رفتن به مطلب

استفاده از بلوک محتوای سفارشی و اسلایدر در همه جا

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان

تا اونجا که من تحقیق کردم یکی از محدودیت های پرستا شاپ اینه که بطور پیش فرض نمیشه بلوک محتوای سفارشی و اسلایدر رو در صفحاتی به جز صفحه اول استفاده کرد (البته شاید من دارم اشتباه میکنم) حالا دوستان اگه اطلاعاتی دارند در این زمینه لطفا بگن چجوری میشه این دو ماژول رو در صفحات دیگه هم استفاده کرد چون واقعا لازم دارم . اسلایدر اونقدر ها هم مهم نیست ولی بلوک محتوای سفارشی بسیار لازمه

آیا با زدن هوک میشه به نتیجه رسید؟؟؟؟؟ یا راه دیگه ای وجود داره؟؟؟

لطفا اساتید انجمن شرکت کنند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسلایدر رو نمی شه

محتوای سفارشی رو تست کنین، با یه ماژول مثل محصولات بازدید شده ( البته در نسخه 1.6 رو می گم) هم هوک کنین ببینین جواب می ده یا یه هوکی که توی تمام صفحات به نمایش در می یاد

لینک به دیدگاه

اسلایدر رو نمی شه

محتوای سفارشی رو تست کنین، با یه ماژول مثل محصولات بازدید شده ( البته در نسخه 1.6 رو می گم) هم هوک کنین ببینین جواب می ده یا یه هوکی که توی تمام صفحات به نمایش در می یاد

ممنون که جواب دادید

میشه بگید چجوری باید هم هوک کرد؟

با این روش میشه توی هر صفحه یک ماژول محتوای سفارشی متفاوت داشت (میخوام متن هر صفحه مخصوص خودش باشه )؟

لینک به دیدگاه

منظور از ماژول محتوای سفارشی این نیست که شما امکان تعریف کردن 100 ها محتوا برای 100 محصول رو دارین و...

از منو ماژول - موقعیت ها ، اون ماژول رو تست کنین ببینین هوک دیگه ای رو می گیره یا نه، نشد باید از طریق بازارچه درخواست شخصی سازی بدین

لینک به دیدگاه

منظور از ماژول محتوای سفارشی این نیست که شما امکان تعریف کردن 100 ها محتوا برای 100 محصول رو دارین و...

از منو ماژول - موقعیت ها ، اون ماژول رو تست کنین ببینین هوک دیگه ای رو می گیره یا نه، نشد باید از طریق بازارچه درخواست شخصی سازی بدین

اوکی

ببینید میخوام توی صفحات اصلی سایت که مربوط به هر شاخه هست یک متن

اختصاصی درمورد اون شاخه بذارم مثلا تو صفحه ی ادکلن ها یک متن درمورد

انواع ادکلن ها و یا تو صفحه مواد شوینده یک متن درمورد انواع مواد شوینده و

.... حالا باید چیکار کنم میتونید راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

توی توضیح خود شاخه وارد کنین

اگر برای محصولات بخواین بزارین مثلا تمام محصولات شوینده یه کار دیگه هم می شه کرد

http://ipresta.ir/forum/t6172-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AA%D8%A8-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84

صفحات مدیریت محتوای دلخواه اضافه کنین و توی هر محصول متن رو وارد کنین، البته یه صفحه می شه اضافه کنین، که توی اون تب نشون بده

لینک به دیدگاه

ممنون لطف کردید

کسی درمورد سازگاری ماژول اسلایدر انقلابی با نسخه 1.6 و قالب نایس شاپ 2 چیزی میدونه؟؟؟

http://prestatool*s.ir/prestashop-advertising-modules/174-prestashop-revolution-slider-module.html

لینک به دیدگاه

با طراح قالب باید مطرح کنین اگه کار اقا بهمن هست فکر نمی کنم مشکل پیش بیاد باز با خود طراح مطرح کنین، حواستون هم به نسخه ماژول باشه که نال شده نخرید

لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول مشکل سازگاری فکر نمیکنم داشته باشه ولی کار با این ماژول و ساخت اسلایدهاش سخته و ممکنه نتونید باهاش کار کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون

درمورد نحوه اضافه کردن بلوک محتوای سفارشی به صفحه شاخه ها کسی راه دیگه ای نداره هر کاری میکنم نمیشه علاوه بر توضیحات شاخه ها به این بلوک محتوای سفارشی هم احتیاج دارم حتما باید باشه حیاتیه

لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

با سلام

درخواست طراحی ماژول را از بازارچه ارسال کنید تا بررسی بشه و هزینه و زمان لازم را خدمتتون اعلام کنند

با احترام

چطوری باید درخواست ارسال بشه

درخواست بررسی هم هزینه داره؟

لینک به دیدگاه

با سلام

درخواست بررسی خیر

هزینه ساخت ماژول را خدمتتون اعلام میکنن

برای درخواست طراحی ماژول به لینک زیر برید

http://bazaar.ipresta.ir/contact-us

و اطلاعات کامل ماژولی را که میخواهید ارسال کنید تا پس از بررسی هزینه و اطلاعات لازم به ایمیل شما ارسال شود

با احترام

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

یه کم دقیقتر بگید چی میخواید شاید بشه یه کاریش کرد

ببخشید بابت تاخیر

میخوام توضیحات شاخه ها در پایین صفحه نمایش داده بشه (در پایین صفحه بعد از محصولات)

یا این که مثل توضیحات شاخه ها در بالای صفحه یکی هم پایین صفحه باشه

شما میتونید کمک کنید

لینک به دیدگاه

یه کم دقیقتر بگید چی میخواید شاید بشه یه کاریش کرد

ببخشید بابت تاخیر

میخوام توضیحات شاخه ها در پایین صفحه نمایش داده بشه (در پایین صفحه بعد از محصولات)

یا این که مثل توضیحات شاخه ها در بالای صفحه یکی هم پایین صفحه باشه

شما میتونید کمک کنید

قالبتون چیه؟

ببینید تقریبا راحته، منتهی اگه قالبتونو از همین بازارچه گرفتید بگید اقای بهمن درستش کنه بهتره،

باید فایل category.tpl رو ویرایش کنید. من اگر سایت خودم بود این کارو خودم انجام میدادم، منتهی سایت دیگرانو نمیتونم ریسک کنم.

شما فایل category.tpl قالبتونو بذارید اینجا(اگر طراح اجازه اینکارو میده) احتمالا بچه ها همکاری میکنن درست میشه.

این تاپیکو هم یه نگاه بندازید:

http://www.prestashop.com/forums/topic/232028-category-content-under-the-products-display/

بعد بگید که الان فروشگاهتون داره کار میکنه و بازدید کننده داره یا هنوز تو مرحله تستید؟

لینک به دیدگاه

قالبتون چیه؟

ببینید تقریبا راحته، منتهی اگه قالبتونو از همین بازارچه گرفتید بگید اقای بهمن درستش کنه بهتره،

باید فایل category.tpl رو ویرایش کنید. من اگر سایت خودم بود این کارو خودم انجام میدادم، منتهی سایت دیگرانو نمیتونم ریسک کنم.

شما فایل category.tpl قالبتونو بذارید اینجا(اگر طراح اجازه اینکارو میده) احتمالا بچه ها همکاری میکنن درست میشه.

http://www.prestashop.com/forums/topic/232028-category-content-under-the-products-display/

بعد بگید که الان فروشگاهتون داره کار میکنه و بازدید کننده داره یا هنوز تو مرحله تستید؟

واقعا ممنون میشم اگه کمک کنید

نایس شاپ 2 هستش

فروشگاه نصب شده ولی هنوز بازدید کننده نداره هنوز تو مرحله تست هستش و محصولات هم روی سایت قرار نگرفته اند فقط چند تا محصول نمایشی برای تست روی سایت گذاشتیم

فایل کتگوری رو ضمیمه کردم شما تغییرات لازم رو بدید من روی سایت تست میکنم اگه مشکلی پیش اومد فایل اصلی اولی رو دوباره تو هاست بارگذاری میکنم

http://uplod.ir/ukj450873ofd/category.tpl.htm

منتظرتون هستم

فعلا تاپیکی که معرفی کردید رو میخونم ممنون

لینک به دیدگاه

قالبتون چیه؟

بسیار عالی دستتون درد نکنه :shy:

با توجه به تاپیکی که معرفی کردید توضیحات شاخه ها به پایین منتقل شد ولی همچنان توضیحات شاخه ها در بالای صفحه هم نمایش داده میشه ولی میخوام حذف شود

باید چکار کنم؟

شما به نتیجه ای نرسیدید؟

لینک به دیدگاه

قالبتون چیه؟

بسیار عالی دستتون درد نکنه :shy:

با توجه به تاپیکی که معرفی کردید توضیحات شاخه ها به پایین منتقل شد ولی همچنان توضیحات شاخه ها در بالای صفحه هم نمایش داده میشه ولی میخوام حذف شود

باید چکار کنم؟

شما به نتیجه ای نرسیدید؟

اون قسمتو تو فایل کپی نکنید.کات کنید
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...