رفتن به مطلب

مشکل در pdf

پست های پیشنهاد شده

ا سلام

من این اصلاحیه pdf را را بارگزاری کردم با این خطا روبرو شدم و وقتیم فایلهای قبلی را بار گزاری کردم همین خطا را می ده

FPDF error: Some data has already been output, can't send PDF file

چکار کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اصلاحیه تست شده و در همه سایت ها به درستی و به یک شکل عمل خواهد کرد. شما به احتمال زیاد یک مرحله از نصب رو درست انجام ندادید.

لینک به دیدگاه

توضیح کامل اینجا هست و تکرار دوباره لازم نیست:

http://presta-shop.ir/showthread.php?tid=287

من احتمال میدم شما پوشه adminX رو نادیده میگیرید. محتواش رو باید به پوشه ادمین خودتون منتقل کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام اقا من هر کاریی می کنم این مشکل حل نمیشه و پی ذی اف من کار نمی کنه

من سه فایل را جاشون را هوض کردم از شاخه admin\adminpdf.php و از classes\pdf.php و شاخه fpdf را هم کلا جایگزین کردم اما اون پبفام را داد و وقتی هم که اون شاخه های اولی خودش را ریختم باز هم همون پبغام را میده ؟

موندم دیگه چکار کنم

با تشکر لطفاً راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

بله

پاکش کردم و جدید را قرار دادم همون پیغام را داد

بعدش تمام فایل ها را که عوض کرده بودم به صورت اول درآوردم بازم جواب نداد

لینک به دیدگاه

اقا این اصلاحیه پی دی اف 1.4.6.2 فکر کنم مشکل داره

من بررسی کردم توسی فایل adminpdf.php یه آدرس هست با این شکل

$encodingFiles = scandir(_PS_TCPDF_PATH_.'fonts/utils/enc

که جایگزین این بخش شده

$encodingFiles = scandir(_PS_FPDF_PATH_.'font/makefont');

در صورتی که همچین آدرسی اصلاً توی اصلاحیه وجود نداره

چه جوریه جریان ؟

لینک به دیدگاه

خودم شخصا روی لوکال و هاست تست کردم و مطمئن هستم که مشکل نداره. فقط یک اشکال در فونت هست که ممکنه pdf شما به صورت علامت سوال ایجاد بشه و برای حل این مشکل هم به زودی نسخه جدید تری رو قرار میدم.

لینک به دیدگاه

نمن نسخه 1.4.6.2 بتا که گذاشتین را دانلود کردم و نصب کردم که جواب نداد اما نسخه 1.4.4.0 را که نصب کردم روی 1.4.6.2 جواب داد اما چند خطش را تغییر دادم مثلاً داخل فایل define توی شاخه config قمستی که مربوط به ادرس دهی define('_PS_FPDF_PATH_', _PS_TOOL_DIR_.'fpdf/'); را به

define('_PS_TCPDF_PATH_', _PS_TOOL_DIR_.'fpdf/');

تغییر دادم که فکر نکنم مشکلی به وجود بیاره چون در داخل پنل مدیریت وقتی روی قبلی تنظیم بود نه فونت و نه کد گزاری را نمایس می داد الان مشکلی نداره به جز چپ چین بودنش.

یه سوال دیگه هم داشتم در قسمت مدیریت-تنظیمات- یوارال ها و سئو من نام دامنه فروشگاهم را تغییر دادم و ذخیره کردم حالا هر کار می کنم به حالت اول بر نمی گرده ؟ و وقتی روی صفحه اصلی کلیک میکنم یا فایل ایندکس اصلی را می خوام لود کنم می ره به اون ادرس چه جوری به حالت اولی برش گردونم یا از چه فایلی ؟

البته نسخه ÷رستا من 1.4.6.2 هست و منظور من از نسخه های بالا اصلاحیه پی دی افی بود که نصب کردم

با تشکر

لینک به دیدگاه

هیچ کدوم از فونت ها و کدینگ ها برای فارسی کار نمیکنه پس اون بخش از سایت باشه یا نه تفاوتی در ایجاد PDF نمیکنه. فونت و کدینگ در داخل فایل‌های دیگه ثابت شده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...