رفتن به مطلب

ماژول کامنت

mhmb87

پست های پیشنهاد شده

ممنون، خوبه که خیلی امکانات رو پرستا شاپ پیشفرض داره!

من تازگی فروشگاه ساز سبد خرید رو کنار گذاشتم و تازه دارم کار با این فروشگاه ساز فوق العاده رو شروع میکنم و اصلا قابل مقایسه با اپن کارت نیست.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسم این ماژول نظرات محصول است و در قسمت ماژول ها به صورت پیش فرض وجود دارد

لطفا وجه تمایزش رو(نقاط قوت و ضعف) با open cart و ... بفرمایید تا همه آگاه بشن

ممنون

لینک به دیدگاه

اولین وجه تمایز رو بنده میگم. به جرات میشه گفت پرستا شاپ قوی ترین مهندسی سئو رو بین تمام فروشگاه سازها داره. همینطور از نظر سایر امکانات. شما اگر یه فروشگاه با پرستا شاپ راه اندازی کنید و هیچ تغییری توش ندین و با سایت هایی که به فروشگاه امتیاز میدن فروشگاه رو تست کنید حدود 90% امتیاز میارید!

لینک به دیدگاه

اسم این ماژول نظرات محصول است و در قسمت ماژول ها به صورت پیش فرض وجود دارد

لطفا وجه تمایزش رو(نقاط قوت و ضعف) با open cart و ... بفرمایید تا همه آگاه بشن

ممنون

به نظر من بزرگترین امتیاز برای پرستا این هست که ساپورت خوبی داره از نظر گلوبال میگم من از نسخه 1.4.7.0 svn استفاده میکنم هر روز هم bug هاش داره رفع میشه و فارسی ساز این انجمن رو روش نصب کردم. به نظر من پرستاشاپ خیلی با ثبات تر هست نسبت به اپن کارت و خیلی جالبه که پرستاشاپ به صورت یه برنامه حسابداری گردش انبار رو هم مدیریت میکنه. من برای سایتم هزینه های زیادی کردم از سبد خرید 150 هزرا تومانی تا برنامه نویسی شخصی 3 میلیونی. ولی هیچ وقت لونی که میخواستم نشد! مجنتو بهم پیشنهاد شد که اون هم عالیه ولی ساپورت پرستا بهتر هست. بیشتر ازین نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم ولی خلاصه اپن کارت برای مبتدیان خوبه ولی پرستا برای فروشگاههای بزرگ مناسب هست

یه خواهش هم دارم لطف کنید راهنماییم کنید مراحل انجام راه اندازی friendly url و .htaccsess برای پرستا چجوری هست و کجا باید مشکلم رو بپرسم. ممنون

لینک به دیدگاه

شما میرید به قسمت ابزارها/مولدها/ تو این بخش میتونید تیک گزینه های مورد نظر رو بزنید و فایل .htacsess و روبوت رو ایجاد کنید . خیلی راحته .

تو این صفحه که رفتید کافیه تیک گزینه های بهینه سازی هوشمند و friendly url رو بزنید و بعد فایل .htacsess رو ایجاد کنید . :cool:

لینک به دیدگاه

شما میرید به قسمت ابزارها/مولدها/ تو این بخش میتونید تیک گزینه های مورد نظر رو بزنید و فایل .htacsess و روبوت رو ایجاد کنید . خیلی راحته .

تو این صفحه که رفتید کافیه تیک گزینه های بهینه سازی هوشمند و friendly url رو بزنید و بعد فایل .htacsess رو ایجاد کنید . :cool:

ممنون از راهنماییتون اگر من رو لوکال این کارو انجام بدم بعد انتقال بدم رو هاست مشکلی ایجاد نمیشه؟

لینک به دیدگاه

رو لوکال توصیه نمیشه اینکارو انجام بدید. این کارو همیشه میتونید انجام بدید پس بهتره رو خود هاست و آنلاین اینکارو انجام بدید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...