگاه

این مشکلات قبلا توضیح داده شده. چون توضیحات گسترده هست توصیه میکنم جستجو کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

در صورت امکان لینکشو بزارید

چون من پیدا نکردم

شاید هم خوب نگشتم

لینک به دیدگاه

با سلام

برای تغییر مکان ماژول کافیه برید در منو ماژول ها و اجرای ویرایش زنده رو بزنید سپس ماژول ناوبری رو به هر ستون خواستید منتقل کنید

برای تنظیمات هم به پیکربندی ماژول برید میتونید تغییرات دلخواه رو بدید

با احترام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...