رفتن به مطلب

حداقل خرید تعداد محصولات در فروشگاه

asmble

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تازه کار هستم و تازه دیروز فروشگاهم رو را انداختم .ادرس:p30nema.org بچه ها لطفا فروشگاه رو ببینین و نظر بدهید.ممنون

ماژول هست که حداقل خرید کاربر در فروشگاه 10تا محصول باشه و در غیر این صورت کاربر نمی تونه خرید کنه.

اگه رایگانش هست معرفی کنید بی زحمت :D اگر هم که نیست لطفا یکی بنویسه با یه قیمت معقول :cool:

نظر درباره p30nema.org یادتون نره

اینم ایمیل من [email protected]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من تازه کار هستم و تازه دیروز فروشگاهم رو را انداختم .ادرس:p30nema.org بچه ها لطفا فروشگاه رو ببینین و نظر بدهید.ممنون

ماژول هست که حداقل خرید کاربر در فروشگاه 10تا محصول باشه و در غیر این صورت کاربر نمی تونه خرید کنه.

اگه رایگانش هست معرفی کنید بی زحمت :D اگر هم که نیست لطفا یکی بنویسه با یه قیمت معقول :cool:

نظر درباره p30nema.org یادتون نره
اینم ایمیل من [email protected]

در مورد فروشگاهتون باید بگم فعلا نه محصولات زیادی دارین که دربارش نظر داد و نه قالب و شکل سایتتون فرق داره که دربارش بحث کرد. درمورد ماژول حداقل خرید باید بگم که میشه به راحتی برای شما نوشته بشه :blush:

لینک به دیدگاه

میشه علت این کار رو توضیح بدید؟ شاید بهتر بشه کمکتون کرد.

چون می خوام فیلم ها رو با یه قیمت کم 300 نومان بفروشم با حجم پایین 720dpi که 10 تاش تو دوتا dvd جا بشه هم برای من به صرفه و هم برای مشتری اگه تونستین بازم راهنمای کنین.

لینک به دیدگاه

این کار رو شاید بشه با یک if ساده در قالب انجام داد تا پرداخت کمتر از 10 محصول ممکن نباشه.

اما به طور مثال اگر شما 10 محصول مشابه رو هم اضافه کنید پرداخت انجام میشه.

یا اگر محصولات دانلودی همراه محصول اصلی باشه هم پرداخت انجام میشه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم من که در سه تا پست بالاتر توضیح دادم! این امکان در خود پرستا شاپ وجود داره

نه این امکان تو پرستاشاپ وجود نداره . منظور دوست عزیزمون اینه که مثلا مشتری نتونه کمتر از 10 محصول رو بخره و حداقل تعداد خرید 10 عدد باشه این چه ربطی به مقایسه داره !!!

لینک به دیدگاه

بله درسته. من اشتباه نوشتم. این امکان به صورت پیشفرض وجود نداره ولی میتونید یک حداقل مجموع خرید برای قیمت تعیین کنید. البته فکر نمیکنم نوشتن ماژولش زیاد کار سختی باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

یه میانگین قیمت از کل محصولات بگیرین و حداقل میزان سفارش رو برای سبد خرید روی مقدار دلخواه تننظیم کنید ، ماژول خاصی لازم نیست.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

حداقل تعداد خرید در ویرایش هر محصول و فقط برای یک محصول قابل تنظیم هست.

برای کل فروشگاه این مورد رو ندااریم و فقط میشه حداقل مبلغ برای معتبر سازی سفارش رو تعیین کنید.

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...