رفتن به مطلب

تجمیع چند سبد خرید پرداخت شده و یکبار هزینه حمل

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر

آیا امکانی هست که مشتری چند سبد خرید رو مثلا" در روزهای مختلف پرداخت و رزرو کنه بعد به یه مقدار مشخصی که رسید درخواست ارسال بده و اونوقت هزینه حمل رو یکجا برای چند تا سبد خرید پرداخت کنه .

اگه بخوام واضح تر بگم یعنی مثلا" مشتری بدون هزینه ارسال 200 تومن خرید کنه . فردا 100 تومن پس فردا 50 تومن. بعد روز آخر ( یا سفارش آخر ) یکجا هزینه پست برای این سه تا سبد خرید محاسبه بشه و مشتری روی سفارش آخر پرداختش کنه ؟

منتظر راهنمایی شما . ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مشتری اگه عضو شده باشه اینکار بصورت خودکار انجام میشه و سبد خریدش از بین نمیره. امروز 20 تا رو به سبد اضافه میکنه و 5روز دیگه میاد و 10 تا دیگه اضافه میکنه و سپس پرداخت و ارسال و ...

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ شما ولی نکته سوال من اینجا بود :

پرداخت کنه و کالا رزرو بشه .

یعنی مشتری خرید عمده مثلا" امروز 6 قلم کالا خرید کنه بدون اینکه وجه اضافه ای بابت پست بپردازه . بعد پس فردا دوباره 5 قلم کالا خرید قطعی کنه و حالا دستور ارسال بده و مجموعا" هزینه پست 11 عدد کالا رو پرداخت کنه و کالا براش ارسال بشه .

ممکنه شما بگید خوب مشتری در روزهای مختلف به سبد خریدش اضافه کنه و در یک روز و یکجا پرداخت کنه ولی مساله اینه که با توجه به محدودیت جنسی که داریم ممکنه اون جنس در روزهای بعد تموم بشه .

لینک به دیدگاه

مشتری برای این کار فقط باید کالاها را در سبد خرید اضافه کنه سیستم اتوماتیک فاکتور را ذخیره میکند و خریدهای بعدی هم که داشت به همین صورت در صورتی که نهایی شد پرداخت نهایی و کارهای مالی فاکتورش رو انجام بده حال اگر باز هم خواست تغییر در فاکتور خرید انجام دهد شما میتوانید در قسمت مدیریت و سفارشات محصول های دیگری نیز به همان فاکتور اضافه کنید البته هزینه پست بر اساس وزن میباشد و اگر محصولات جدید وارد بشه وزن سفارش هم افزایش می یابد و صبعاً هزینه ارسال هم بیشتر میشود

لینک به دیدگاه

سلام

متشکرم

ولی بازم این راه حل مشکل من نیست . بازم روشن تر عرض می کنم .

امروز از کالای X یک عدد مونده مشتری برای اینکه این کالا تموم نشه اون یک دونه رو خرید قطعی می کنه و پولش رو از طریق درگاه پرداخت می کنه ولی به دلیل هزینه پستی براش به صرفه نیست که اون یه دونه رو براش ارسال کنم بنابراین تقاضا می کنه کالا رو براش نفرستم .

چند روز دیگه از یه کالای دیگه یه دونه خربد می کنه . حالا تقاضا می کنه هر دو کالا رو براش بفرستم . الان چطوری و به چه طریقی می تونم سایت می تونه هزینه پست رو برای این دو کالا یکجا براش حساب کنه و مشتری بدون نیاز به هرگونه تغییری وجه پست رو پرداخت کنه .

لینک به دیدگاه

سلام

متشکرم

ولی بازم این راه حل مشکل من نیست . بازم روشن تر عرض می کنم .

امروز از کالای X یک عدد مونده مشتری برای اینکه این کالا تموم نشه اون یک دونه رو خرید قطعی می کنه و پولش رو از طریق درگاه پرداخت می کنه ولی به دلیل هزینه پستی براش به صرفه نیست که اون یه دونه رو براش ارسال کنم بنابراین تقاضا می کنه کالا رو براش نفرستم .

چند روز دیگه از یه کالای دیگه یه دونه خربد می کنه . حالا تقاضا می کنه هر دو کالا رو براش بفرستم . الان چطوری و به چه طریقی می تونم سایت می تونه هزینه پست رو برای این دو کالا یکجا براش حساب کنه و مشتری بدون نیاز به هرگونه تغییری وجه پست رو پرداخت کنه .

در بازارچه درخواست کنید تا براتون شخصی سازی انجام بشه به نظرم بتونند این کار را براتون انجام بدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...