رفتن به مطلب

مشکل در ماژول بلوک حساب کاربری من در فوتر

kalaz

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده قالب سایتم الکترومارکت هست . و از پرستا 1.6 استفاده میکنم .

از قسمت منوی مدیریت پرستا به قسمت ماژول ها > ماژول ها > رفتم و در اونجا ماژول ( بخش حساب کاربری من در فوتر ) رو بروز رسانی کردم اما این بلوک در فوتر سایتم به پایین فوتر تغییر مکان داد و شکل و ظاهرش بهم خورده .

1 - لطفا من رو راهنمایی کنید که چطور باید مشکل گفته شده رو حل کنم تا این بخش به شکل قبلی برگردد ؟ ( در تصویری که ضمیمه کردم مشخص شده )

چند سوال دیگه داشتم :

2 - در قسمت تنظیمات > قالب ها ، چطور باید شمایل مورد علاقه یا همون favicon رو تغییر بدم چون با اندازه 30×30 و فرمت gif نشد تغییر بدم . ( باید چه فرمت و اندازه ای داشته باشه ؟

3 - در قسمت فوتر بلوک لینک های مفید به غیر از درباره ما و لینک شرایط و ضوابط استفاده بقیه صفحات در این بلوک چطور باید نمایش داده بشن . هر صفخه ای در بخش محتوا تولید میکنم در این بلوک نمایش داده نمیشه . با وجود اینکه در تنظیمات هر صفحه تیک نمایش داده شود رو میزنیم .

post-7017-14373021168136_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 months later...

با سلام

من هم به همین مشکل مواجه شدم

یعنی زمانی که این ماژول را تنظیم مجدد زدم بلوک امد سمت پایین

لطفا کمک کنید

دقیقا مثل تصویر

پرستا شاپ من نسخه 1.6 قالب هم دیفالت است

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

از بخش "ماژول ها -> موقعیت ها" عبارت displayFooter رو پیدا کنید و ماژول حساب کاربری رو به سمت بالا بکشید

با سلام به مدیریت محترم

میشه لطفا بیشتر راجب این مشکل توضیح بدید ؟ من این مشکل رو پیدا کردم اما از راهنمایی شما چیزی متوجع نشدم.

ممنون میشه بهتر توضیح بدید ...

لینک به دیدگاه

کجاش رو متوجه نشدید؟

کلاً منظورتون رو راجب به جایی که گفتین برم متوجه نشدم. اگر امکان داره با عکس توضیح بدین ممنون میشم. شدید گرفتار این مشکل شدم

سپاسگذارم

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم سخت توضیح داده باشم. اگر مراحل رو دنبال می کردید متوجه می شدید. وارد مدیریت فروشگاه پرستاشاپی خودتون شده و مراحلی که در پست شماره 5 گفتم رو دنبال کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...