رفتن به مطلب

مشکل در وضعیت قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام.قالب من هم چپ چین و هم راست چین را پشتیبانی می کند ولی وقتی که نصب می کنم چپ چین است چگونه می توانم راست چین کنم؟لطفا راهنمایی کنید؟مراحل را ذکرکنید ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر قالب استاندارد راستچین شده باشه خودش به صورت خودکار برای زبان های راستچین میره روی حالت راستچین

آدرس سایتتون رو بدید

در لوکال نصب کرده ام و قالب برای شرکت تم فورست است هم چپ چین و هم راستچین دارد و خود پرستاشاپ 1.6.0.6هم از همین سایت نصب کرده ام و دموی قالب هردو وضعیت را دارد.لطفا راهنمایی کنید؟
لینک به دیدگاه

الان وقتی روی زبان فارسی چک میکنید باز هم چپ چینه؟

در بخش "بومی سازی->زبان ها" چک کنید که برای زبان فارسی گزینه RTL یا همون راست به چپ بودن علامت زده شده باشه

لینک به دیدگاه

الان وقتی روی زبان فارسی چک میکنید باز هم چپ چینه؟

در بخش "بومی سازی->زبان ها" چک کنید که برای زبان فارسی گزینه RTL یا همون راست به چپ بودن علامت زده شده باشه

چک کردم درست بود.ممکنه از خود اسکریپت باشه چونکه ماله یک سایت دیگست.وقالب سایت از زبان های انگلیسی و عربی rtl و آلمانی و فرانسه پشتیبانی می کنه.
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگه قالب درست راستچین شده باشه با تغییر زبان بصورت خودکار جهتش تغییر میکنه . احتمالا مشکل از قالب شماست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...