رفتن به مطلب

مشکلات ریز درشت من

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید بزرگوار چند سوال داشتم

۱ من واقعا نتونستم این واحد ارز به تومان تبدیل کنم همه راهنمای ها رو خوندم همین ریال موند نشد لطفا یه توضیح بدید بعد احیانا با پرداختی ها مشکلی بر نمیخورم من

۲ اون قسمت تماس با ما بالای صفحه اصلی کجا میتونم شماره رو عوض کنم چون تو ماژول ها نشد که پیدا کنم

۳ قسمت سو سایت برای هر محصول یه سعو هست بفرماید بگید مثال تو عنوان متا مثلا چی باید نوشته بشه توضیحات متا چیه urlاشنا چیه ایا تنضیمات سعو سایت به اینجا خلاصه میشه جای دیگه ای نیست

۴ این درگاه های واسط بانکی امکانی داره که مشتری خرید کنه مثال اس بده به من یه همچین چیزی دارن

۵ من این نقشه سایت از سایتم غیر فعال کردم از شکلش خوشم نیومد ایا در اینده مشکلی نخواهد داشت

دوستان ممنون میشم جوابی برای سوالام داشته باشید

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

انجمن پشتیبانی آنلاین نیست پس سوال می کنین صبور باشین تا کاربرهای دیگه راهنمایی کنن

سوال 1 بارها توضیح داده شده جستجو کنین و درست مطابق همون راهنمایی ها پیش برید

2. ماژول تماس با ما و اطلاعات تماس رو ندیدین؟ اونجا باید ایمیل و تلفن رو تغییر داد

3. توی گوگل سرچ کنین متا و عنوان متا و توضیح متا و.... و تفاوت ها رو مطالعه کنین

4. باید ماژول پیامک رو از بازارچه همین انجمن تهیه کنین

5.خیر مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

برای نقشه سایت توضیح بدم خدمتتون که حتی اگه از قیافش خوشتون نمیاد غیر فعالش نکنید!

نقشه سایت برای گوگل مهم هست. باید آدرس نقشه سایتتون رو در گوگل وب مستر ثبت کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...