رفتن به مطلب

ماژول ثبت فیش بانکی (پرستا شاپ 1.4)

پست های پیشنهاد شده

بالاخره ماژول ثبت فیش بانکی که خیلی ها به دنبال اون بودن هم به بازارچه اضافه شد! این ماژول کاملا رایگان بوده و سازگار با پرستا شاپ 1.4 میباشد. همچنین محیط ماژول کاملا فارسی میباشد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام. ببخشيد من خيلي بلد نيستم ولي اين كارا رو كردم ماژول نصب شد:

ماژول را بصورت زيپ شده با winzip در هاست قسمت ماژول ها آپلود كردم سپس دكمه اكستركت را زدم. در بخش مديريت فروشگاه در قسمت ماژول ها، ماژول را پيدا كردم. براي من در بخش كاربري اومده بود. دكمه نصب را زدم بعد قسمت پيكربندي را كليك كردم در 2 قسمت اطلاعات را وارد كردم يك قسمت اطلاعات آگاه سازي و نشان دادن لينك و رنگ انتخابي بود . قسمت بعد مشخصات حساب و روش پرداخت. در هرقسمت هم دكمه آپديت را زدم شما هم يادتون نره

وقتي مشتري وارد اكانت خودش ميشه confirm payment را مي بيند البته بگم كلمه فارسي در اين ماژول ديده نميشود.

لینک به دیدگاه

با سلام. ببخشيد من خيلي بلد نيستم ولي اين كارا رو كردم ماژول نصب شد:

ماژول را بصورت زيپ شده با winzip در هاست قسمت ماژول ها آپلود كردم سپس دكمه اكستركت را زدم. در بخش مديريت فروشگاه در قسمت ماژول ها، ماژول را پيدا كردم. براي من در بخش كاربري اومده بود. دكمه نصب را زدم بعد قسمت پيكربندي را كليك كردم در 2 قسمت اطلاعات را وارد كردم يك قسمت اطلاعات آگاه سازي و نشان دادن لينك و رنگ انتخابي بود . قسمت بعد مشخصات حساب و روش پرداخت. در هرقسمت هم دكمه آپديت را زدم شما هم يادتون نره

وقتي مشتري وارد اكانت خودش ميشه confirm payment را مي بيند البته بگم كلمه فارسي در اين ماژول ديده نميشود.

من هر چی ور رفتم با کدها نتونستم جای این کانفیرم پیمنت یک کلمه فارسی بزارم

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید

در ترجمه فارسی که همه ترجمه شده اما در config.xml نام ماژول به انگلیس اومده نمیدونم اگه اون فارسی بشه اونوقت کاربر در قسمت حساب کاربریش ترجمه فارسی رو می بینه یانه. اگه مدیران و اساتید راهنمایی بفرمایند تا ارسال اطلاعات پرداخت بصورت فارسی در بخش حساب کاربری بیاید، ماژول را برای کاربران کاربردی می نماید.سپاس

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز من در جریان نبودم ولی مثل این که ترجمه ی ماژول کامل نیست. به زودی کامل فارسی میکنیم و دوباره برای دانلود در بازارچه میذاریم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

یه خواهش ازدوستان دارم اینکه کمک کنن من این مشکلم حل بشه:

من ماژول رو در 1.4.6.2 نصب کردم هیچ مشکلی نداره ولیکن تنها یک قسمت مشکل داره و عمل نمیکنه

http://devstore.nokaek.com/wp-content/uploads/2011/09/Snap_2011.09.07_01h40m36s_005.png

اگر دقت کرده باشید توی قسمت توضیحات سازنده خود این ماژول گفته شده اگر فرد لاگین کرده باشه باید قسمت شماره سفارش اون حالت کشویی انتخاب سفارشات باز بشه که فقط شماره سفارشات اون فرد رو نشون بده و بین اونها انتخاب کنه ولی وقتی من نصب میکنم و لاگین میکنم حتی تعداد سفارشات 10 هست ولی اون حالت ایجاد نمیشه و همون حالت input رو نشون میده

ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل رفع بشه!

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوست من این ماژول نویسنده دیگری داره و پشتیبانی در انجمن هم تا حد امکان هست. متأسفانه بنده وقتم بسیار پره و نمیتونم این ماژول رو بررسی کنم. دوستان دیگه اگه لطف کنند و یه نگاهی بندازن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

این چه ماژولیه که این فروشگاه ساز برای ثبت فیش بانکی استفاده کرده؟

فکر کنم کد نویسی باشه؟

http://www.2ghadam.ir/

چطور باید همچین چیزی تو فروشگاه قرار داد؟

لینک به دیدگاه

اگر اشتباه نکنم نسخه ی فروشگاه ایشون 1.3 هست. ماژول که همون ماژول ثبت فیش بانکیه. خیر برنامه نویسی جداگانه انجام نشده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مديران زحمتكش و كاربران انجمن

بنده هم در نصب اين ماژول مشكل دارم و با خطاي

" عدم موفقيت نصب ماژول(هاي) زير : confirmpayment "

اين مشكل توسط happydolphins گزارش شده بود.

دوستان عزيز لطفا كمك كنيد تا اين مشكل حل بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...