رفتن به مطلب

مشگل در اضافه کردن شاخه

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

ببخشید من میخوام شاخه اضافه کنم اما اضافه نمیشه یکی از مشگلاتم اینه فيلد link_rewrite نامعتبر است

باید جای این قسمت چی بزارم ؟

مشگل دیگم تو قسمت ارسال محصول جدید وابستگی هاست که فقط محصولاتی نشون میده که توی شاخه خانه اضافه شده باشه اگه کمکم کنید ممنون میشم ازتون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

ببخشید من میخوام شاخه اضافه کنم اما اضافه نمیشه یکی از مشگلاتم اینه فيلد link_rewrite نامعتبر است

باید جای این قسمت چی بزارم ؟

مشگل دیگم تو قسمت ارسال محصول جدید وابستگی هاست که فقط محصولاتی نشون میده که توی شاخه خانه اضافه شده باشه اگه کمکم کنید ممنون میشم ازتون

با سلام و وقت بخیر

ببخشید میشه بگید کجای انجمن به این سوال پاسخی درست داده شده؟ هرچی سرچ میکنم همه زدن هست سرچ کنید خوب کجاست؟؟؟؟ من کارم گیره اگه ممکنه لطف کنید بگید این ارور که میده ( فيلد link_rewrite نامعتبر است) باید چیکار کنم؟ چطوری شاخه بسازم تا توی شاخه ها نمایش داده بشه ؟

اگه لطف کنید پاسخی مفید بدید خیلی ممنون میشم ازتون

با تشکر

لینک به دیدگاه

نمیدونم شاید سرچ من نتایجش متفاوته با بقیه. در هر حال من بجای شما سرچ کردم:

http://ipresta.ir/forum/t5199-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-link-rewrite-%D8%AD%D8%AF%D8%A7%D9%82%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Persian-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA?highlight=link_rewrite

مشکل شاخه ها رو هم بارها توضیح دادیم اگر نیازی هست اون رو هم پیدا کنم و بهتون بدم؟ اگر منظورتون شاخه های بالای سایت هست اون بخش مربوط به ماژول منوی افقی است که باید توی پیکربندیش تغییر بدین

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...