رفتن به مطلب

انتخاب تصویر برای مشخصه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

توی پرستاشاپ 1.6 این امکان هست که بتونیم مشخصه ها رو تعریف کنیم و برحسب اونها قیمت رو تغییر بدیم.

این مشخصه ها میتونند به صورت لیست بازشو، دکمه رادیویی و انتخاب رنگ باشند. و توی انتخاب رنگ هم میتونیم یه تصویر کوچک نسبت بدیم.

سوال من اینه که امکانش هست این انتخابها رو با تصویر بزرگتر انجام بدیم؟

مثلا من میخوام برای یک عکس ، 4 مدل قاب عکس بذارم به انتخاب کاربر، که با انتخاب هر کدوم تصویرش هم در کنار انتخاب باشه، تصویر کنار رنگ خوبه ولی کوچکه و میترسم اگه اندازش رو هم تغییر بدم در جاهای دیگه به مشکل بخوره.

یه راهی میخوام مانند انتخاب قاب این سایت http://zurl.ir/888972

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به نظر من روش پرستاشاپ خیلی بهتر از این سایت هست

شما میتونید برای محصول 10 عکس بذارید و ترکیبات مختلف رو به عکسها متصل کنید. مشتری با کلیک روی ترکیب مورد نظر، عکس همون ترکیب رو میبینه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من روش پرستاشاپ خیلی بهتر از این سایت هست

شما میتونید برای محصول 10 عکس بذارید و ترکیبات مختلف رو به عکسها متصل کنید. مشتری با کلیک روی ترکیب مورد نظر، عکس همون ترکیب رو میبینه

موفق باشید

بله این روش هم خوبه ولی چون تعداد قاب ها ثابته به روشی که ذکر کردم خیلی راحت تر خواهد شد و لازم نیست دیگه برای هر محصول چند تصویر آپلود کنیم.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...