رفتن به مطلب

قالب برای 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من می خواستم یک فروشگاه بزنم به نظر شما 1.5 نصب کنم یا 1.6 من خودم از محیط 1.6 بیشتر خوشم اومد می خوام بدونم قالب و ماژول برای نسخه 1.6 در دسترس هست یا خیر قالب نایس شاپ در صورتی که خریداری کنم با ورژن 1.6 سازگاری دارد و تمام ماژول ها بر روی این نسخه نصب می شوند یا خیر برای فروشگاه دیجیتال است به نظرتون کدوم قالب رو خریداری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

قالب ایرانی برای نسخه 1.6 فعلا فقط پلیکان و نایس شاپ هست.

قالب خارجی هم فعلا قالبهای لئو در دسترس هستند leo.ipresta.ir

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا یه سوال انجمن اصلی پرستا شاپ کدومه شش هفتا انجمن پرستا هست کدوم تیم فارسی سازی و ماژول نویسی رو انجام میده در ضمن دادا این قالب نایس شاپ رو خرید کردم برام زودتر به ایمیلم بفرستید یوزر هم [email protected]

لینک به دیدگاه

آقا یه سوال انجمن اصلی پرستا شاپ کدومه شش هفتا انجمن پرستا هست کدوم تیم فارسی سازی و ماژول نویسی رو انجام میده در ضمن دادا این قالب نایس شاپ رو خرید کردم برام زودتر به ایمیلم بفرستید یوزر هم [email protected]

لطفا سوالاتتون رو در تایپیکی بپرسین که مربوط باشه . یا در گپ خودمانی تاپیک بزنید و سوالتون رو مطرح کنید اگه تاپیکی پیدا نکردین که بهش مربوط باشه . این نکته رو رعایت کنید تا نظرم انجمن حفظ بشه ، بسیار متشکرم .

انجمن پرستاشاپ تا اونجایی که من میدونم دو تا هست تو ایران ، این انجمن تنها انجمنی هست که کار بومی سازی و ماژول نویسی و طراحی قالب و توسعه رو انجام میده و مابقی از حاصل دسترنج این انجمن استفاده میکنن و یا به عبارت ساده تر دانلود و به اسم خودشون منتشر میکنن . از تعداد یوزر و سابقه انجمن میتونید اینو متوجه بشین که چقدر قدیمی هست .

ضمنا در مورد سفارشات هم فقط در بازارچه صحبت کنید یا پیگیری نمایید ، چون بخش فروش با بخش انجمن کاملا متفاوت می باشند و به اینگونه موارد در بازارچه فقط رسیدگی می گردد .

لینک به دیدگاه

ببخشید من منظور بدی نداشتم فقط می خواستم بدونم کدام تیم اصلی ترجمه هستن

ما هم از صحبت شما منظور بدی برداشت نکردیم ، اینکه هر سوالی باید در تاپیک مخصوص به خودش پرسیده بشه رو به همه کاربران میگیم . در خدمتتون هستیم .
لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 5 months later...

سلام

آیا کسی میدونه قالب این سایت چی هست؟

و در ستون سمت راست که محصولات جدید حرکت میکنند ماژول خاصی داره یا مربوط به قالب هست؟

و در بالای سایت که آخرین اطلاعیه ها حرکت میکنند چه ماژولی هست؟

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

آیا کسی میدونه قالب این سایت چی هست؟

و در ستون سمت راست که محصولات جدید حرکت میکنند ماژول خاصی داره یا مربوط به قالب هست؟

و در بالای سایت که آخرین اطلاعیه ها حرکت میکنند چه ماژولی هست؟

ممنونم

این هست :

http://bazaar.ipresta.ir/home/232-niceshop2.html

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...