رفتن به مطلب

حذف ریسپانسیو

niyahel

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان :rolleyes:

برای اینکه وب سایت همونطوری که در لب تاپ یا pc نشون داده میشه در تب لت و موبایل هم به همون شکل نشون داده بشه باید چی کار کرد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیر امکان نداره

اون علامت فقط نمایش میده که ریسپانسیو هست یا نه و قابل تغییر نیست

دلیل این کار چیه؟ پرستاشاپ این همه کار کرده که با موبایل و تبلت سازگار بشه و شما میخواین ناسازگار کنید؟!

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

یه مطالب هم اضافه کنم

اگه با کلیک روی خیر و بله از رسپانسیو در می یومد یا رسپامسیو می شد که الان همه قالب های طراحی شده نسخه های پایین تر روی نسخه 1.6 کار می کرد

لینک به دیدگاه

بله حق با دانوشه و من اشتباه گفتم

بهنام جان ریسپانسیو بودن یا نبودن قالب ارتباطی با نصب روی نسخه 1.6 نداره. قالب های 1.5 هم معمولا روی 1.6 نصب میشن اما به خاطر تغییراتی که در بخش قالب های نسخه 1.6 داده شده مثل addJsDef ها و یکسری تغییرات در tpl و جاوا اسکریپت، قالب درست عمل نمیکنه

لینک به دیدگاه

تنظیمات -> قالب ها -> ویرایش قالب مورد نظر -> حالت ریسپانسیو رو روی خیر بذارید

چرا حالا همه جبه گرفتید ... :(

واسه آدمای خنگولی دارم سایت می زنم. گفتن اینجوری باشه سایتمون .

حالا ادمین جان من این آدرسی رو که دادی رو پیدا نکردم . اگه یه شات بزاری ممنون میشم

لینک به دیدگاه

مهرشاد جان من هم حرف شما و آقا دانوش رو تایید کردم و اینکه گفتم با یه کلیک نمی شه رسپانسیو کرد و... روی صحبتم با شما نبود، با کلاهبردارهای حرفه ای مشغول در این صنف هست، ماژول هایی رو دیدم که طرف اومده نوشته 100 درصد بومی و نوشته شده توسط آقای فلان، بعد که پیگیر می شیم می بینیم توی انجمن اصلی خود آقای فلان تشریف برده دانلود رایگان کرده و تا آیکون و لینک طراح رو زحمت کشیده و حذف کرده، خب طبیعتا این ماژول دیگه 100 در صد بومی و ساخت داخل شده!

شاید قالب هم با همین روال پیش بره ولی چون کدها و فایل های بیشتری نسبت به ماژول داره، کمتر مورد عنایت ایشان قرار گرفته

niyahel پست آقا دانوش رو مطالعه کنین، لازم نیست به اون آدرس مراجعه کنین، به دنبال قالبی باشین که رسپانسیو نیست

لینک به دیدگاه

آقای http://ipresta.ir/forum/images/prestashop/buddy_online.gif

behnam007 خوندم ادمین چی گفته . گفت برو ویرایش قالب .گفتم در راه خدا یکی شات بزاره

من چیزی پیدا نکردم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...