رفتن به مطلب

تغییر لوگو شمايل مورد علاقه

پست های پیشنهاد شده

باسلام

مشکل من در مورد تغییر لوگو شمايل مورد علاقه همه نوع سایز وفورمت استفاده کردم ولی موفق به تغییرش نشدم کسی میتونه کمک کنه در این زمینه به من

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کامپال کنین و کش رو خالی کنین

از مدیریت / تنظیمات / کارایی ها / کامپایل اجباری رو روشن کنید . بعد که رفتین تو سایت رفرش کردم وعکس روهم انتخاب وذخیره کردم ولی باز مشکل حل نشد!!!

لینک به دیدگاه

با سلام

ابتدا عکس جدید رو انتخاب کنید

فقط رفرش کافی نیست

کش مرورگر رو هم باید خالی کنید

با احترام

خیلی ممنون از پاسخ شما ولی بازهم مشکلم رفع نشد
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام دوستان

منم همین مشکلو دارم و دقیقا همین کارای که دوستان پیشنهاد دادن رو انجام دادم.اما متاسفانه واسه منم جواب نداد.

کسی راه حل دیگه ای نداره؟ :(

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

ببخشید بنده میخوام لوگوی اصلی فروشگاه رو تعویض کنم امّا هر فایلی میزارم علامت سوال میاد و باز نمیشه.میشه بگید باید چیکار کنم؟؟این پسوند ico با چه برنامه ای تبدیل میشه کرد یا به وجودش اورد؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام دوستان

من میخواستم که favicon سایتم را عوض کنم ولی از هر ترفندی استفاده کردم نشد و فقط برای پنل مدیریتی اعمال شد و برای خود سایت علامت سوال میاد. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

gooshimobile.com

لینک به دیدگاه

سلام

برای آیکون سایت با پسوند ico میتونید به صورت آنلاین از سایتهایی که سرویس ساخت آیکون رو میدن درست کنید به سادگی.

جستجو بفرمایید در اینترنت سایت های زیادی هستند.

اگر فایل رو آپلود کردید در سایتتون و نمیاد باید کش مرورگرتون و حافظه موقت سیستم فروشگاهتون رو پاک سازی کنید با کمی تاخیر خواهید دید که آیکون آپلود شده شما به نمایش در میاد.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

درود بر شما

وقتی لوگوی سایت رو تغییر می دم نام فایل تصویر رو در پوشه img تغییر میده و بعدش هم علامت سوال (؟) نمایش داده می شه ابعاد لوگو دقیقا با نمونه تازه نصب شده یکی هست ، کش رو هم خالی کردم ، کامپایل هم کردم .

قسمتی از نام فایل بصورت حروف فارسی درمی آد و بعد نام فایل و یک شماره چند رقمی .

لینک به دیدگاه

درود بر شما

وقتی لوگوی سایت رو تغییر می دم نام فایل تصویر رو در پوشه img تغییر میده و بعدش هم علامت سوال (؟) نمایش داده می شه ابعاد لوگو دقیقا با نمونه تازه نصب شده یکی هست ، کش رو هم خالی کردم ، کامپایل هم کردم .

قسمتی از نام فایل بصورت حروف فارسی درمی آد و بعد نام فایل و یک شماره چند رقمی .

حل شد

باید کراکتر های نامشخص رو در نام فایل از پوشه img حذف و بجاش نام سایت رو که هنگام نصب درج کرده بودم جایگزین می کردم بجای space هم از خط تیره ( -) استفاده شود .

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...