رفتن به مطلب

ارسال پیام برای مشتری و پاسخ به نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و خدا قوت

امیدوارم سوالم تکراری نباشه

دو تا مورد دارم برای بهتر شدن ارتباط به مشتری ها

یکی این که نمی تونم در قسمت مشتری برای مشتری عضو پیام بفرستم که بره به ایمیلش و حتما باید خرید کرده باشه تا بشه پیام فرستاد

مورد دیگه این که وقتی نظری برای محصولات ثبت میشه نمی تونم برم پاسخ بذارم و مجبورم یه اکانت مثلا با اسم مدیر سایت درست کنم و برم نظر جدید بذارم.

ممنون می شم در این مورد راهنمایی کنید

دوستن یه مورد دیگه هم دارم احتمالا مشکل از بلد نبودن منه. من می خوام وقتی کسی عضو میشه یا سفارش انجام می ده برای مدیر پیام بیاد و البته ایمیل مدیر هم در هنگام ثبت نام جی میل دادم که همون یوزر ورودم هم هست. راهی داره؟

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مورد اول امکان نداره و نیست

مورد دوم ماژول برای نظرات نیست و برای نوشتن نقد هست. ماژول سوال و جواب رو از بازارچه درخواست بدید. موجوده

ماژول باخبرسازی هم برای اطلاع از سفارشات مشتریان نصب کنید و ایملتون رو بزنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

با سلام

برای ماژول پیامک چندبار تو بازارچه پیغام دادم جپاب درست نمیگیرم. ماژول جامع تو بازارچه نیست دیگه؟ من پنل ریلکس دارم تو بازارچه نییت باید برام پلاگین درست کنن

لینک به دیدگاه

ماژول جامع موجوده.

وب سرویس هم میم نیست و براتون آماده میشه اما امکانات خاص مثل تماس پیامکی با یک شخص رو نداره و در صورت سفارش شما میتونه اضافه بشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

امکانات خاص نیاز ندارم فقط متنی که بصورت پیس فرض پس از ثبت نام، ثبت سفارش، تغییر وضعیت سفارش و اینجور چیزا میره برای مشتری، اینو میشه تغییر داد تو این ماژول؟ اصلا چه پیغامایی می فرسته؟ ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...