رفتن به مطلب

نظر شما درباره کارکرد این سایت

moghimi

آیا سایت مورد نظر آینده داره  

1. 1. آیا سایت مورد نظر آینده داره

• آینده مالی خوبی داره و جدید هست
      0
    • تکراری هست و هیچ سودی نداره
      0
    • باید راه اندازی بشه با ببینیم استقبال چقدر هست؟
      0

پست های پیشنهاد شده

نظر شما درباره سایتی با توضیح زیر:

سایتی تبلیغاتی که کاربران عضو می شن تا تبلیغات رو مشاهده کنن و اعلام نظر کنن و پول نگاه کردن و اعلام نظرشون رو بگیرن

و افرادی که سفارش تبلیغ می دن بر اساس تعداد کاربرانی که دارن تبلیغ رو مشاهده می کنن ، سفارش خودشون رو ثبت می کنن، در نهایت هزینه گرفته شده از سفارش دهنده بین سایت و کاربران تقسیم می شه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکمی بیشتر توضیح میدین؟ یعنی چی؟ کاربران نظرشون رو در رابطه با چی بدن؟ اگر من بیام نظر بدم بنویسم "سلام" آیا بازهم پول تعلق میگیره؟ بر چه اساس هست این رد و بدل شدن پول؟

لینک به دیدگاه

سلام ادمین جان، شرمنده حق با شماست

خیر، کاربری که می خواد تبلیغ رو ببینه و به ازاش پول بگیره، دو تا راه داره

با اجازه دوستان این یه تیکه رو حذف می کنم

با انجام یکی از دو کار بالا تماشای آگهی برای کاربر ثبت می شه

انجام راه اول، چون زمان بر هست و حوصله می خواد پرداختی اش هم بیشتره

راه دوم پرداختی نداره، بلکه امتیاز به کاربر تعلق می گیره ( امتیازش هم از راه اول کمتره) و می تونه با جمع امتیاز یه محصولی، خدماتی، چیزی از فروشگاه خود سایت بخره

لینک به دیدگاه

نمیدونم چقدر استقبال میشه ازش اما خب معمولا اینطور سایت ها عمر کوتاهی دارن. البته همه چیز بر میگرده به نوآوری خود شما. اگر سایت راکد و با همین امکانات بمونه قطعا چند ماهی بیشتر بازدهی نخواهد داشت

از طرف دیگه باید دید از طرف موتورهای جستجو (در بحث سوشال یا همون اجتماعی بودن سایت ها) مشکلی پیش نمیاد؟ منظور اینه که رتبه منفی برای اینطور شیر شدن سایت در نظر نمیگیره؟

ایده بدی نیست اما به نظرم خیلی جای تفکر بیشتر روی نوع کارکرد داره

لینک به دیدگاه

وقتی اسم دادن پول به ازای نمایش یا کلیک یا این موارد میشه باید ببینید چند درصد افرادی که به سایت شما مراجعه میکنن روی تبلیغاتی که براشون مفیده تمرکز میکنن؟

به طور مثال رای دادن به تبلیغ میتونه چشم بسته و یا حتی با یک اسکریپت خودکار انجام بشه و این یعنی تبلیغ کننده برای دیده نشدن داره پول میده

همینطور اشتراک در شبکه های مجازی.

امروزه کسی برای امتیاز دادن و یا اشتراک گذاری پول پرداخت نمیکنه مگر اصولی و مطالعه شده و اکثر سایت هایی که از کاربران برای جذب آگهی یا خدمات استفاده میکنن سعی میکنن برای سطح دوم پول پرداخت کنن. سطح دوم یعنی شخصی که به واسطه سطح اول یا همون کاربر جذب میشه

به طور مثال شما میتونید برای هر کلیک که از اشتراک فرد اول در شبکه های اجتماعی به دست میاد بهش پول پرداخت کنید. اینطوری مطمئن تر هستید که جذب شدن به یک آگهی چشم بسته و یا ماشینی نبوده

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

شبکه اجتماعی یه مفهوم تقریبا مشخص داره. منظورتون اینه که شبکه اجتماعی بسازید؟

ساخت شبکه شبکه اجتماعی پایدار یک ایده خوب و کار شده میخواد. باید ارتباط بین کاربران وجود داشته باشه و نحوه این ارتباط رو مشخص کنید.

شاید ایده سایت هایی مثل دیوار بهتر از یک شبکه اجتماعی باشن. مگر این که در ذهنتون ایده ای از شبکه اجتماعی آگهی داشته باشید که توصیه میکنم در فضای عمومی مطرح نکنید چون فضای عمومی برای ایده برداری آزاد هست و ممکنه خودتون آخرین نفری باشید سراغ عملی کردن ایده میرید

لینک به دیدگاه

بله حق با شماست، راستش رو بخواین اینقدر مزاحم وقت شما و دوستان دیگه شدم، روم نشد از پ.خ استفاده کنم، اما توی یه فرصت مناسب، طرح رو چکش کاری شده می کنم و باهاتون تماس می گیرم، فکر کنم این طور بهتر باشه، باز هم ممنون از لطفتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...