رفتن به مطلب

تغییر هدینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من صفحه اول سایتمو بررسی میکنم تگای هدینگش خیلی فاجعه بارن.از کجا میتونم عوض کنم؟

مثلا "محصول به سبد خرید شما افزوده شد." توی کدوم فایله؟یا اسم محصولاتی که میخوام صفحه اول نشون داده شن تو کدوم فایل داره ساخته میشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

هر کدوم از اینها یک ماژول هستند. باید ماژولهاشون رو پیدا کنید و تغییر بدید

موفق باشید

ممنون

الان مثلا این جمله به سبد خرید افزوده شد میشه ماژول بلاک سبد خرید؟

بعد من یه قالب لئو دارم، ویجتایی که باهاش درست کردم، مثلا محصولات جدید تو صفحه اول، باید برم تو لئو ویجت درستش کنم یا ماژول محصولات جدید؟

لینک به دیدگاه

سلام

هر کدوم از اینها یک ماژول هستند. باید ماژولهاشون رو پیدا کنید و تغییر بدید

موفق باشید

ممنون

الان مثلا این جمله به سبد خرید افزوده شد میشه ماژول بلاک سبد خرید؟

بعد من یه قالب لئو دارم، ویجتایی که باهاش درست کردم، مثلا محصولات جدید تو صفحه اول، باید برم تو لئو ویجت درستش کنم یا ماژول محصولات جدید؟

من هم دنبال این تغییرات بودم آقا دانوش گفتن به یک فایل و یک تغییر محدود نمی شه، به نظرم از طریق بازارچه درخواستتون رو مطرح کنین به صرفه تر از نظر وقت و زمان هست چون توی منابع انگلیسی هم مطلب کاملی وجود نداره
لینک به دیدگاه

دوست گرامی با این اطلاعات کلی به نظرم فقط سایت رو از پا در می یارین

من فایل های TPL شون هم می دونستم کدوم ها هستن، باز دست نزدم

فرض کنین، عنوان محصولات رو می یاین و تگ اچ 1 می ذارین و توضیح کوتاه رو تگ اچ 2 و توضیح بلند رو اچ 3 ( چیزی که توی منابع عمومی سئو توصیه می کنن)

خب، هر محصول رو که جدا باز می کنین، سئو با اون توضیح بالا عالیه و نقصی توی این زمینه نداره، حالا صفحه خانه، یا home مثلا تعداد محصولات نمایش داده شده رو 12 می زارین و کسی که وارد صفحه خانه سایت شما شد، 12 تا محصول رو می بینه، چه جدید، پر طرفدار یا پر فروش فرق نمی کنه

خب شما عنوان ها رو اچ 1 کردین و هر صفحه باید یدونه اچ 1 داشته باشه ( بازم به توصیه سئو کارها) صفحه خانه شما که قلب سایت هست، 12 تا اچ 1 داره، حداقل 12 تا اچ 2 و معلوم نیست چند تا اچ 3 ، چون هر خط وقتی تگ دار می شه یک تگ اچ جدا حساب می شه، یه بار منبع کد رو وقتی تگ دار می کنین نگاه کنین، بعد با یه سایت خوب آنالیز سئو چک کنین، می بینین دقیقا هر خط رو یه تگ داره حساب می کنه

از طرفی بعضی ماژول ها هم تگ دارن مثل سبد خرید که تگ اچ 2 داره، بعضی ماِژول ها هم امان تگ کردن رو دارن مثل اسلایدر که شما وقتی عنوان می ذاری توی ماژول اسلایدر تگ اچ 1 می کنه و توی توصیح بذاری اچ 2 می کنه،

به نظرم دقیق ببینین چی کار می خواین انجام بدین ، بعد از طریق بازارچه درخواست بدین، تاکیدی هم که روی درخواست از طریق بازارچه دارم، برای همین هست که یکی دو تا فایل نیست که باید تغییر کنه و ارزش وقت گذاشتن هم نداره، ضمن اینکه هیچ نفعی هم برای من نداره چه درخواست بدین چه ندین چون من هم مثل شما یه کاربر عادی هستم

این هم یه آموزش کوچیک ثبت درخواست

http://ipresta.ir/forum/t5939-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DA%86%D9%87?pid=37849#pid37849

لینک به دیدگاه

دوست گرامی با این اطلاعات کلی به نظرم فقط سایت رو از پا در می یارین

من فایل های TPL شون هم می دونستم کدوم ها هستن، باز دست نزدم

فرض کنین، عنوان محصولات رو می یاین و تگ اچ 1 می ذارین و توضیح کوتاه رو تگ اچ 2 و توضیح بلند رو اچ 3 ( چیزی که توی منابع عمومی سئو توصیه می کنن)

خب، هر محصول رو که جدا باز می کنین، سئو با اون توضیح بالا عالیه و نقصی توی این زمینه نداره، حالا صفحه خانه، یا home مثلا تعداد محصولات نمایش داده شده رو 12 می زارین و کسی که وارد صفحه خانه سایت شما شد، 12 تا محصول رو می بینه، چه جدید، پر طرفدار یا پر فروش فرق نمی کنه

خب شما عنوان ها رو اچ 1 کردین و هر صفحه باید یدونه اچ 1 داشته باشه ( بازم به توصیه سئو کارها) صفحه خانه شما که قلب سایت هست، 12 تا اچ 1 داره، حداقل 12 تا اچ 2 و معلوم نیست چند تا اچ 3 ، چون هر خط وقتی تگ دار می شه یک تگ اچ جدا حساب می شه، یه بار منبع کد رو وقتی تگ دار می کنین نگاه کنین، بعد با یه سایت خوب آنالیز سئو چک کنین، می بینین دقیقا هر خط رو یه تگ داره حساب می کنه

از طرفی بعضی ماژول ها هم تگ دارن مثل سبد خرید که تگ اچ 2 داره، بعضی ماِژول ها هم امان تگ کردن رو دارن مثل اسلایدر که شما وقتی عنوان می ذاری توی ماژول اسلایدر تگ اچ 1 می کنه و توی توصیح بذاری اچ 2 می کنه،

به نظرم دقیق ببینین چی کار می خواین انجام بدین ، بعد از طریق بازارچه درخواست بدین، تاکیدی هم که روی درخواست از طریق بازارچه دارم، برای همین هست که یکی دو تا فایل نیست که باید تغییر کنه و ارزش وقت گذاشتن هم نداره، ضمن اینکه هیچ نفعی هم برای من نداره چه درخواست بدین چه ندین چون من هم مثل شما یه کاربر عادی هستم

این هم یه آموزش کوچیک ثبت درخواست

http://ipresta.ir/forum/t5939-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DA%86%D9%87?pid=37849#pid37849

بله.متوجه این مشکلات هستم.من خودم طراح وبم و این چیزا رو بلدم.فقط میخوام بدونم تو کدوم فایلن.یه سریارو هم پیدا کردم و تغییر دادم.

دلیلی نداره واسه کاری که واسه خودم راحته هم وقت دیگرانو بگیرم هم هزینه کنم.

لینک به دیدگاه

فایل های .tpl رو باید تغییر بدین مثلا product.tpl می تونین عنوان ها رو تگ دار کنین و ماژول سبد خرید هم تی پی ال ش رو تغییر بدین و...

بستگی داره کجا رو بخواین تگ دار کنین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...