رفتن به مطلب

شرایط لینک های الکسا

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

سوال ام درباره شرایط لینک هایی هست که الکسا حساب می کنه و برای سایت می شمره هست

توی شبکه های اجتماعی تبلیغ لینک محولات رو گذاشتم، لایک و شیرهاشون هم کم نبوده، چیزی نزدیک 500 تا در مجموع، ولی توی الکسا نیست

توی سایتهای تبلیغاتی هم زیاد لینک گذاشته بودم، این مطلب رو هم می دونم که بعضی سایتها لینک ها dont follow می کنن حالا follow و dont follow بگذریم چرا هیچی حساب نمی شه؟

توی وبلاگ ها هم خوب زیاد گذاشتم

البته منظورم برای دامنه www.supershahr.com هست، عمر دامنه 4سال نیم، توی گوگل خود سایت رو یه سرچ lمی کنم 9500 تا نتیجه می یاره، صفحه شبکه ها هم نشون می ده ولی کلا 30 تا بک لینک رو حساب می کنه

کلا جریان شمردن بک لینک توسط الکسا چه جوریه؟

ممنون

اسم تاپیک با غلط املایی هست صحیحش لینک هایی که الکسا حساب می کنه هست!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الکسا بیشتر آمارش رو از بازدید کننده های سایت شما میگیره که تولبار الکسا رو نصب دارند

ربات الکسا قدرت ربات های گوگل رو نداره که تعداد سایت هایی که به شما لینک دادن رو دقیق و به روز داشته باشه

از طرفی همه ربات ها اطلاعاتی رو جمع آوری میکنند و برای بهینه شدن این آمار و اطلاعات چندین بار و در طی زمان بررسی شده و سپس منتشر میشه

من اطلاعی ندارم آمار الکسا دقیقا چه زمانی به روز میشه و چقدر براش اهمیت داره که سایت هایی که به شما لینک دادن لینکشون رو حفط کنن و اصولا چطور آمار تولبارها و رباتش رو ترکیب میکنه و ارزش هرکدام چقدره.

شاید اید اطلاعات در سایت الکسا وجود داشته باشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...