رفتن به مطلب

مشکل با قسمت ترکیبات یک محصول

edomanoo

پست های پیشنهاد شده

سلام

ابتدا جا داره که تشکر کنم از دوستانی که این انجمن ایجاد کردن به خاطر رسیدگی به مسائل و مشکلات استفاده کنندگان این فروشگاه ساز

اما سوال و مشکل من

هنگام ایجاد یک محصول در قسمت ترکیبات محصول موردنظر قصد اضافه کردن دو نوع ترکیب متفاوت و نمایش همزمان این دو ترکیب دارم

پس از ایجاد دو ترکیب و وارد کردن موارد مورد نیاز ( گروه . خصیصه . تاثیر بر قیمت . تصویر ) و ثبت کامل

پس از نمایش محصول و دو ترکیب به صورت همزمان عبارت زیر نمایش داده می شود

وضعیت:

محصول با این مدل موجود نیست. لطفاً یکی دیگر را انتخاب کنید.

http://www.up.iranblog.com/images/mmms55huskpo4r07u442.jpg

در حالی که با نمایش یک ترکیب به درستی کار می کند

ممنون میشم راهنمایی فرمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[justify]با سلام،

بعد از اینکه هر ترکیب رو برای محصول تعریف کردین، می بایست موجودی (تعداد محصول) رو هم برای اون ترکیب خاص مشخص کنین. توی توضیحاتی که داده بودین در مورد مشخص کردن موجودی صحبت نکرده بودین، امیدوارم مشکلتون همین باشه.

یه عکس ضمیمه کردم که ترکیبات محصول آیفون 4 رو به این صورت نشون می ده (توی ترکیبات محصول شما هم باید جدولتون شبیه این شکل باشه):

آیفون 4، مشکی، 16 گیگ، کامتل، 20 عدد

آیفون 4، مشکی، 32 گیگ، کامتل، 10 عدد

آیفون 4، سفید، 16 گیگ، کامتل، 10 عدد

آیفون 4، سفید، 32 گیگ، کامتل، 10 عدد

موفق باشین[/justify]

post-3-1437301718212_thumb.png

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختان

ولی من تعداد برای هر کدوم میدم 1000 تا ولی باز این مشکل هست

وقتی که دو تا ترکیب همزمان نمایش داده میشن این مشکل هست

وقتی یکی از ترکیبات بزارم به درستی کار می کنه

لینک به دیدگاه

بسیار عالی،

ممکنه همه ی ترکیبات محصولی که می خواین ایجاد کنین رو عنوان کنین. مثلاً به این صورت:

محصول 1، رنگ سفید، با گارانتی

محصول 1، رنگ مشکی، بدون گارانتی

یا هر جزئیات دیگه ای که می خواین به محصولتون اضافه کنین.

لینک به دیدگاه

خیلی خوب، امیدوارم درست متوجه شده باشم.

ببینید، یه جوری بگم که ساده تر باشه:

شما 11 محصول (دی وی دی) دارین، از طرف دیگه 5 ویژگی برای انتخاب کاور دارین که می خواین برای هر کدوم از این محصولات در دسترس باشه. یعنی هر دی وی دی، از هر فصل می تونه 5 ویژگی مختلف برای انتخاب کاور داشته باشه.

شما باید به تعداد 11 ضربدر 5 تعداد حالت ترکیب برای این محصولاتتون تعریف کنین. من این ترکیب رو برای محصول فصل اولتون تعریف میکنم، بقیه ترکیبات رو خودتون به راحتی می تونین ایجاد کنین. این ترکیبات رو اعمال کنین (موجودی و تأثیر بر قیمت رو هم خودتون تعیین کنین):

فصل (1) اول, بدون کاور رنگی-فقط کاور ضدخش

فصل (1) اول, کاور+سلفون DVD+کاور ضدخش

فصل (1) اول, کاور+سلفون DVD+کاور ضدخش-ک2

فصل (1) اول, کاور+پک مخصوص DVD

فصل (1) اول, کاور+پک مخصوص DVD ک2

این 5 ترکیب می شن ترکیبات فصل اول محصول شما، بعد از ایجاد این ترکیب، شما یه محصول فصل اول (1) دارین که 5 مدل بسته بندی براش موجوده. شما می بایست همین ترکیبات رو برای هر محصول دیگه خودتون (10 مورد باقی مونده) هم اعمال کنین. یعنی کلاً 55 مورد ترکیب احتیاج دارین.

مشکل حل نشد، در خدمتم

موفق باشین

لینک به دیدگاه

خیلی خوشحالم که اینقدر دوستان خوبی پیدا میشن که میتونن به دیگران کمک کنند. میلاد جان به خاطر راهنمایی های خوبی که می کنی درجه کاربریت رو به مدیر تغییر دادم. انشاءالله که موفق باشی

لینک به دیدگاه

خیلی خوشحالم که اینقدر دوستان خوبی پیدا میشن که میتونن به دیگران کمک کنند. میلاد جان به خاطر راهنمایی های خوبی که می کنی درجه کاربریت رو به مدیر تغییر دادم. انشاءالله که موفق باشی

با سلام و تشکر از ادمین محترم، ممنونم از حسن توجه شما. من هم خوشحالم که در کنار شما و سایر دوستان هستم. انشاءالله به کمک همدیگه بتونیم مشکلات موجود توی استفاده از پرستاشاپ رو بیشتر و بهتر حل کنیم. موفق و پیروز باشین

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با سلام من یه مشکل دارم . من یه فروشگاه لنز دارم .توی لنز های با استیکمات مشکل دارم . نمره چشم از -12 هست تا +12 ، استیکمات که ترکیب دیگه ی من هست از -0.75 هست تا -2.75 و دیگر ترکیبمم 18 تاست . هر ترکیبم غیر از اخری که 18 تاست 0.25 دامنه ی رشدمه . با این حساب کلی ترکیب میشه که زمان مجاز تابع روی هاستم 1 دقیقه است. از هاستم خواستم برام زیاد کنه قبول نکرد. الان چاره ای ندارم جز دست به دامن شدن شما . راهی هست که ترکیب هایی هم که وجود ندارن رو بشه خرید کرد؟ یعنی اجازه ی خرید بده به همه ی ترکیبا در صورتی که من فقط از هر ترکیب یکی رو درست کردم که فقط توی خرید این اعداد رو نشون بده؟

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...