رفتن به مطلب

ماژول همانند دجی کالا

پست های پیشنهاد شده

سلام اگر به سایت دجی کالا مراجعه کرده باشید دید که یک قسمت همانند تصویر زیر هست که شما یک اهرمی رو می کشید و محصولاتی که تو اون رنج قیمت و مشخصات را نشان می دهد البته این ماژول رو هم در یکی از فروشگاه هایی که با پرستا شاپ هست هم دیدم می خواستم بدونم این ماژول است یا نه

http://8pic.ir/images/hkmr1143rd5m689m2nze.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 months later...

میشه آموزش مختصری در مورد این ماژول بدید ؟ ... به نظر من خیلی ماژول پیچیده ایه ! ... چطور میشه منو هایی که گفتن رو با این ماژول ساخت ؟

لینک به دیدگاه

سلام،

طبق راهنمایی آقا بهمن، این ماژول پیدا کردم، فیلترها پیکربندی کردم. می خوام تو صفحه اول و همینطور صفحاتی مثل دسته بندی ها بیاد.

بخش نشاندن ماژول رفتم و displayleftcolumn زدم که پیام داد در اون قسمت وجود دارد.

اما نمایش نمیده، جایی رو اشتباه کردم؟

ممنون میشم بگین

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

کار با این ماژول خیلی سادس .

[-alert-]قبل از شروع کار با این ماژول توصیه میشه که ابتدا شاخه ها و زیر شاخه هاتون رو بسازید و برای محصولاتتون ویژگی بسازید .[/-alert-]

مرحله اول : نصب ماژول و وصل کردن اون به ستون راست یا جپ ( بستگی به قالبتون داره که ستون راست داره یا چپ ، اما توصیهم یشه به هر دو ستون وصل کنید )

مرحله دوم : وارد پیکربندی ماژول بشید ، وسط صفحه پیشفرض یه فیلتر تعریف شده به اسم قالب من یا اسمی شبیه این . روی ویرایش کلیک کنید تا باز بشه .

مرحله سوم : کل شاخه ها و زیر شاخه هاتون رو تیک بزنید ( انتخاب کنید )

مرحله چهارم : پایین صفحه فیلترهای دلخواه رو فعال کنید .

حالا با مراجعه به یک شاخه از سایتتون میتونید این ماژول رو مشاهده کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...