رفتن به مطلب

تغییر قالب ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام قالب ایمیل های سایتمو تغییر بدم. بعد مثلا تو ایمیلی که بعد از سفارش فرستاده میشه، یه جدول هست و توی اون جدول قسمتی که محصولات لیست میشنو با

{items}

نشون داده.

من میخوام بدونم امکانش هست آیم ها رو با جزئیات جدا کنم؟ یعنی خودم بیام مثلا سه تا ستون درست کنم، تو اولی بگم اسمش باشه، تو دومی قیمت و تو سومی تعداد. الان خود پرستا اینکارو میکنه ولی من میخوام خودم جداشون کنم.

اگر هم نمیشه، میشه بگید تو کدوم فایل پرستا متغیرایی مثل آیتمز تعریف شدن؟ من mail.php و paymentmodule.php رو پیدا کردم که یه سری متغیرارو داشتن، ولی این آیتمز نبود تو هیچکدوم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله میشه ولی باید اصولش رو بلد باشین!

قالب های ایمیل در پوشه به همین اسم هستن و بر اساس انواع مختلف لیست شدن

ممنون

با فرض اینکه اصولو بلدم، میشه بگید چه طور؟

منظور من قالب ایمیل ینست، من متغیرارو میخوام و این که چه طور تغییرشون بدم

لینک به دیدگاه

منظور شما از متغیر رو متوجه نشدم!شما مگه نمیخواین مثلا به جای دو ستون سه ستون داشته باشین؟اگر اینجوری میخواین که اصلا ربطی به متغیرها نداره و اصلا کاربردی نداره شما متغیرها رو تغییر بدین!در متغیرها اسامی محصول،قیمت،تعداد و غیره قرار داره و مشخصا نباید تغییر بکنه

لینک به دیدگاه

منظور شما از متغیر رو متوجه نشدم!شما مگه نمیخواین مثلا به جای دو ستون سه ستون داشته باشین؟اگر اینجوری میخواین که اصلا ربطی به متغیرها نداره و اصلا کاربردی نداره شما متغیرها رو تغییر بدین!در متغیرها اسامی محصول،قیمت،تعداد و غیره قرار داره و مشخصا نباید تغییر بکنه

خیر من نمیخوام تعداد ستونا رو عوض کنم.

ببینید الان اون قسمتی که محصولات لیست میشن با

{items}

مشخص شده. بعد این آیتمز توش اسم و تعداد و قیمت واحد و قیمت کل و شماره مرجعو داره. من میخوام به هرکدوم اینا جدا دسترسی داشته باشم. یه جوری مثلا

{items.name}

مثلا

لینک به دیدگاه

کافیه ابتدا به فایل php مربوطه مراجعه کنید و ببینید این متغیر روچطوری تعریف کرده

سپس اگر آرایه باشه میتونید به روشی که گفتین استفاده کنین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

کافیه ابتدا به فایل php مربوطه مراجعه کنید و ببینید این متغیر روچطوری تعریف کرده

سپس اگر آرایه باشه میتونید به روشی که گفتین استفاده کنین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

ممنون

کدوم فایله؟ من mail.php و paymentmodule.php رو پیدا کردم که یه سری متغیرارو داشتن، ولی این آیتمز نبود تو هیچکدوم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...