رفتن به مطلب

محصولات پیشنهادی

پست های پیشنهاد شده

از کجا میشه محصولات پیشنهادی به قالب اضافه کرد. مثلاً توی سایت دیجی کالا وقتی یه گوشی انتخاب میکنیم ، پایین صفحه کیف و محافظ صفحه و .... به ما پیشنهاد میده.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از کجا میشه محصولات پیشنهادی به قالب اضافه کرد. مثلاً توی سایت دیجی کالا وقتی یه گوشی انتخاب میکنیم ، پایین صفحه کیف و محافظ صفحه و .... به ما پیشنهاد میده.

ماژول سایر محصولات رو نصب کنین همون کار رو می کنه

لینک به دیدگاه

دادش این ماژول سایر محصولات رو من چطور ندارم
لینک به دیدگاه

دادش این ماژول سایر محصولات رو من چطور ندارم

من که ادمین سایت شما نیستم بدونم چرا ندارین، این ماژول رایگان هست، از قسمت ماژول ها پیدا کنین و نصب کنین
لینک به دیدگاه

دو ماژول برای این کار موجوده

هم شاخه

ضربدری (کسانی که این محصول را خریدن این ها را نیز خریدند)

علاوه بر این ها یک بخش لوازم جانبی هم هست که میشه محصولاتی رو قرار داد و توصیه کرد که اگر مایل بودین میشه ترجمه رو تغییر بدین به پیشنهاد

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 7 months later...
  • 1 year later...

من ماژول هم شاخه رو دارم اما گاهی پیش میاد که اون کالایی که میخام همراه با کالای انتخابی پیشنهاد بدم تو اون شاخه نیست

ماژول ضربدری رو هم امتحان کردم . دوتا مشکل داشت یکی اینکه خودش پیشنهاد می داد یعنی سیستمی میره می بینی بقیه مشتریایی که قبلا این خریدن یا بازدید کردن بعدش کدوم محصول دیدن دوم اینکه ترجمه اش فکر کنم کامل انجام نشده

اگر امکانش بود خودمون یسری محصولات میزاشتیم تو پیشنهادات عالی بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...