رفتن به مطلب

چیکار کنم که محصول یکسانِ موجود در چند شاخه مختلف به سئوی سایت ضربه نزنه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

در مورد سوالم بیشتر توضیح بدم. من مثلا چنتا شاخه دارم ینام های "مردانه"، "زنانه" و "مشترک".

حالا محصولاتی که توی شاخه ی "مشترک" هست(یعنی هم زنونه و هم مردونه هست)، رو میخوام برای اینکه دسترسی بهش آسون تر باشه علاوه بر شاخه ی "مشترک"، توی شاخه های "مردونه" و "زنونه" هم قرارش بدم. یعنی مشخصا یه محصول توی هر سه شاخه قرار میگیره.

چیکار کنم که در این موقعیت، مشکل duplicate content و محتوای یکسان برام پیش نیاد و با گوگل به مشکل نخورم ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا به حال به این موضوع فکر نکردم ولی فکر نمیکنم مشکل duplicate پیش بیاد چون پرستا یک شاخه رو که به عنوان شاخه اصلی محصول قرار دادید در نظر میگیره و در نقشه سایتی که به گوگل معرفی میشه اون شاخه اصلی رو لینک میده

لینک به دیدگاه

محتوای تکراری شامل صفحاتی با دو لینک متفاوت و دو محتوای یکسان هستند

وجود یک محصول در دو یا چندین شاخه به معنای محتوای تکراری نیست چون همه به یک لینک اشاره میکنند

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ هر دو عزیز.

اما بخاطر اینکه تازه با پرستاشاپ آشنا شدم و البته اینکه فروشگاهم هنوز راه نیفتاده و به لوکال هم دسترسی ندارم، متاسفانه ابهام برام وجود داره هنوز که مشخص تر میپرسم تا با لطف و راهنمایی شما این ابهام برطرف شه...

مثلا من یه مدل عینک ریبن دارم که هم زنونه و هم مردونه هست. این محصول رو میام توی سه شاخه ی مردانه، زنانه و مشترک قرار میدم. مگه الآن این محصول با سه تا لینک زیر قابل دسترسی نیست ؟ (چون با تایپ فارسی بهم میریخت، فینگیلیش زدم)

sitename.com/mardane/eynak-reyban

sitename.com/zanane/eynak-reyban

sitename.com/moshtarak/eynake-reyban

[align=right]ساختار لینک ها مگه به اینصورت نمیشه ؟

خب، اگر اینطور باشه که همون محتوای یکسان مگه نمیشه ؟

اینکه فرمودید یکیش رو بعنوان لینک اصلی در نظر میگیره، یعنی مثلا میاد اون عینک رو توی شاخه ی مردونه قرار میده بعنوان لینک اصلی و حتی اگه کاربر، از توی شاخه ی زنونه وارد صفحه ی محصول شه، بازم لینک به شاخه ی مردونه اشاره داره. درسته ؟

تشکر...

[/align]

لینک به دیدگاه

سلام

در هنگام تعریف محصول، شاخه ها رو انتخاب میکنید و شاخه پیشفرض هم در زیر همون بخش مشخص میشه و لینک بر اساس اون ساخته میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پرستا در این زمینه بسیار هوشمند عمل میکنه. حتی اگه شما شاخه پیش فرض رو تغییر بدید و با لینک قدیم وارد سایت بشید به صورت خودکار به لینک جدید هدایت میشید. اصلا جای نگرانی نداره دوست من

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...