رفتن به مطلب

نوشتن ماژول یا اسکریپت اختصاصی

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

یه سوال برام پیش اومده، هم از لحاظ فنی و هم دردسر بودن و نبودنش

ماژول های بانکی وصل می شن به درگاه خود بانک یا دقیقتر بگم ترمینالی که به ما دادن وصل می شه به اون ترمینال بانک تا پرداخت انجام شه

بانک ها هم یه سری خدمات رو به صورت الکترونیک به مشتری ها می دن، مثل پرداخت قبوض و تسهیلات و شارژ و...

در این بین هم ماژول هم نقش انتقال دهنده رو اجرا می کنن

خواستم ببینم می شه من ماژولی یا اسکریتپتی درست کنم که واسط این خدمات بشم؟ یعنی حسابم رو پر کنم و چند تا از خدمات رو ارائه بدم، مثل اینکه کسی دم عابر بانک به من پول نقد بده من کارتم رو بهش بدم تا قبضش رو واریز کنه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بستگی به وبسرویس بانک داره. فکر نمیکنم چنین امکانی رو داشته باشند. البته امکان پذیر هست. میتونن این خدمات و حتی کارت به کارت رو از طریق وبسرویس ارائه بدن، اما تا جایی که میدونم نمیدن :D

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این هم یه واسطه است، که زیر مجموعه بانک سامان هست، به نظرم باید راه داشته باشه که اسکریپتش هم نوشت، که توی همین سایتی که ازش گرفتم داده، نسخه php هم داره، ولی رو وبلاگ نصب کردم ببینم چه جوریه

شاید بشه با به پرداخت مستقیم وارد مذاکره شد، چون جناب پور محمدی انسان کار راه اندازیه

لینک به دیدگاه

فکر میکنم متوجه منظور شما نشدم. برای فروش شارژ نیازی به واسطه بودن نیست. اسکریپت نصب میکنید و درگاه میگیرید و میفروشید.

این ربطی به پرداخت قبض و تسهیلات و ... نداره . این جور سرویس ها رو معمولا به سختی و به افراد خاص میدن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مجدد آقا مهدی من هم با شما هم عقیده ام که این کارها رو به سختی می دن، اما می دن، و مطلب دیگه اینکه بعضی رابطه ها ( نه واسطه های درگاهی) اومدن کار رو آسون کردن، یکی دو روز دیگه یه سایت راه اندازی می کنم که گیفت کارت و طرح ترافیک و پرداخت کل قبض ها و... رو انجام می ده، تقریبا نیم ساعته همه کارهاش انجام شده و الان هم از اون طرف فعاله، توی کدهای php گیر کردم تا از این طرف فعال کنم، ولی خنده دار اینکه خیلی ساده تر از چیزی که فکر می کنیم می شه راه اندازی کرد.

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان این هم از سایت ارائه دهنده خدمات پرداخت قبض و شارژ و گیفت کارت و طرح ترافیک و ....

http://iranishop.com/pay/

به زودی امکان نمایندگی گیری ( همون زیر مجموعه گیری خودمون) هم آماده می شه، که اطلاع می دم، کامل شد، کل شرایط دیگه اش هم می گم

لینک به دیدگاه

در واقع این ها واسط هستند. من یک سایت دیگه هم دیدم که این امکانات رو میده و وب سرویس در ااختیارتون میذاره. حتی ussd هم میده که یکم طولانیه و قشنگ نیست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

من علاقه زیادی به نوآوری در خدمات دارم، چه خودم راه اندازش باشم چه راه اندازی کرده باشن، چون خیلی از ترافیک کاری روزمره کم می شه، البته بازده کوتاه مدت نداره، چون نوآوری هست و معمولا روی بحث اعتماد سازی اش باید خیلی کار بشه، ولی بودنشون بهتر از نبودش هست، درآمد زا بودن و نبودن در وهله دوم قرار می گیره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...