رفتن به مطلب

مشکل ماژول فیش بانکی با محصول مجازی

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

ماژول فیش بانکی رو برای خرید دو نوع محصول مجازی و فیزیکی تست کردم ، که یه مشکل اصلی دیدم با محصول مجازی داره

وقتی خرید با فیش بانکی می شه، توی وضعیت سفارش به ادمین، خارج از موجودی رو نشون می ده، تا حالا فکر می کردم که وقتی پرداخت تایید بشه مشتری می تونه بره و محصول رو دانلود کنه، اما دیدم مشتری می تونه بعد از خرید به سابقه خریدش مراجعه کنه و محصول رو دانلود کنه، فقط این راه برای دانلود نیست، شاید بعضی از مشتری ها ندونن که می شه به اونجا رفت و دانلود کرد، ایمیل های خرید هم به مشتری ارسال می شه، لینک دانلود داخلشه!

پس تا راهی پشنهاد نشده، اگه محصول مجازی دارین، فیش بانکی رو غیر فعال کنین تا به مشکل بر نخورین!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز احتمالا یا وضعیت های سفارش رو دستکاری کردید یا اینکه ماژولی نصب کردید که این اختلال بوجود اومده

در پرستاشاپ دیفالت چنین مشکلی وجود نداره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

نه آقا رامتین رو نسخه دیفالت که تازه نصب کرده بودم تست کردم، چون یه بار با آقا دانوش سر همین موضوع هم تو تاپیک بحث شد، من هم فکر می کردم فیش رو باید تایید کنیم تا مشتری بتونه دانلود کنه ولی دیدم محصول مجازی رو ایمیل کرد!

باز دوستان دیگه هم تست کنن من نسخه 1.6.6 رو امتحان کردم

لینک به دیدگاه

وضعیت سفارش مشخص میکنه یک وضعیت پرداخت شده هست یا خیر

فیش پرداخت شده نیست و طبیعی نیست که ایمیل بره

سفارش ها » موقعیت ها رو ببینین و یک وضعیت رو ویرایش کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

برای فیش بانکی توی ویرایش فقط ارسال رایانامه به مشتری وقتی وضعیت سفارش عوض شده استتیک خورده

این گزینه هم شاید جدا باشه بهتر باشه : به مشتری اجازه میدهد برای دانلود و نمایش نسخه PDF صورتحساب.

چون فاکتور رو بده به مشتری ولی اجازه دانلود نده

البته شاید این گزینه این کار رو می کنه:به مشتری اجازه میدهد برای دانلود و نمایش نسخه PDF صورتحساب.

من تست نکردم هنوز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...