رفتن به مطلب

تنظیم robots.txt

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو تنظمیات که میزنیم این فایلو تولید کنه، تو فروشگاه من این چند خطم داره:

Disallow: */mails/

Disallow: */modules/

و این باعث شده استایل هایی که توی ماژول ها یا تم هست لود نشه و بلاکد ریسورس تعدادش زیاد شه. اگه این دوتا رو بردارم مشکلی پیش میاد؟

در مورد این دو خط چی؟

Disallow: /*?search_query=

Disallow: /*&tag=

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

نظر قطعی و قابل اتکا باشه بر عهده ی اساتید، اما تا جایی که بنده اطلاع دارم فایل robot یه توصیه هست به ربات های موتورای جستجو که به کدوم بخش های سایت وارد نشن و... و تاثیری توی لود شدن استایل و اینجور موارد نداره اصلا. مشکلی که فرمودید باید از جای دیگه باشه رو حساب...

لینک به دیدگاه

سلام.

نظر قطعی و قابل اتکا باشه بر عهده ی اساتید، اما تا جایی که بنده اطلاع دارم فایل robot یه توصیه هست به ربات های موتورای جستجو که به کدوم بخش های سایت وارد نشن و... و تاثیری توی لود شدن استایل و اینجور موارد نداره اصلا. مشکلی که فرمودید باید از جای دیگه باشه رو حساب...

توصیه هست ولی بیشتر وقتا اجرا میشه. برای منم دقیقا پیام میده که تو فایل روبوتس بلاک شدن ریسورسات :(
لینک به دیدگاه

ببخشید کجا اجرا میشن؟ و کجا پیام میگیرین که بلاک شدن؟!

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

اون ابزار گوگل که موبایل فرندلی بودنو تست میکنه، میگه سی و خورده ای از ریسورس ها بلاک شدن و پیش نمایش سایتو ناقص نشون میده. تو وب مستر تولز هم تو قسمت روبوتس.تکست قسمت بلاکد ریسورس ها اینا رو زده.
لینک به دیدگاه

این ها مشکل نیست دوست من. کاربران عادی کاری به این مجوز ها ندارن و این فایل همونطور که از نامش پیداست برای روبوت هاست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...