رفتن به مطلب

قسمت نظرات پرستا شاپ + مشکل با بلاگ

پست های پیشنهاد شده

سلام

مورد اول یکی از مشکلات من با پرستا شاپ این هست که قسمت نظرات محصولات فقط کسانی میتونند نظر بدهند که محصول خریداری کردند

من میخوام یه کاری بشه کرد که همه بتوانند نظر بدهند حتی کاربران مهمان همانند خیلی از سایت های فروشگاهی دیگر.

ماژوالی پیدا نشد سرچ کردم.

در یکی از تاپیک ها هم گفته شده بود که طراحی میکنید تا چند وقت دیگر اما خبری نشد و تاپیکش هم بی جواب موند.

لطفا بفرمایید باید چه کرد .هزینه مازوال میپردازیم همه نیاز دارند به این مازوال .هزینه هم میکنیم بابتش به صورت اختصاصی اگر منطقی باشه .ولی خب چه خوب هست برای عموم باشه این مازوال

مورد دوم یک مشکل دیگری هم هست که من مازوال بلاگ دانلود و نصب کردم و میخوام به صورت آخرین اخبار یا آخرین نوشته ها در صفحه اصلی نمایش داده بشه اما وقتی این قابلیتشو فعال میکنم نوشته های عنوان زرد رنگ هست و دیده نمیشه و بالای فوتر به صورت افقی نمایش داده میشه که جالب نیست من میخوام زیر قسمت شاخه ها نمایش داده بشه مثلا 5 نوشه اخرو نشون بده بهم طبق عکس زیر میخوام باشه منظورم. زیر قسمت شاخه ها ..باید چی کار کرد بنده هر سوالی میپرسم در این موارد پاسخ این هست در کد ها باید دست برد شما لطف کنید نمونه کد و جایگاهشو بگید من میزارم.

قالب من نایس شاپ 2 هست

post-7022-14373021518138_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ماژول نظرات کافیه وارد پیکربندی ماژول "نظرات" بشید و گزینه "اجازه به ارسال نظر توسط مهمان" رو روی بله تنظیم و ذخیره کنید

برای قسمت بلاگ چی کاری باید انجام بدهیم ؟

برای خصوصی سازی قالب نایس شاپ 2 باید چی کار کنم بنده به کدام یک از مدیران پیغام بدهم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...