رفتن به مطلب

با خبرسازی توسط ایمیل

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

در پرستای 1.6.0.14 ماژوا باخبر سازی توسط ایمیل وجود ندارد مدیر محترم انجمن و تیم زحمت کش عزیز به نظر شما وقتی خریدی انجام میشه مدیر از کجا باید بفهمه خریدی انجام شده ؟

وقتی این ماژول رو در رستای 1.6.0.14 قرار ندادید ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ما ماژولی رو حذف یا اضافه نکردیم

بعید میدونم که وجود نداشته باشه

در جستجو بنویسید mailalert

توجه کنید فیلترها رو در صفحه ماژول فعال نکرده باشید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

جهت اطلاع دوستان میگم. پرستاشاپ برخی از ماژول ها رو از ماژول های پیش فرضش حذف کرده مثل "ویرایشگر صفحه اصلی یا همون editorial" و یا ماژول autoupgrade و ... و جواب این سوال که چطور میتونید نصبش کنید اینه که کافیه در بخش جستجوی ماژول ها بنویسید editorial یا mailalerts بعد توی لیستتون میاد و با نصب کردنش خودکار از سایت پرستا دانلود میشه و نصب میشه

لینک به دیدگاه

پرستای 1.5 : ایمیل فاکتور به مشتری: میزنه ایمیل فاکتور به مدیر : میزنه

پرستای 1.6.0.6 : ایمیل فاکتور به مشتری : نمیزنه ایمیل فاکتور به مدیر : نمیزنه

پرستای 1.6.0.14 : ایمیل فاکتور به مشتری : میزنه ایمیل فاکتور به مدیر : نمیزنه

البته باید بگم چون ماژول باخبرسازی توسط ایمیل را پیدا نکردم در پرستای 1.6.0.14 مجبور شدم ماژول را از پرستای 1.6.0.6 خودم که درست کار نمیکنه برداشتم و در 1.6.0.14 نصب کردم احتمال میدم این یکی از این باشه نظر شما چیه ؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

دوستان بعد از چند روز تلاش مشکل را پیدا کردم اما نمیدانم چجوری حلش کنم وقتی ماژول ها را بروز رسانی می کنید ، بعد از خرید نه به مشتری ایمیل خرید میزنه نه به مدیر

کسی میدونه ؟

مشکل از هاست نیست چون در قیمت خدمات مشتریان تماس با ما پیام به خوبی به ما ارسال میشه

لینک به دیدگاه

وقتی یک پرستای جدید نصب میکنم ارسال میکه 1.6.0.14

اما 1.6.0.6 ارسال نمیکنههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز با سلام

پس از 3 ماه تلاش و نصب 410 بار پرستا شاپ 1.6 بلاخره مشکل ارسال نکردن ایمیل را پیدا و حل کردم در همین راستا آن را برای شما نمایش میدهم تا در این چالش فرو نروید

در قسمت تماس های فروشگاه هرگز ( ایمیل فروشگاه ) را تغییر ندهید با تغییر آن پرستا دیگر نه شما نه به مشتریان ایمیل سفارش نمیزند من هم ایمیل این قسمت را تغییر دادم و 3 ماه گرفتار بودم شما هم نکنید

با تشکر

http://www.uploadax.ir/images/29eoqqtcitthawxw32jq.jpg

لینک به دیدگاه

تابع ایمیل فعال است لطفا هرکی نظری داره اول ره خودش تست کنه بعد بیا اینجا

من 1000 بار آزمایش کردم شمایی که فکر میکنید این اشتباه همین حالا ایمیل فروشگاه رو عوض کنید

لینک به دیدگاه

مشکل از تابع ایمیل هست

ربطی به تغییر ایمیل ندارد، از تنظیمات که تعیین کنین برای چه مواردی ایمیل ارسال بشه و توابع ایمیل از طرف هاست باز باشه، ایمیل ارسال می شه

اون مشکلی که مطرح شده رو با تغییر آدرس ایمیل ادمین برای ورود و عدم ارسال رمز ادمین به ایمیل های یاهو و جیمیل یکی نگیرین دوست من

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...