رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای فروشگاه لوازم اصلاح شخصی و لوازم TV Shop کدام قالب رو پیشنهاد میکنید؟

بعضی از قالب ها نصب رایگان دارند بعضیهاشون ندارند.

آیا خودم میتونم نصب کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همه قالب های ایرانی انجمن نصب رایگان دارن .

برای کار شما ، قالب پرند توصیه میشه و با شکل ظاهری و ماژول های صفحه اولش میتونید فروشگاه مناسبی راه اندازی نمایید .

لینک به دیدگاه

همه قالب های ایرانی انجمن نصب رایگان دارن .

برای کار شما ، قالب پرند توصیه میشه و با شکل ظاهری و ماژول های صفحه اولش میتونید فروشگاه مناسبی راه اندازی نمایید .

لیندا ، دیجیتال یا نایس شاپ 2 ؟

دموهاشونو دیدم قالب های خوبی هستند

از بین اینها کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه

چون طراح این قالب ها ما و همکارانمون هستن ، زیاد نمیتونید رو راهنمایی بنده حساب باز کنید :) با من باشه میگم قالبی که من طراحی کردم رو بخر . هر کدوم که با سلیقه شما سازگاره همونو بخرین ، همشون قالب های خوبی هستن .

لینک به دیدگاه

قالب های آقا بهمن همه حرفه ای هستن، ضمن اینکه خودشون هم گفتن که هر خریداری قالب رو نخواست هزینه اش رو پس می دن

من خودم از پرند خوشم اومده، علت هم تمرکز بیشتر روی شاخه ها توی صفحه اصلی هست

لینک به دیدگاه

چون طراح این قالب ها ما و همکارانمون هستن ، زیاد نمیتونید رو راهنمایی بنده حساب باز کنید :) با من باشه میگم قالبی که من طراحی کردم رو بخر . هر کدوم که با سلیقه شما سازگاره همونو بخرین ، همشون قالب های خوبی هستن .

شما دقیقا کدوم قالب ها رو طراحی کردید؟

لینک به دیدگاه

شما دقیقا کدوم قالب ها رو طراحی کردید؟

مهم نیست طراح قالب کی هست ، مهم اینه که همه قالب های این انجمن استاندارد هستند و هر کدوم رو که به سلیقه شما میخوره میتونید خریداری کنید . زیاد هم نیاز نیست در این زمینه وسواس داشته باشین .

به سایت آقا بهمن برین نمونه کارهاشون هست

خیلی لطف دارین ، اما خیلی ممنون میشم که لینک سایت های دیگر رو که خدمات مشابه انجمن ارائه میدن رو ذکر نکنید ، حتی اگر سایت مرتبط با مدیران انجمن باشه . دادن لینک سایت های تجاری خلاف قوانین انجمن می باشد .
لینک به دیدگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر دوست سوال کننده به قالب های فارسی بازارچه مراجعه کنین

http://bazaar.ipresta.ir/25-persian-templates

کارهای خوبی از آقا بهمن هست مثل نایس شاپ و نایس شاپ 2 و همکاری ( یا همکاری در فروش) و...

لینک به دیدگاه

همانطور که بهمن جان گفتن تمام قالب های انجمن از زیر دست چند نفر رد میشن و بعد منتشر میشن. بدون شک تمام قالب های بازارچه استاندارد هستن و هر روز این استانداردها ارتقا پیدا میکنن و سخت گیری هم بیشتر میشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...