رفتن به مطلب

نداشتن رنک کشوری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من الان چند ماهه سایتمو راه انداختم اما در السکا به من رنک کشوری نمی دهد چه کنم

وب مستر دارم و نصب شده

گوگل انالیز چون یلتر نتونستم نصب کنم

کلمات کلیدی هم زدم

تقریبا محصولاتم توضیحاتم داره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی سایت الکسا هم ثبت نام رایگان کنین و سایت رو ثبت کنین، یه کد می ده مثل گوگل وبمستر ، بزارین توی پابلیک دو سه روز تا یه هفته بعد راه می یوفته،

لینک به دیدگاه

با سلام

من الان چند ماهه سایتمو راه انداختم اما در السکا به من رنک کشوری نمی دهد چه کنم

وب مستر دارم و نصب شده

گوگل انالیز چون یلتر نتونستم نصب کنم

کلمات کلیدی هم زدم

تقریبا محصولاتم توضیحاتم داره

ُسلام

خوب مشکل رنگ ایران شما این که سایت بازید زیادی نداره

یکی از مشکل های سایت شما این که برای سایتون کلمات کلید ی و متا description برای سایتون تعریف نکریدن و این ها برای ورود بازید از موتورهای جستجو هم مهم هست و بهتر این کار انالیز کلمات کلید مناسب برای سایت خودتون باشید

و یکی دیگه این که سعی کنین url که برای محصول معرفی می کنین به جای این http://puzel.ir/home/100-lg-g3-d855-16gb.html این رو تعریف کنید http://puzel.ir/home/100-mobile-lG-d855-16gb.html این باعث می شه که محصولات شما تو گوگل راحت تر ایندکس بشون پس بهتر توی url نوع محصول خود رو هم تعریف کنید مثل موبایل.تبلت وغیره

و یکی دیگه از را های پیدا کردن رنگ برای سایت خودتون و بازید بهتر توی شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک وتویتر و گوگل با اسم فروشگاه یک صفحه باز کنید و با استفاده از ماژول شبکه های اجتماعی محصولات روی این سایت ها اشتراک بزارین و باعث جذب بازدید بیشنر میشه

و خیلی های راه های دیگر هم هست برای افزایش بازید سایت مثل سرعیت باز شده صفحات وداشتن یک سرورخوب که باعث جذب بازید بیشتر میشه و غیره ,و از همه مهمتر سئو سایت از اهمیت خاصی بر خوردار هست که باعث افزایش بازید سایت میشه که البته در مورد دقت زیادی باید داشته باشین چو ن افراد زیادی هست با گرفتن پول های خیلی گزاف اقدام به سئو جعلی میکنن که بعد از 2 ماه همه اش ازبین میره و با افت شدید بازید مواجه می شین در این مورد حتما دقت کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...