رفتن به مطلب

ماژول محصولات هم شاخه

پست های پیشنهاد شده

ای کاش قسمت "ویرایش زنده" این قابلیت رو هم داشت که کاربر بتونه به سلیقه خودش، قالبی رو که داره ازش استفاده میکنه یه تغییراتی بده؛ مثلا بتونه سایز ماژول ها رو همون جا تغییر بده یا بدون محدودیت، جایگاه ماژول های مختلف رو اونجوری که میخواد جابجا کنه و ایراد هوک و ازینجور چیزا براش پیش نیاد و... یا همین موردی که بنده عرض کردم نسبت به ماژول نمایش محصولات هم شاخه برای اینکه بشه همه محصولات اون شاخه رو همونجا به مشتری نشان داد.

اگر این بود، دیگه کاربرانی که حتی اطلاعات کمی نسبت به برنامه نویسی و... دارن هم میتونستن کارهای جزئیشون رو پیش ببرن؛

البته اگه ایراد فنی به این صحبتا گرفته نشه و نگن که نمیشه و...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ای کاش قسمت "ویرایش زنده" این قابلیت رو هم داشت که کاربر بتونه به سلیقه خودش، قالبی رو که داره ازش استفاده میکنه یه تغییراتی بده؛ مثلا بتونه سایز ماژول ها رو همون جا تغییر بده یا بدون محدودیت، جایگاه ماژول های مختلف رو اونجوری که میخواد جابجا کنه و ایراد هوک و ازینجور چیزا براش پیش نیاد و... یا همین موردی که بنده عرض کردم نسبت به ماژول نمایش محصولات هم شاخه برای اینکه بشه همه محصولات اون شاخه رو همونجا به مشتری نشان داد.

اگر این بود، دیگه کاربرانی که حتی اطلاعات کمی نسبت به برنامه نویسی و... دارن هم میتونستن کارهای جزئیشون رو پیش ببرن؛

البته اگه ایراد فنی به این صحبتا گرفته نشه و نگن که نمیشه و...

بله و اگه میشد از طریق ویرایش زنده ماژول نویسی کرد و یا چند کلیک قالب طراحی کرد و ... :)
لینک به دیدگاه

احتمالا من منظورم رو خوب نرسوندم که باعث شد شما یه همچین نتیجه گیری و برداشتی از صحبت هام داشته باشین...

خلاصه ی کلام این که تمام صحبت من و پیشنهاد من اینه که قسمت ویرایش زنده، ابزار کارآمد و هوشمندی باشه که کاربران پرستاشاپ، بتونن اون مواردی رو که بهش شخصی سازی قالب یا ماژول ها گفته میشه رو از اونجا براحتی انجام بدن.

آیا این فوق العاده و جالب نیست!؟

آیا این، یک توانمندی ویژه و یک امتیاز مثبت دیگه برای پرستاشاپ نخواهد بود!؟

لینک به دیدگاه

احتمالا من منظورم رو خوب نرسوندم که باعث شد شما یه همچین نتیجه گیری و برداشتی از صحبت هام داشته باشین...

خلاصه ی کلام این که تمام صحبت من و پیشنهاد من اینه که قسمت ویرایش زنده، ابزار کارآمد و هوشمندی باشه که کاربران پرستاشاپ، بتونن اون مواردی رو که بهش شخصی سازی قالب یا ماژول ها گفته میشه رو از اونجا براحتی انجام بدن.

آیا این فوق العاده و جالب نیست!؟

آیا این، یک توانمندی ویژه و یک امتیاز مثبت دیگه برای پرستاشاپ نخواهد بود!؟

فوق العاده و جالبه ، اما رویایی . در کل چیزی که میخواین یکمی نمیگم غیر ممکن اما سخته . اگه پرستاشاپ اینی که شما میگین رو بذاره تو ویرایش زنده ما هم خوشحال میشیم ، ما هم مثل شما چشممون به دستان پرستاشاپ انگلیسی هست .
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...